Jump to content

pit

Forumowicze
 • Posts

  1208
 • Joined

 • Last visited

About pit

 • Birthday 06/11/1977

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  R-sko

Osobiste

 • Motocykl
  CBR
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

647 profile views

pit's Achievements

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem (25/46)

1

Reputation

 1. Może ktoś wie gdzie jest zamontowany moduł zapłonowy i jego partnumber?
 2. Mam tego junaka 50cm do zabijania nudy i ostatnio każdy wyjazd to przygoda :-). Jak jest zimny zwłasza jak dłużej jest nie używany to ciężko odpala. Jak odpali to pracuje normalnie ma moc ale po przejechaniu kilometra lub kilku gaśnie trzeba odczekać kilka minut wtedy odpali i znowu zrobi jakiś dystans????
 3. Próbowałeś odpalić na odkręconej manetce? Tak się robi kiedy zalewa na wtrysku.
 4. Uważasz że wyborcy PIS potrafią analizować jakiekolwiek dane?
 5. Ludzie 60+ nie rozumieją świata, płaczą za komuną, kochają pis, trudno ich czas dobiega końca oni mi wiszą! Tylko że w tym kraju 30 i 40 latkowie mają takie parcie do populistów i oszołomów że mnie to przeraża. Demokracja zachodnia jest inna, rodzina Le Pen od 2 pokoleń próbuje dojść do władzy i ciągle ponosi klęskę.
 6. Problem w tym że kiedy w wieku trzydziestu paru lat wracasz z emigracji do kraju, zapuszczasz korzenie, rodzina dom i po 10 latach okazuje się że ten kraj cofa się w rozwoju do lat 90 ubiegłego wieku przy uciesze znaczącej większości społeczeństwa. Wtedy do głowy przychodzi tylko myśl ze dałeś się oszukać!
 7. Lubię to co robię, ale aktualny ustrój polityczno gospodarczy w tym kraju zniechęca nawet do seksu!
 8. Już kiedyś pracowałem na etacie i na swoim. Wyjeżdżałem o 7:00 i widziałem chłopaków pod sklepem, wracałem po 21:00 i chłopaki dalej stali, teraz też stoją. Ogólnie ciężki kawałek chleba no może bochenek, ale odbiło się negatywnie na zdrowiu i rodzinie. Teraz z wiadomych przyczyn myślę o powrocie do tego pracoholizmu tylko nie wiem czy warto...
 9. Panowie ja czekałem na auto 12 miesięcy i ostatecznie z niego zrezygnowałem bo realia przez ten rok tak diametralnie się zmieniły że koszty leasingu spędzały mi już sen z powiek kiedy auto było jeszcze w fabryce. I mam jeszcze pytanie do tych którzy maja firmy, jakie macie odczucia i czy wystartowalibyście z nowym biznesem w aktualnej sytuacji polityczno-gospodarczej. Jestem ciekaw odpowiedzi...
 10. Ja w Hondach tylko na manualnym napinaczu jeździłem co załatwiało problem degrengolady w silniku.
 11. Na rozgrzanym silniku jest większa kompresja i ciężej zakręcić niż na zimnym. Sam alternator może już nie dawać rady i mieć częściowo zwęgloną izloację co się odbija na ładowaniu. Jak będziesz kupował aku to polecam Unibat.
 12. To nie jest tak że 2.0 na razie można tylko kupować, ale nie można sprzedawać? W Seulu jest już pozew przeciwko twórcom tak że dużo ryzykujesz... Ja sprzedałem wszystkie swoje krypto waluty, fakt liczyłem na złoty strzał ale się przeliczyłem. Ten rynek jest szalony
 13. Nie wiedziałem że tu tylu PISiorów jest!!! Moja ciotka ma wszystkie dzieci w UK sama ma angielską emeryturę a jest opętana magią Jarosława i jej sposób rozumowania to głęboki PRL. Tego najbardziej nie pojmuję!!!! Gdyby nie zachód bylibyśmy jak Białoruś.
 14. Można sprawdzić czujnik stopki ale powinno być odwrotnie ma zgasnąć na biegu. Może jakieś kable masz przetarte lub źle podłączone i komputer dostaje świra.
 15. Te 20mm tak zwane FreePlay ma luźno latać łańcuch na dole na samym środku między zębatkami. Czasami jak już jest łańcuch nierówno wyciągnięty to ten luz będzie się zmieniał dlatego musisz sprawdzić w kilku miejscach obracając koło.
×
×
 • Create New...