Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.suomy-usa.com/hindex.htm Kliknijcie na EXTREME,model Andrew Pitta.

Jak Wam sie podoba? :P

 

[ Dopisane: 18-03-2006, 10:18 ]

mx_filip_mxJa Ci polecam AGV.Najlepsze kaski produkuje ta firma!Jak cośto pisz na PW mam cośdla Ciebie (AGV RC-5 PRO)

 

...:::pozdro:::... :mrgreen:

Może nie najlepsze ale jedne z najlepszych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huh...przeczytalem wszystko.... fakt ze od 20 postu to juz po lebkach...osobiscie zdecyduje sie na UVEXa ktoregos z serii BOSS...

co do parowania to pytanie..czy ktos nigdy nie probowal antyfoga do okularkow plywackich....w takich okularkach nie ma wentylacji jest wilgotno i nie paruja.. koszt takiego plynu to ok 30-40 zl.. za nie wiem na ile strczy przy powierzchni szybki kasku ale....to tak z ciekawosci ...

druga sprawa z przyciemnianymi szybkami..te przecimniane normalnie to kiszka jest..wiem ze jest jakas technologia przydymiania czy cos..wtedy szybka jest uniwersalna..na sloncu sie sciemnia a w nocy widac jak przez zwykla..nie raza reflektory itd.. wiem ze takie jest rozwiazenie przy przyciemnianiu szyb samochodowych...z kaskiem mysle tez byla by mozliwosc...

osobiscie w kwesti motorow to nie mam sporego pojecia ale moze da sie tu wykorzystac inne doswiadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Z racji odwiedzenia moto bazaru mam pytanie: ktory kask bedzie lepszy (nizsza polka wiec nie oczekuje cudow) probiker za 290 zl, nitro n-311v za 330 czy moze agv gp-1??? A moze jakies inne propozycje w kwocie powiedzmy do 350 zl???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A może mi ktoś wytłumaczyć ( bo nie bardzo się orientuję), jak mam rozumieć napis na kasku "replica". Co to jest podruba, jakiś gorszy gatunek, czy może coś jeszcze?

 

Zazwyczaj przed slowem replica jest wymienione nazwisko zawodnika startujacego w MotoGP czy innych zawodach motocyklowych. Oznacza to, ze jest to replica jego osobistego malowania kasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...