Jump to content

przemek96

Forumowicze
 • Posts

  4531
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

przemek96 last won the day on March 25

przemek96 had the most liked content!

2 Followers

About przemek96

 • Birthday September 18

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wilga

Osobiste

 • Motocykl
  Heretyk Buła i Gruz
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Telefon
  886884681
 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

6575 profile views

przemek96's Achievements

MOTOCYKLISTA - latający na gumie

MOTOCYKLISTA - latający na gumie (36/46)

57

Reputation

 1. Pewnie elektryczne samoloty byłby mniej szkodliwe dla pasażerów przy takiej liczbie chętnych... Ale może nie taki zły ten Radom, pewnie w godzinę się zaleci dobrze cisnąc, podobnie jak na Modlin w godzinach szczytu.
 2. Hmm SV650 to nie cbr600f4I... czepiam się troszkę
 3. Bardziej chodzi o to, że najpierw marudzisz że pada, a teraz marudzisz, że susza...
 4. No Michoa popełniłeś samozaoranie...
 5. Akurat ten Road King to chyba jeden z najpopularniejszych modeli Harley'a... Jest bardzo dużo o nim w sieci.
 6. Ja tam uwielbiam to moto Do ścigania się DD, do zwykłych track day'ów powinien dać radę ten mikrolock.
 7. Tym Buell'em to mi zaimponowałeś, też mam Co do slicka - tak, ludzie obracają go w odwrotnym kierunku, żeby dojeździć oponę do końca (np, gdy tor jest prawy i mamy zużyty bardziej prawy bok opony, a lewy w dobrym stanie, obracamy i dokańczamy drugi bok.
 8. Może gdzieś wężyk zagięty? Najłatwiejsze do sprawdzenia. Plus to odpowietrzenie.
 9. O Izo ma rację, dlatego też od razu zakładane są koce po każdej sesji i oponki w nich siedzą. Mi jeszcze mówili by przed założeniem koca zmieść miotełką piach przyklejony do slicka, ale nie wszyscy to robią. A i na Poznaniu jest słabe napięcie, dlatego też koce nie grzeją do wymaganych temperatur, dobrze jest mieć swój agregat. Choć to i tak wszystko w głowie siedzi, bo ja swój rekord na Poznaniu zrobiłem wyjeżdżając na oponach wyjętych z nie podłączonych koców... Aaa slicki nie mogą przebywać w ujemnych temperaturach, taka rada na zimę...
 10. Na pewno jeżdżenie po torze da Ci o wiele więcej, niż jakakolwiek jazda po drogach. Skoro nie masz wiatraka, to pewnie masz wodę w układzie, warto o tym pamiętać na zimę, jakby miał stać gdzieś gdzie będzie zimno.
 11. Ogranicznik skrętu (nie jestem pewien) pewnie żeby podczas shimmy zmniejszyć zakres skrętu kierownicy. Wentylator chłodnicy - to tak jak sprzedawca mówił, ale trzeba jeździć z głową. Slicki mają takie dziurki, po ich głębokości widać zużycie, ale także przy nie odpowiednim ciśnieniu, zużytym amortyzatorze, późnym odkręcaniu gazu. Do slicka teoretycznie potrzebujesz kocy, albo 2-3 kółek na rozgrzanie. Temperatura to chyba około 80 stopni, ma parzyć. W co się wyposażyć... W opony i pieniądze. Ja już wypadłem z obiegu, ale Croowab i filipr pewnie poprawią/pomogą.
 12. A ma to jakiś papier? Chętnie bym u siebie widział coś takiego ale odrestaurowane...
 13. Podnieś przód i sprawdź czy się kierownica zacina w którymś miejscu podczas skręcania, To jedna z możliwych diagnoz...
×
×
 • Create New...