Jump to content

grizzli

Forumowicze
 • Content Count

  2,319
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

grizzli last won the day on March 29

grizzli had the most liked content!

Community Reputation

136 Neutralny

3 Followers

About grizzli

 • Rank
  ADEPT MOTOCYKLIZMU - szlifujący podnóżkami
 • Birthday 06/27/1966

Informacje profilowe

 • Skąd
  Poznań

Osobiste

 • Motocykl
  suzuki b12, suzuki b12,5
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

758 profile views
 1. Jest jeszcze szansa, że listonosze pokażą soczystego faketa. Ze zwykłego, ludzkiego strachu.
 2. Branża meblowa dostaje w dupę. Właśnie potentat meblowy ogłosił, że zaczyna padać na ryj i szykuje zwolnienia grupowe.
 3. Warta to jakiś dramat. Jeszcze trochę i będzie dno widać. Tak nisko nie była chyba żadnego roku.
 4. grizzli

  Uwaga wirus!

  To ja Ci wyrównam, a co Żebyś stratny nie był
 5. Jeeezuu, tak brzydko o prezesie? A czym ci podpadł ten stary, biedny, schorowany i stroskany o ojczyznę człowiek?
 6. Najlepiej naszczać na skórzaną kurtkę i wytarzać w piachu. Długo się trzyma. Widziałem na filmie. To ponoć takie męskie jest. I motocyklowe.
 7. To jest w zasadzie jedyny możliwy scenariusz, i to na całym świecie. Do wyboru-albo zdechniemy z głodu i będzie rozpizdziaj na ulicy, albo wyluzujemy lejce i trzeba zacząć funkcjonować zachowując maksymalne środki ostrożności. I na to ryzyko wszyscy pójdziemy. Nadzieja jedynie,, że wystraszona populacja zmieni nawyki, co pozwoli zmniejszyć liczbę zachorowań do minimum.
 8. Miałem mieć. A co potrzeba?
 9. Nie powiem, w rankingu byłeś na jednej z czołowych pozycji Na pierwszym miejscu była ta łajza z Grójca. Ale już się przedawniło, więc możesz się przyznać. Kłonicą żegnać nikogo nie będę...
 10. Jeśli chodzi o zdrowy rozsądek, to jestem jak najbardziej "za" zakazami, bo człowiek słucha wtedy, jak ma bat nad dupą. Natomiast jeśli chodzi o stronę prawną, to opinia prawników jest jednoznaczna. Kary są niezgodne z prawem. Trzeba więc samemu wybrać, czy przeczekać ten syf nie łamiąc "prawa", czy włóczyć się potem po sądach.
 11. W Wałbrzychu zatrzymują pojazdy i pytają się, dokąd kto jedzie (ch*j wie po co im ta informacja), przez co tworzą się kilometrowe korki (znalezione na wykopie, więc nie wiem, czy to prawda, ale zdjęcia są). Tak że ten, na termostat uważaj.
 12. "Skrzynka pocztowa czyni cuda, wrzucasz Kidawę, wychodzi Duda" Spotkały się w Polsce dwa nieszczęścia-pandemia i panduda.
 13. Ja biorę do kufra dwa opakowania żelu antybakteryjnego i w razie kontroli będę rżnął Franciszka Józefa, że jadę je zawieżć rodzinie we Wroclawiu.
 14. Gdzieś znalazłem informację, że zakaz wstępu do lasu jest spowodowany tym, żeby się nie formowały oddziały partyzanckie.
×
×
 • Create New...