Jump to content

konrad1f

Spec
 • Posts

  6,253
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

konrad1f last won the day on June 13

konrad1f had the most liked content!

1 Follower

About konrad1f

 • Birthday 03/09/1983

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kościan/Poznań

Osobiste

 • Motocykl
  SC26side,NC27,M10,FXDXi
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Telefon
  505570004
 • Strona www
  http://go-fun.pl

Recent Profile Visitors

4,882 profile views

konrad1f's Achievements

PROFESJONALISTA - zwijacz asfaltu

PROFESJONALISTA - zwijacz asfaltu (40/46)

126

Reputation

 1. ostatnio mam na co dzień do czynienia z bmw r1250rt - prawdę mówiąc jestem pod wrażeniem łatwości i poprawności prowadzenia również w ciasnych manewrach
 2. może ... ale nie musi. jeżeli na zewnątrz będą wystawały jakieś ostre krawędzie (stelaż bez owiewki może być bardziej niebezpieczny w przypadku kolizji) to jak najbardziej diagnosta ma podstawę aby nie podbić przeglądu natomiast nie będzie żadnego problemu jeżeli np. przerobisz starego bandita z wersji S na N - nikt się nie kapnie co podlega weryfikacji podczas badania technicznego możesz zweryfikować w Rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 26 czerwca 2012 r. w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych pojazdów oraz wzorów dokumentów stosowanych przy tych badaniach - polecam w szczególności § 2. 1. 3) g)
 3. oznaczenie owszem. natomiast gmole nie mają żadnego znaczenia. natomiast w rozporządzeniu w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia opisano, że pojazd do nauki jazdy oraz egzaminowania dla kat. A1, jeżeli jest wyposażony w silnik spalinowy to powinien mieć pojemność skokową silnika co najmniej 115 oraz nieprzekraczającą 125ccm i powinien osiągać prędkość co najmniej 90km/h. także ze względu na powyższe Simson S51 odpada
 4. to nie do końca tak o tor poznań nie musisz się martwić - dopóki to kura znosząca złote jaja to tego nie zaorają prawdę mówiąc z tego co wiem to z powstałych w prl-u torów kartingowych zamknięto np. lublin, od jakiegoś czasu niedostępny (albo trudno dostęny) jest mały tor w szczecinie, w gostyniu też trudniej pojeździć niż parę lat temu ale powstało w "czasach nowożytnych" sporo nowych obiektów np. na odtj-otach np.: pszczółki, łódź, lublin, powstał duży tor silesia, mniejsze - białystok, krzywa (bolesławiec), pod samą warszawą modlin i słomczyn. z tych peerelowskich to radomia nie zaorali, stary kisielin ma się całkiem dobrze pod prywatnym nadzorem, bydgoszcz działa, koszalin również. nie wiem co się dzieje w biłgoraju i co z małym torem w suwałkach aaa byłbym zapomniał - z pionkami jakoś dalej nie wiadomo
 5. to jeszcze low rider st w ósemie:
 6. jak najbardziej rozumiem informację od Ciebie niemniej nie rozumiem zdziwienia, a tym bardziej udawania zdziwienia. przecież sprzedawałeś ten motocykl. dostałeś za to kasę - i to raczej nie było tysiąć zł.. oczywiste jest, że trafi on dalej na handel w takiej czy innej formie. ktoś to przeliczył, że opłaci mu się szpeja odbudować i pchnąć dalej a nie np. sprzedawać na klamoty. nie przewidział jednak faktu, że będzie miał problem z fakturą (albo olał to licząc na łut szczęścia).
 7. posiadacz zarejestrowanego pojazdu ma obowiązek jego ubezpieczenia. nie wiem skąd to zdziwienie. jeżeli ani Ty, ani ubezpieczyciel (który w tym przypadku był tylko pośrednikiem w transakcji) nie zezłomowaliście formalnie pojazdu to obowiązek ubezpieczenia OC w dalszym ciągu ciąży na posiadaczu. faktura bez VINu (moim zdaniem) jest nic nie warta - więc jak najbardziej rozumiem prośbę kupującego. oświadczenie chyba nic tu nie pomoże. zakładam, że trzeba zrobić jakąś korektę do faktury.
 8. chamstwa w swoich postach nie zauważyłem. za to w Twoich wiele ku.estwa. poziomiem zbliżasz się do jonaszki - a wydawało by się, że jest to bardzo trudne. jeśli już coś wrzucasz w cudzysłów to wypadałoby aby to był faktycznie cytat. czytasz ale "rozumiesz" co chcesz zrozumieć. i odpowiadasz na swoje urojenia. a widać po Twoich postach, że masz straszne uczulenie na krytykę ue. nawet gdy krytyka tylko po części zahacza o ue. aby ograniczyć poziom Twojego cierpienia podczas próby zrozumienia moich postów chciałem Ci w prosty sposób jeszcze raz opisać mój punkt widzenia na temat przyszłości w temacie mechaników motocyklowych i przyczyn obecnego stanu rzeczy ... ale w sumie jeżeli dyskusja ma wyglądać jak z jonaszkiem to jednak odpuszczę.
 9. dzięki uprzejmości poznańskiego dealera V-Force miałem okazję przejechać się modelami Low Riderem ST oraz Road Glide ST. jak mnie wena najdzie to postaram się napisać kilka słów. a tak krótko - pierwszy, mimo tego, że na prawdę wizualnie mi się spodobał to podczas przejażdżki trochę mnie zawiódł. za to drugi - bardzo pozytywne wrażenia. oczywiście nie mogłem sobie odmówić wjazdu w egzaminacyjną ósemkę:
 10. jak widać Poznaniacy mają te same odczucia. tęczowy i taki "europejski" Jacuś odpierd.ala takie numery, że mózg staje. fanatyzm to widać w Twoich wypowiedziach. cały czas piszę o ogólnej tendencji a nie konkretnych dekretach unijnych. skutki widać ale jakoś ciężko Ci to dostrzec. pewnie zanim ręce Ci opadły to oczy Ci wypadły a uszy odpadły.
 11. oj ma przełożenie i to praktycznie natychmiastowe. nie muszą a jakoś tak się składa, że jedno i drugie drożało a teraz ceny spadły/ają
 12. a co za różnica? ten, który będzie w lepszym stanie, z abs-em i w lepszej cenie
 13. nigdy nie byłem tam głośnym szpejem. ale tak - po części prawda. kumpla dwa lata temu nie wpuścili beemą s1000rr na ... fabrycznym kominie - bo podobno był za głośny.
×
×
 • Create New...