Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby na tym forum NIKT nie miał AGVa?

 

ja mam agv K-series mialem gdzies instrukcje ???? nie wiem czy masz taka sama szybke

Aha i co myslicie o foliach przyklejanych na szybki dobre to je???????

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=99712449

 

co sądzicie o kaskach tej firmy?

 

o agv to ci nie wiele powiem bo mam nowke jeszcze nie smigana jedno jest pewne grafikem maja wyrabista :buttrock: :icon_mrgreen: :banghead:

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś xr 1000??? jesli tak to mam pytanie jak załozycie kask i zamkniecie szybke w domu lub na powietrzu i zaczniecie chuchać to wam paruje???

ps.mam wszystkie wwiewy pootwierane. czyli brodowy, 2 czolowe 2 tylne!!!

oczywiscie moje pytanie dotyczy samej szybki bez mocowania antyfoga

 

pomoze ktos???

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Źle zrozumiałem post drogowca. :icon_mrgreen: Nieważne.

 

Ależ bardzo ważne. Moje gogle (Schuberth Concept) opuszczają się bez zacięć i zawadzania okularków. To samo było, jak przymierzałem Airoh SV55 Oraz Caberg 104. Polecam wynalazek opuszczane gogle.

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalę kask UVEX-a - boss 4000 :D

 

Doskonale sprawdza sie anty-fog (druga szybka) montowana w tym modelu seryjnie. Jest stosunkowo cichy (chociaż na pewno mógłby byc cichszy :eek: ). Jak narazie nic mi się nie obluzowało, nie zepsuło, nie odpadło. Użytkuję go wprawdzie dopiero od 1,5 miesiąca i niecałych 2000km, na chwile obecna jednak jestem bardzo zadowolona z zakupu. A zapłaciłam za niego niecałe 600zł, bo rozmiar chyba mało chodliwy i ostatnia sztuka była. Katologowo kosztuje chyba ze 2 razy tyle. Ale i tak uważam, że to całkiem niezły stosunek ceny do jakości.

 

 

tez mam ten kask

w jakim przedziale predkosci jezdzisz??

ja zauwazylem ze powyzej 100 - 120 to czy jest w kasku cicho zalezy od pochylenia glowy

tzn jesli siedzisz prosto to jest ok ale jak sie skladasz do szybszej jazdy szum sie poteguje

 

na mojej kawie niestety ciezko jezdzic wyprostowanemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam ten kask

w jakim przedziale predkosci jezdzisz??

ja zauwazylem ze powyzej 100 - 120 to czy jest w kasku cicho zalezy od pochylenia glowy

tzn jesli siedzisz prosto to jest ok ale jak sie skladasz do szybszej jazdy szum sie poteguje

 

na mojej kawie niestety ciezko jezdzic wyprostowanemu ;)

 

 

przedział predkości jest dość rozbudowany :eek:

 

Na krótkich odcinkach wyższe prędkości nieszczególnie mnie ruszają jeżeli chodzi o szum, ale jak mam dłuzej pojechać szybko to faktycznie schodze z moto lekko ogłuszona ;)

Nie zauważyłam tej zależności potęgowania szumu przy składaniu się za owiewkami, zwrócę na to uwagę :biggrin: Ale nawet jak bardziej szumi, to i tak będę się składać, bo inaczej to mi się kask na lewą stronę wywraca :D i muszę się trzymać kierownicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej jeździłem w AGV i byłem super zadowolony.

Ale ponieważ nosze okulary to wypatrzyłem sobie nowy model Caberga na 2006r - RHYNO.

http://www.rapid-motocykle.pl/?akcja=kaski&mk=1&mod=3

 

Ma ciekawy design i dwa wizjery - jeden normalny zewnętrzny plus opuszczany wewnętrzy przeciwsłoneczny. Do tego kosztuje niecałe 600zł. Jest zajebisty! ..zwłaszcza jak ktoś nosi bryle i nie chce mu sie przed jazdą w słoneczny dzień zakładac kontaktów i okularów przeciwsłonecznych. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam głupie pytanie co to defektor ?

Deflektor to taka część kasku która odchyla wydychane powietrze od szyby żeby nie parowała.

Wygląda to tak jak na obrazku poniżej:

http://www.motorcycle-superstore.com/photos/300/g3331.jpg

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...