Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

To fakt!

Mianowicie kupiłem AGVa. Przed zakupem mierzyłem dwa rozmiary M i L. Mka była troche przyciasna -

 

...

 

Z góry dziekuje ;)

 

Andon nie wziąłeś pod uwage, że kask się układa po krótkim czasie używania - bywa. Do AGV nie ma z tego co wiem wymiennych wkładek ale zgłoś się do użytkownika Filu z forum, on ma asortyment AGV to jeśli są wkładki to będziesz mógł u niego kupić :D Ale jeśli okaże sie, że nie ma to nie ma co oszczędzać i musisz kask obhandlować - jeżdżenie w za dużym jest niebezpieczne, bo nie spełni swojej roli w czasie wypadku :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Filu i wkładek takowych nie posiada. Bede coś kombinował. Ale mam jeszcze jedną prośbe - czy może mi ktoś wyjaśnić jak wyjąć środek do prania z AGV XQ-7??? Poza tym dobrze było by wiedzieć jeszcze jak z niego szybe wyciągnąć? Podobno to wszystko jest dziecinnie proste ;) A ja nie chciał bym czegoś popsuć. Moze ma ktoś te instrukcje i moze mi przeskanować? Bym był bardzo dżwięczny :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalę kask UVEX-a - boss 4000 :biggrin:

 

Doskonale sprawdza sie anty-fog (druga szybka) montowana w tym modelu seryjnie. Jest stosunkowo cichy (chociaż na pewno mógłby byc cichszy :icon_mrgreen: ). Jak narazie nic mi się nie obluzowało, nie zepsuło, nie odpadło. Użytkuję go wprawdzie dopiero od 1,5 miesiąca i niecałych 2000km, na chwile obecna jednak jestem bardzo zadowolona z zakupu. A zapłaciłam za niego niecałe 600zł, bo rozmiar chyba mało chodliwy i ostatnia sztuka była. Katologowo kosztuje chyba ze 2 razy tyle. Ale i tak uważam, że to całkiem niezły stosunek ceny do jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uvex Boss 4000 to bardzo dobry kask. Jedyny z prawdziwym antyfrogiem (podwójnaq szybka) i fantastyczne zapięcie, które nie uciska grdyki nikomu. Nie uzzywam go tylko dlaatego, że kocham opuszczane gogle przeeciwsłoneczne. Mam Schuberth Concept w związku z tym.

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kupiłem sobie taki kask http://www.allegro.pl/item86766159_kask_enduro.html Kupiłem go w ciemno, bo ani go na oczy nie widzialem, ani firmy też nie znałem, bo "NEXO" nic mi nie mówi. Powiem tyle.... REWELACJA!!! Kask jest bardzo solidnie wykonany i jest przewiewny. Ma wypinany środek. Kupiłem go za 140zł, czyli cena tigera, a ciężko było się zorientować że jest używany. Jeszcze go podczas jakiegoś poważnego wypadku nie wypróbowałem i mam nadzieje, że nigdy tego nie będe musiał robić, ale nie wydaje mi się żeby moja czaszka była poważnie zagrożona z winy kasku. Bardzo mało stoi NEXO na allegro, a co dopiero do crossu i enduro, ale mój jest godny polecenia :D

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy może mi ktoś wyjaśnić jak wyjąć środek do prania z AGV XQ-7??? Poza tym dobrze było by wiedzieć jeszcze jak z niego szybe wyciągnąć? Podobno to wszystko jest dziecinnie proste :D A ja nie chciał bym czegoś popsuć. Moze ma ktoś te instrukcje i moze mi przeskanować? Bym był bardzo dżwięczny :)

Czyżby na tym forum NIKT nie miał AGVa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uvex Boss 4000 to bardzo dobry kask. Jedyny z prawdziwym antyfrogiem (podwójnaq szybka) i fantastyczne zapięcie, które nie uciska grdyki nikomu. Nie uzzywam go tylko dlaatego, że kocham opuszczane gogle przeeciwsłoneczne. Mam Schuberth Concept w związku z tym.

 

Pozdrówka

 

A jeśli ktoś nosi okulary, to gogle przeciwsłoneczne będą się opuszczać? Nie będzie nic zaczepiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...