Jump to content

lysy76

Forumowicze
 • Posts

  1239
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

lysy76 last won the day on May 16

lysy76 had the most liked content!

2 Followers

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Koszalin

Osobiste

 • Motocykl
  VF 1.1C, Lc8
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Gadu-Gadu
  944978
 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

1808 profile views

lysy76's Achievements

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem

MOTONITA - rozmawiający z silnikiem (25/46)

57

Reputation

 1. No to zanim zaczniesz drwić, zobacz co leży(uproszczenie) u podstaw pomysłu na ONZ.
 2. Teheran, Jałta, Poczdam dla ułatwienia odszukania mojego odniesienia.
 3. Dzień dobry. Nie drzyj się. W serwisówce masz kody błędów. Wg tego co sam wyguglałem to problem gdzieś w okolicach impulsatora, z tym że niespecjalnie chciało mi się tracić czas na drążenie tematu.
 4. Zapominasz o ważnej rzeczy. Reparacje płaci strona przegrana, a ZSRR raczej do niej nie należała. To raz. Dwa: podział i strefy wpływów zostały podjęte przez "Wielką Trójkę", czyli równie dobrze można się domagać od GB i USA. Trzy: Bierut klepnął to, co dostał z Moskwy i tu nie było dyskusji.
 5. Chyba nie oczekujesz po felietoniście, że w okrojonym tekście będzie udowadniał swoje racje? To nie rozprawka naukowa. Spostrzeżenia i wnioski ma silnie nacechowane poglądami politycznymi, ale do tego zdążył przyzwyczaić i nie kryje się ze swoimi sympatiami. Inteligentny i mający spory dystans do siebie, podważający często to, czym zachłystuje się "świat". Mało poprawny politycznie, za co ma u mnie plusa.
 6. To nie miasta. Zadupia interioru. Dla fanów techniki obowiązkowy zestaw. Wrzesień mi nie pasi. Ale poszwedałbym się od Motali do Åre.
 7. Raczej szybkoschnący . Wrzosy już kwitną. Sztywny ten Twój TET? Bo parę ciekawych muzeów mogę polecić. Tyle, że pół dnia masz wyjęte.
 8. Czy zimno? To zależy gdzie. Ale spodziewać się możesz chłodnych nocy i mgły. Takiej prawdziwej. Tak, że ze wszystkiego się leje.
 9. A ja polecam poczytać Clarksona. Facet punktuje nowomowę, polityczną poprawność i inne wydumane problemy pierwszego świata. A i u mnie z każdym dniem rośnie ilość osób, które mogą mnie cmoknąć w pompę. Zajebiste doznanie.
 10. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/stan-po-burzy-marcin-wyrwal-opowiada-o-zyciu-i-smierci-na-wojnie/7nfxgsv,79cfc278 "Ładnie" napisane. Niejednokrotnie na obiecankach się skończyło, bańka komfortu pęknie, gdy równe asfalty poryją gąsienice. https://businessinsider.com.pl/finanse/niemcy-blokuja-pomoc-dla-ukrainy-zamrozone-8-mld-euro/hrmbf3p Wagnerowcy destabilizują kolejne regiony Afryki, Tajwan się podgrzewa, będzie ciekawie...
 11. Jak Niemiec wspomina o narodzie wybranym, a za plecami stoi ruski, to odczuwam dreszcze.
 12. A, bo nie odpalało mi, ale Korenov się rzucił w oczy Dodatkowo jeśli ktoś lubi piwo to wbijałbym na Loučni Boude. Parochac jest zacny. Jak nie byłeś, to przejazd Piechowice- Kowary-Przełęcz Okraj- Mala Upa-Trutnov. W Malej Upie jest Browar Trautenberk. Niżej, w Temnym Dole warto wejść do IT Vesely Vylet. Kupa fajnej historii Karkonoszy. Piwo Snežka w paru odmianach, warzona w Pradze, ale też zacna. Dalej do Trutnova już płasko ale miasteczko ma fajny klimat i zajebiste wg mnie piwo Krkonosz. veselyvylet.cz/pl/ A Kowarach w starej fabryce dywanów muzeum PRL, sztolnie kopalni uranu, tylko nie te komercyjne w sanatorium ale obok. Walim, Osówka, Książ tego nie trzeba chyba przypominać?
 13. Jest też taka nacja przekonana o swojej zajebistości i wyższości względem innych nacji. Co kilkadziesiąt lat są sprowadzani na właściwe miejsce w szeregu za pomocą bardziej lub mniej dotkliwych technik. I wbrew temu co sami o sobie sądzą, niczego się nie uczą.
 14. Masz niedaleko: Nie wiem co tam Buber odpalił ale wycieczka ze SzP do Frydlandu przez Harachov i Bily Potok też jest zacna. Prowadzi czeskim zadupiem po winklach. Niedaleko też jest do Pekelnych Dolów: https://miejsca.org/miejsce/piekielne-pekelne-doly-czechy
×
×
 • Create New...