Jump to content

lysy76

Forumowicze
 • Content Count

  974
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

lysy76 last won the day on July 23 2019

lysy76 had the most liked content!

Community Reputation

24 Neutralny

3 Followers

About lysy76

 • Rank
  KANDYDAT NA MOTONITĘ - wypruwacz wydechów

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Koszalin

Osobiste

 • Motocykl
  VF 1.1C, Lc8
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Gadu-Gadu
  944978
 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

885 profile views
 1. Ee, Ty też jakoś przechodziłeś z tragarzami... Rejestrowani w podobnym czasie, na privach pisują...
 2. O, jakaś wojna się szykuje? Po mojemu, jakie chamstwo? Ta pedaliera w musztardowych rurkach co pyta o wagę, to sama chce sobie cycki zrobić. Tylko nie wie czy to wygodne. Dopóki krzyczą pod sceną "POKA DUPĘ", bez względu na to kto tam stoi, jest ok.
 3. Z pierwszej ? A co do reszty to autorytatywnie: Bzdury. Edyta pomyślałem, że chciałbym zestawić w realu Twoją osobę z tym co tu wypisujesz. To mogłoby pomóc zrozumieć.
 4. Wiem jak to działa. Ale mi do wyciągnięcia właściwych wniosków nie jest potrzebne rozporządzenie i odpowiedni zapis w DU. Co może powiedzieć o życiu w danym kraju ktoś, kto zna jedynie przekaz z tv lub subiektywne zdanie osób z którymi utrzymuje kontakt- najczęściej telefoniczny? Nie posyła dzieci do szkół, nie załatwia spraw urzędowych, nie zrzuca się do wspólnego kotła i nie widzi jak ta kasa na bezdurno jest marnotrawiona (vide 500+, mierzeje i inne CPK, taksówki lotu, niedojeby komisji smoleńskiej i inne miernoty umysłowe wypychane na intratne posadki) Cudze opinie przyjmuje jako swoje i na tej podstawie dokonuje wyborów.
 5. Czekaj , czekaj. Powtórz to bliskim jak będziecie stali w lagrze do progów, w drodze na obiad do teściowej, a Ty przecież znasz skrót przez ten nieużytek co kumpel opowiadał.
 6. My? Piszesz, że mieszkasz od 20 lat za granicą to przyzwoitość nie pozwalałaby mi udzielać się w wyborach, bo największe skurwysyństwo to nie być związanym fizycznie z krajem przodków a wybierać posłów, senatorów i prezydenta.Oczekiwać ,że ktoś mi przygotuje grunt, a ja wrócę cały na biało i pokażę karty, to słabe w uj jest. Patrzysz przez pryzmat własnych korzyści i wypłakujesz się w forumową poduszkę. Zdaj paszport, zostań obywatelem kraju gdzie ludzie są przyjaźni i się nie męcz. 38 mln Polaków potrafi się odnaleźć a Tobie bez przerwy kłody pod nogi ze strony rodaków. Czas pomyśleć: To może ze mną jest coś nie tak?
 7. Fakt, odporne są na złe traktowanie. Ale jak wpadniesz w metrowe błoto, wygrzebiesz spod kół gęste i zawiśniesz na brzuchu 5 metrów dalej niż ten niepomotany. Druga bolączka to silnik rd 2,8 w y60 a w zasadzie małoodporna na przegrzanie głowica. Zwykle w okolicach 6 cylindra pęka i się wygina. U siebie wymieniłem 6 silników. Kupowałem takie za 2 tysie jak i za 8... Loteria. Raz jebła mi czapka to pospawałem. Kolejny raz to wymiana na nową. Drugi raz na autostradzie pokazał kopyto. To trzeba było już się za silnikiem rozglądać. I tak bajki sprzedających się weryfikowały po odpaleniu. Doszedłem do takiej wprawy, że w 2h wyciągałem silnik a wkładałem 2,5. Za to K160 3,3 wspominam bardzo mile. Teraz mam 4,2 i skończyły się problemy z silnikami.
 8. Z tą terenwizją to Cię poniesło nieco Trochę późno zaczynasz. Większość imprez nie istnieje na skutek interpelacji posła burego, fotopułapki, nawiedzony ekoterror czy pospolite zjeby z telefonami. Coś tam się dzieje lokalnie na terenach prywatnych czy poligonach. Ale to tylko ostry cień mgły. By bawić się w off, możesz wydać i 2 duże bańki ale wcale nie trzeba. I bym nie zaczynał od przeróbek tylko polatał stockiem z lepszą oponą. Pojęcie offa jest dość różnie interpretowane. Dla jednych to szuter i widoki, a drugich lager po klamki i wyścig mechaników. Dlatego stockowa maszyna pozwoli na zorientowanie do której grupy chcesz się zaliczać. Co do jeepa to się nie znam... Ale mieliśmy zawodnika który z większości nasxych wyjazdów wracał na sznurku. A to przegub zmielony, wał zamienił w świderek, drzwi się ciężko zamykały po wykrzyżach.Dwa lata temu w Albanii, albo paliwo się kończyło lub szurał po kamlotach i płakał. Po 2 tygodniach zawinął się, a my jeszcze zrobiliśmy Macedonię, Grecję, Bułgarię i Rumunię. Miałem kiedyś 5,9. Jedynie co bym przeszczepił do siebie to dźwięk i klimę...
 9. Gdzie mi się mierzyć z takim tytanem intelektu. Znajomość historii i mowy polskiej leży i kwiczy. Geopolityka to nie globus w gazetę zawinięty. Owsiak kupił z datków na które zrzucał się kto chciał coś dać. Pinokio z Niedospanym wygilali z naszych podatków. Dodatkowo sprowadzając to, za ciężki szmal, mirją. Ciekawe czy rocznicę tej uroczystości będą też celebrować?
 10. Co doskonale widać na offsecie efów, uwikłanie w brudne wojenki, pogorszenie stosunków z sąsiadami i kantowanie przy "odbudowie" Iraku. ruchają bez wazeliny ale za to posypuja piaskiem... Niech żyje przyjaźń polsko-radz... Wróć. God bless
 11. Jak już to do JIPa jedź pod skocznią. Większy wybór i Krkonosa mają.
 12. Czyli nie chcesz się kolegować z mechesami ale wymyśliłeś przerabiać horneta na teren?
 13. Noo... Ostro katowany i rzadko serwisowany. ma to sens...
 14. Weź te 3 tysia. Zapisz się na kurs. Zostaje jakieś 1500. Kup sobie szmatki do jazdy. Zostaje -200. Idź na truskawki, warzywa czy co tam rolnik w okolicy uprawia. Oddaj długi. Zacznij monitorować ogłoszenia lokalne, po trupa nie jeździ się dalej niż 25km od komina- inaczej strata czasu i ciężko zarobionej kasy. W międzyczasie dorabiaj, zbieraj fundusze. Wypatrzyłeś trupa- kupiłeś. Zaczynasz przygodę z motocyklizmem. Czas na remont. Nauczysz się mechaniki i posługiwania narzędziami i serwisówkami. Cały czas dorabiasz, zbierasz fundusze. Oddajesz długi. Kupujesz na oeliksie badziole zlotowe na dżinsową kamizelkę. Teraz już możesz snuć opowieści zlotowe. Braki w wiedzy i znajomości obyczajów wyrównujesz na oglądaniu SOA , Mayansów i wrzucaniu krzywych tekstów. Nie musisz się bać. Jadąc komuś w internecie i unikając spędów marne szanse, że wyłapiesz. Zapisujesz się do szeregu grup na fejsie, for tematycznych i zakładasz vloga podróżniczego. Fakt, nie byłeś nigdzie ale to w niczym nie przeszkadza, by dzielić się swoją wiedzą i opisywać podróże z gugleviu. Ale możesz też inaczej... Czytać i robić swoje.
 15. Zrzuć dekiel, to może wróżenie z fusów się skończy.
×
×
 • Create New...