Jump to content

Dominik Szymański

Administrator
 • Posts

  9847
 • Joined

 • Days Won

  5

Everything posted by Dominik Szymański

 1. Motorex Darka Pakuły jak najbardziej polecam. Uczciwie i fachowo, Darek sporo lata w terenie, wiedza jest. Pozdrawiam
 2. Spoko, rozumiem frustrację z drugiej strony...
 3. Ale byłeś wtedy ze mną w aucie, czy masz tak wielką wyobraźnię? Kierowca tira musiał mnie widzieć, wystarczyło żeby lekko zwolnił, a nie walił na oślep. Nigdy nie miałeś takiej sytuacji na drodze? Ale przyznaję, nie powinienem wówczas znaleźć się w tamtym miejscu, pewnie trzeba było przeczekać wyprzedzanie, choć nie spodziewałem się nagłego zwężenia.
 4. wyprzedzałem TIRa na esce, jechał może z 85, ja 90, wiesz ile to trwa, a ostrzeżenia nie odnotowałem. Przyczepę staram się mieć zawsze wyważoną idealnie, tylko nie można z nią lecieć 110 bo ryzyko wzrasta wówczas poważnie. Poza tym wpadła w shimę, bo musiałem ostro zadać się w prawo, żeby się na ostatnią chwilę zmieścić, a wyhamować już nie było gdzie, chyba że w słupki i co tam za nimi się znajdowało (nie zauważyłem). Nie wpadła by w wężykowanie, gdybym nie musiał zrobić tego ostrego manewru...
 5. A'propos cukru, kumpela szkoczyła po niego aż do Bukaresztu. Czyli tam on teraz jest
 6. święta prawda, niedawno akurat jeden chciał mnie zabić, gdy jechałem z przyczepą i nie miałem już pola manewru, żeby wyhamować i zjechać na prawy pas gdy na lewym akurat wyskoczył jakiś remont. To że się przed nim zmieściłem, to cud. Jeszcze musiałem ostro przygazować, co skończyło się tym, że przyczepa wpadła w shimmy i zaczęła latać na haku od lewej do prawej. Ch... nie zwolnił i się jeszcze śmiał... Masakra, ja z dziećmi, psem, spocony byłem jak szczur po tej akcji. Zero zaufania do tych papudroków (i jak tu odróżnić w trasie normalnego od psychopaty?).
 7. Pecco wywinął numer na Ibizie https://www.scigacz.pl/Pecco,Bagnaia,spowodowal,wypadek,Byl,kompletnie,pijany,Szok,w,srodowisku,MotoGP,45368.html
 8. A ten młody Bezzecchi to jakbym klona VR46 widział
 9. Aleix szacunek, rider of the day, z 15 ma 4. I w ogóle ta atmosfera, zero agresji, Fabio się poklepał z Aleixem i po temacie, mega. Teraz Silverstone!!!
 10. Dokładnie, Czechy to w ogóle inna bajka, a jakie mają tory motocorssowe, na których trzylatki śmigają po górach...
 11. Tak, przykład Kubicy jest świetny. Jestem wielkim fanem F1, oglądam od czasów Senny, Prosta, Piqueta, Villnueva etc, ale nigdy nie było takich emocji jak wtedy, gdy startował Robert. Wspaniałe czasy. Taddy to też guru, ale umówmy się, że hard enduro to nie jest ani motogp, ani f1, ani nawet motocross jeżeli chodzi o rozpoznawalność, popularność itd. No szkoda, że jesteśmy tacy do tyłu z całym tym motosportem.
 12. Czyli jednak trochę rozgoryczenia Ci zostało
 13. To dotyczy wszystkiego Janku, jesteśmy zbyt biednym społeczeństwem, żeby mieć mistrzów w wielu sportach. Szkoda.
 14. Udało mi się w weekend obejrzeć wyścig moto2. Tam lekko nie będzie....
 15. A Marquez koniec z sezonem?
 16. You posted the wrong link. Thread to the advertising section
 17. W Poznaniu od kilku lat jest chyba jedna polityka, która być może i ma nieco sensu, ale jest dramatycznie wk...jąca - mianowicie robić jak najwięcej ulic jednokierunkowych, a tam gdzie się nie da, robić zakaz lewoskrętu. Oczywiście, na to wszystko nakłada się tworzenie skomplikowanego wzoru ścieżek rowerowych, po których owi rowerzyści jeździć mogą jak chcą we wszystkich kierunkach. No i maksymalne ograniczenia do 30 km/h (ok, rozumiem w ciasne zabudowe) plus jak najwięcej śpiących policjantów. Ostatni widziałem taką leżącą betonozę na ulicy, która jest dziurawa jak ser szwajcarski, nie da się tam jechać szybciej niż na 1-2, a mimo to "zainwestowali" (dali komuś zarobić), żeby tam to gówno zainstalować. Miasto maksymalnie nieprzyjazne wszelkiej maści kierowcom, o stanie wielu dróg nie wspominam.
 18. Nie nie, z Niemiec ściągnę Ostatnio trafiła się przepiękna, ale kolega mnie wyprzedził i zgarnął Tylko tam często z takimi starszymi jest problem z dokumentami... No i tak powinno być.
 19. KTMa jak będziesz szukał to sprawdź też mocowanie amortyzatora tylnego, często siadał tam taki ktmowski zawias. Janek - naprawdę ciężko teraz znaleźć dobrze utrzymane EXC? Jeśli tak, to sobie odpuszczę rzecz jasna i poszukam jakiejś starej XT.
 20. No i masz fest sposób na stres, gratuluję i zazdroszczę
 21. Heeehee no Tej, ale czym Ty się poruszasz na co dzień? Zetor?
 22. O, KTM 400 EXC lub 450 z ok. 2004 by mi się znowu marzył. Wśród kumpli, którzy takim jeździli, byli nawet tacy po 120 kg i mocy nie brakowało. O to pytasz?
×
×
 • Create New...