Jump to content

lysy76

Forumowicze
 • Content Count

  847
 • Joined

 • Days Won

  2

lysy76 last won the day on July 23 2019

lysy76 had the most liked content!

Community Reputation

12 Neutralny

3 Followers

About lysy76

 • Rank
  KANDYDAT NA MOTONITĘ - tańczący na ladze

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Koszalin

Osobiste

 • Motocykl
  VF 1.1C, Lc8
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Gadu-Gadu
  944978
 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

487 profile views
 1. lysy76

  Gruzja 2020

  To chyba ci, co nigdy nie płynęli promem. Fajne przez pierwsze 3h. Jak dla mnie nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Nie po to siada się na 2OO by bezpowrotnie tracić dni z krótkiego urlopu. Droga jest celem a przygoda zaczyna się za bramą domu.
 2. lysy76

  Zmiany klimatyczne

  Dlatego, że się nie znasz, to wyjaśnię. Z mojej pipidówy najbliżej i najbardziej sensowne góry to Sudety. Tak z połączeniem jak i odległością. Niemałe znaczenie ma sentyment i czeskie piwa . To, że zabieliło szczyty i w nocy spada temperatura poniżej zera nie sprawia, by można się sponiewierać w puchu po za naśnieżanymi stokami. A na tych, w okresie feryjnym, jest taki wysyp wszelkiej maści niedojebów z przerostem ego, że o ile sam sobie krzywdy nie zrobisz, to jest bardzo duże prawdopodobieństwo że skutecznie zrobi to wspomniany wcześniej niedojeb. Dodatkowo z braku śniegu, niektóre ośrodki mają otwartą jedną, naśnieżoną armatkami, krótką trasę z kilometrowymi kolejkami do wyciągu. Czyli zjeżdżasz 1-2 min stoisz w kolejce 20min. Bez sensu. Jeśli nie byłeś w górach zimą to pojedź i zobacz jak wygląda przeciętny las. Najeżony karpami, głazami i wykrotami w których autobus można ukryć. Jeśli nie nawali przynajmniej 2-3 m śniegu to zapomnij o freeride. Własne umiejętności i uwarunkowania PN również trzeba wziąć pod uwagę.
 3. lysy76

  Zmiany klimatyczne

  Ja. Bo inne hobby są równie ekscytujące a związane z zimą. Nie chce mi się/brak czasu/klimat miejsca (wybierz sobie) zapie**alać na lodowiec by spędzić tam 1dzień lub łikend ponieważ warunki na stoku w Pl są nie do przyjęcia. Nie cieszy mnie nieustający listopad od października do maja. Ostatnie sztormy nakładające się na siebie skomplikowały nieco sprawy zawodowe a to przekłada się na finanse. Więc kobiece zjawiska pogodowe wkurwiają mnie i żądam prawdziwej zimy. Najlepiej półmetrowego opadu co 2 tyg i -10°C. Takie warunki zmniejszają korki. Czego państwu i sobie życzę. Aa. Opinia moja i niepodparta żadnym internetowym opracowaniem naukowym.
 4. lysy76

  Muzyka

  Walentynkowo: Nostalgicznie:
 5. Musiałbym do książki zerknąć odnośnie przełożeń, ale to te same silniki. Ciesz się jazdą.
 6. Jak wykorzystasz 60% możliwości tego szczepana, to będziesz gość. A jak masz wątpliwości to mapy, kabel i masz fabrykę. Tylko po co?
 7. Głowice ciut inne. SD ma większe zawory i wyższe krzywki. Dwa pierwsze biegi dłuższe.
 8. Ale co jest nieoczywiste? Przy dokręcaniu dodałbym jeszcze klej do gwintów. I nawyk sprawdzania oleju i chłodziwa. Sięgnij do biblii: http://www.ktm950.info/ Dane techniczne i fotosesje.
 9. Osłony lag. Np. acerbis Sposób mocowania z fot dostępnych w sieci (jedna fota to więcej niż 1000 słów)
 10. Jak to jest msza, to spoko. W tej organizacji różne dewiacje przechodziły i tuszowane były. Więc przebieżka pod ołtarz ze zdechłym lisem to performens bez polotu... I jeszcze tekst z innego hobbystycznego zakątka interneta dedykowany:
 11. lysy76

  Muzyka

  Nie. Bo u mnie działa... Tak na tele, jak i lapku.
 12. lysy76

  Muzyka

  Cztery lata...
 13. No, Tanio nie jest. Coś kole 7k... Ale 1800 km zrobiłem na 3 tankowania bez stresu. Równa jazda asfaltem 120-140. Przy użytkowaniu trochę upierdliwy jest dostęp do czachy. Wymiana żarówek czy pogrzebanie w elektryce jest trochę bardziej skomplikowane. Tanki zachodzą pod reflektor.
 14. Mam lodówki do tego i k60, więc przemierzanie sporych odległości drogami utwardzonymi to nie dramat. Tanki safari 42 l. Zasięg jakoś 500-600 km zależnie od stylu jazdy. Utrzymanie 150 żaden wyczyn, z tym, że dobrze mieć deflektor. Ory szyba jest niska i dostaję strumieniem na czoło. Przy dłuższej jeździe niekomfortowo i niepotrzebne przyprawianie o ból karku i wzmocnienie hałasu. Są szyby wyższe i chyba @Magic tu taką sprzedaje. Dla mnie lepszy deflektor. Poszukaj sobie typa CeloFan na Yt. robi fajne wycieczki 990.
×
×
 • Create New...