Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

trochę się zagalopowałem i zapomniałem napisać o przedziałach cenowych, też uważam że to nietrafiony pomysł, kaski tanieją, pojawiają się promocje, za dużo bajzlu powstanie ;)

 

może jakiś moderator się wypowie?

 

Bartek masz mój głos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, jest to, że gdy w wyszukiwarce tegoż forum wpiszę sobie nazwę jakiegoś modelu (bo potrzebuję opinii o nim), to wyswietla mi się ten wątek..... tylko, że masz on 57stron, z czego może 5, to są konkrety. Odechciewa się czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego Caberga to jeszcze zapomniałem o ważnej informacji dla okularników. Trudno się zakłada okulary - moje są dzięki temu bardzo pokrzywione. czasami jak robie to w pośpiechu to ufff szkoda gadać. Na dodatek po dłuższej jeździe bardzo mnie uciskają ale już po problemie. Tak jak pisałem byłem i kupiłem Sharka S500. Właśnie co do okularów to tuż już zupełnie coś innego. Nie wiem czy jest jakoś specjalnie wyprofilowany ale okulary weszły jak "w masełko". Jeszcze w nim nie jeździłem ale już jestem pewien, że będzie duuużo lepszy od Classico. Wykonanie perfekcyjnie. Super malowanie w cenie (niema możliwości kupna czarnego - i dobrze). Wentylacja na razie sprawdzana na sucho ale już widze, że będzie działać a nie tylko wyglądać. Wygodne wnętrze, super dopasowane i w ogóle... Więcej napisze jak już zdobęde jakieś doświadczenia.

 

zawsze w szukajce mozna zapodać, zeby wyszukiwał w postach

i w tedy jak na dłoni mamy to co chcemy.

"to co chcemy" tylko, że w większości przypadków są to zapytania o ten kask lub o to gdzie go można kupić, a to też denerwuje.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wątek zamykam jako archiwalny, dyskusję o poszczególnych modelach kasków proponuję rozpocząć od nowa w osobnych tematach.

Tutaj będzie zawsze można zajrzeć, poczytać i poszukać informacji już napisanych, jednak ze względu na dużą liczbę nowych userów oraz fakt, że temat obrósł w spam, historia musi zatoczyć koło a dyskusja o poszczególnych modelach rozpocząć się od nowa.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...