Jump to content

konrad1f

Spec
 • Content Count

  5,513
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

konrad1f last won the day on September 24

konrad1f had the most liked content!

Community Reputation

52 Neutralny

4 Followers

About konrad1f

 • Rank
  Spec - Szkoła Jazdy
 • Birthday 03/09/1983

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kościan/Poznań

Osobiste

 • Motocykl
  SC26side,NC27,M10,FXDXi
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Telefon
  505570004
 • Strona www
  http://go-fun.pl

Recent Profile Visitors

1,914 profile views
 1. konrad1f

  Uwaga wirus!

  może za dużo węglem w piecach palili
 2. konrad1f

  Uwaga wirus!

  a to zależy czy dane zgadzają się z narracją Jeszuy
 3. no tyle, że buła to nie jest zwykły motocykl. i statystycznie raczej nie jest kupowany przez 20stolatków chociaż pójście w książce w egzotykę mogłoby mieć sens. mało kto wiedziałby o czym mowa
 4. ale nie macie 20 lat ok - może zbyt mocno patrzę przez pryzmat własnych doświadczeń z czasów szczeniaka- zmiana praktycznie co roku teraz faktycznie jeden ze sprzętów mam już chyba 7 lat ale do młodzieży dawno już się nie zaliczam choć w dalszym ciągu raz w roku jest coś nowego (innego :D)
 5. ale tylko dla bohatera, który uprawia "zawód syn" no i zdaje się nineT wyszedł w 2017?
 6. w takim razie w poszukiwaniach nie ograniczaj się tylko do magny wstukując w katalog części magnę z 82r. wyskakuje mi numer katalogowy wkładu: 33120-MF5-751 a ten sam wkład wg katalogu partzilla pasuje do paru innych modeli - https://www.partzilla.com/product/honda/33120-MF5-751
 7. ciekawy temat - w zasadzie tak ogólny, że można tu pisać pewnie w nieskończoność wg mnie młodzież, która siedzi w temacie rzadko kiedy trzyma motocykl tak długo - co roku udaje się coś kasy "dokulać" i kupić coś nowszego/większego/lepszego. ciężko też być tak samo zafascynowanym swoim motocyklem po czterech latach i tak samo go "pieścić" ale jeśli bohater ma być takim z rodzaju "rozsądnych" to wsadź chłopaka na vfr-kę 800fi - to dobry motocykl, kupił go "głową" a nie "emocjami" przesiadając się z padaki typu gs500 w momencie gdy zdobył pełne prawko kat. A.
 8. konrad1f

  Uwaga wirus!

  umówić się możesz ale nie ze mną - ignorantem jest ten, kto nie ma wątpliwości
 9. konrad1f

  Uwaga wirus!

  jest opcja - bardziej prawdopodobna, że Ty nie rozumiesz co potwierdza Twoja wiara w to co Ci serwują w mediach nie będę nikogo na siłę przekonywał - dyskusja jak widzę nie ma sensu za parę dni po prostu wrzucę kolejne kilka liczb (bez interpretacji) podsumowujących wrzesień w wlkp
 10. konrad1f

  Uwaga wirus!

  podpuścić? jesteś przewidywalny jak brazylijski serial. dlatego "użyłem sformułowania "wg Twojej strony" po czym wnosisz, że nie rozumiem?
 11. konrad1f

  Uwaga wirus!

  ale w dupie mam, że się boisz. bój się na swój rachunek. dlaczego ja mam cierpieć ze względu na to, że masz jakieś fobie? idź do psychiatry a nie wmuszaj innym idiotyzmów, które Ci władza w głowę wciska. jak Ci powiedzą, że stretch owinięty wokół głowy działa jeszcze lepiej to też się owiniesz? a do lasu chodzisz?
 12. konrad1f

  Uwaga wirus!

  skąd teza, że dane są zaniżane? nie wywoływać paniki wśród takich jak Ty spanikowanych? o blokadzie kraju przez "pandemię" pieprzą od samego początku - samo się nie zablokowało to blokują decyzjami administracyjnymi gawiedź jak to mówisz akurat rozumie co władza wprowadza - maseczki nie służą ochronie a ma, jak to pinkas jednoznacznie stwierdził, wymiar symboliczny o czym już wcześniej była mowa sprzedawczyni to nie szeryf - nie do niej należy egzekwowanie prawa
 13. konrad1f

  Uwaga wirus!

  wg Twojej strony masz wyżej odpowiedź w moim poście - jak potrzebujesz rocznie to +/- oblicz sobie z proporcji - co to ma do rzeczy? nie zadawaj mi pytań tylko przeanalizuj dane - nawet te Twoje - z zachodu.
 14. konrad1f

  Uwaga wirus!

  nie mam na tyle energii i czasu aby analizować i weryfikować dane poszczególnych państw i regionów - Ty również nie analizujesz ani nie weryfikujesz co nie przeszkadza Ci aby je powielać i wyciągać wnioski, które nijak mają się do rzeczywistości, zwłaszcza tej, która nas bezpośrednio otacza z dużym prawdopodobieństwem dane np. z Lombardii mogą wskazywać na to samo co w Polsce - że umierają z covidem ludzie starzy, schorowani i przewlekle chorzy - tylko niestety ja nie mam szczegółowych informacji z tego regionu a Ty nie chcesz lub nie jesteś mi w stanie dostarczyć.
×
×
 • Create New...