Jump to content

grizzli

Forumowicze
 • Content Count

  2,555
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About grizzli

 • Rank
  ADEPT MOTOCYKLIZMU - pożeracz gumy
 • Birthday 06/27/1966

Informacje profilowe

 • Skąd
  Poznań

Osobiste

 • Motocykl
  suzuki b12, suzuki b12,5
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

1,074 profile views
 1. Tomek, a mnie się wydaje, że ludzi nie wku**ia to, że na finansowym podium stoisz wyżej od innych, bo to w życiu naturalne, że jeden ma mniej, drugi więcej, tylko to, że za każdym razem to akcentujesz i trochę nachalnie o tym przypominasz, czasami nawet drwiąc z innych. Co Ci już kiedyś Staszek wypomniał, a i ja dołożyłem swoje. Możesz się tym stwierdzeniem zirytować, ale to takie trochę...słabe jest. Zastanów się nad tym. I pomyśl, czy jesteś w stanie na podstawie np. Staszka lub moich postów określić nasz status materialny czy stan posiadania? Nie piszę tego złośliwie, tylko dlatego, że zawsze mówię to, co myślę. Z całą sympatią dla Twojej osoby, bo ta dyskusja zmierza zdecydowanie w niekorzystnym dla Ciebie kierunku. Choć w pewnym sensie jest to też zrozumiałe, że na atak odpowiadasz atakiem. Ponieważ jestem trochę już zmęczony atmosferą na forum, idę w ślady Staszka i na razie spierdalam, choć czasami zajrzę. Pewnie Michoa się ucieszy, że nie będę mecenasem jego pieseła na gwiazdkę. Widać zbyt wrażliwy jestem.
 2. 210 plusów poooooszło się pie**olić. Wstrząsające. Cały dorobek mojej forumowej egzystencji.
 3. Z tą wodą i olejem to może trochę przesadziłeś, ale fakt, silnik jest pancerny. Ciężki, toporny, niewysilony, i na etapie projektowania księgowego i ekologów trzymali w klatce, żeby się nie wpierdalali.
 4. Dziś wieczorem rusza motocyklowy Poznań. Pobłogosław nas, moderacjo...
 5. Tomek, właśnie chodzi o te markowe, oryginalne. Nie zakładam szajsu, a jeśli już, to na wyrazne życzenie klienta, bez gwarancji na część, lub te, które sam przywozi. Buhaha, jaja sobie robisz.
 6. Nie no, żadna legenda. Siedzę w tym gównie ponad 30 lat, tak głęboko, że odbija mi się przepracowanym olejem, i szczam mieszaniną oleju i ropy, i uwierz mi, ale z dekady na dekadę jest z jakością aut coraz gorzej. A jakość części zamiennych spada dramatycznie. Z racji rabatów w hurtowniach mam spore bicie na częściach, ale niektórych klamotów zaczynam się już bać zakładać.
 7. grizzli

  Uwaga wirus!

  ku*wa, nie róbcie z FM "Przyjaciółki". Kogo to obchodzi. Wypłaczcie się sobie nawzajem przez telefon
 8. Sądzisz, że kogoś wsadzą? Wątpię. Wtedy na ulicach, zamiast transparentów, będą siekiery. Komenda policji podała, że w protestach uczestniczy ok. pół miliona osób. Nie byłbym zdziwiony, jeśli te dane są przez nich zaniżone.
 9. Hehe, Leśnik, za dużo nie sprawdzaj. Nie chcę być złośliwy, ale jeśli Was, obrońców kościoła, będzie tylu, co w Poznaniu na Ostrowiu Tumskim, i to tak wyszczekanych, to szykuj nalewkę na okłady. Co oczywiście jest karygodne i skandaliczne. Ale tak niestety jest. Najpierw pyskówka-wymiana poglądów, a potem...i Herkules dupa, kiedy ludzi kupa. Szkoda, że ludzie o skrajnie różnych poglądach nie potrafią ze sobą rozmawiać.
 10. Leśnik, nie będę się personalnie kłócił, bo każdy ma prawo do swoich poglądów i wymachiwania rożańcem pod kościołem. Ale stoimy po dwóch stronach barykady, choć z tego powodu, mam nadzieję, prać się po ryjach nie będziemy. Nienawidzę kleru, ale kościołów nie niszczę ani nie maluję. Ale stać bezczynie też nie zamierzam. Więc tak, jak wspomniałem. Pożyjemy, zobaczymy.
 11. Milicja z wojskiem, powiadasz. Sądzisz, że dowództwo to idioci i nie potrafią kalkulować? Będą prać społeczeństwo? A jak się wszystko wyjebie, kogo wezmą za pizdę? Tylko polityków? Czy ich też. Myślę, że stawka jest zbyt wysoka, żeby nadstawiać dupę. Komendant straży miejskiej, bodajże w Łodzi, już się ogarnął i dwóch funkcjonariuszy poszło na zieloną trawkę, a on przeprosił społeczeństwo. Więc nie byłbym takiego scenariusza pewien
 12. Jak sceptycy będą siedzieć pod kołderką, popijać ciepłą herbatkę, i śledzić wydarzenia w tv, to z pewnością. Oby tylko pózniej nie rżnęli bojowników. Pożyjemy, zobaczymy. Moja babcia powtarzała: "pierdołami zupy nie okrasisz" Najbezpieczniej zmieniać świat z daleka.
 13. wyj**ane mam, co powiedzą. Mają wypie**alać. A jedyne ustępstwo, na które pójdziemy, to takie, że nie muszą w podskokach. Do zobaczenia wieczorem. Jak nikt nie podniesie dupy, to zdechniemy w gównie. W takiej "czwartej, polskiej rzeszy" A to, co się, mam nadzieję, za chwilę stanie, niech będzie nauczką dla kolejnych, politycznych łbów, które zasiądą w sejmie. Oby potrafili wyciągać wnioski.
 14. grizzli

  Uwaga wirus!

  Fakt, zakaz, dałem się wpuścić w maliny. Sorry.
 15. grizzli

  Uwaga wirus!

  To jest, zdaje się, zalecenie, a nie przymus, więc nie histeryzować.
×
×
 • Create New...