Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie

po przeczytaniu postów na temat kasków mam mętlik w głowie, /a myślałem że się wyszsrko wyklaruje/,

niedawno kupiłe virago, strój na moto i pozostał mi tylko kask.

Mam do dyspozycji około 600 zł.

Przymierzałem NOLAN N41 i był dobry ale w cenie 500 zł, a jeszcze muszę kupić kask dziewczynie.

proszę o poradę, a może o namiary na sklepy we wrocławiu

 

PS

czy dużym mankamentem jest gdy kask nie mam odpinanego środka??

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem NOLAN N41 i był dobry ale w cenie 500 zł' date=' a jeszcze muszę kupić kask dziewczynie.

[/quote']

 

a moze plecaczek sam sobie zafunduje orzeszka?:)

ja zdecydowalem sie na airoh sv55 (ale to szczekowiec) - plus to dodatkowa przeciwsloneczna szybka zintegrowana z kaskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który polecacie na pierwszy, tak, żeby byl dobry, ale nie najlepszy i przy okazji mieszcząc się w kwocie 3 stów :?: Poprostu juz sie pogubiłam czytajc wszystkie te posty, a jest ich pełno. Proszę was doradzcie coś i podpowiedzcie, co lepsze na pierwszy. (na moto sportowe :mrgreen: )

 

Młoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który polecacie na pierwszy, tak, żeby byl dobry, ale nie najlepszy i przy okazji mieszcząc się w kwocie 3 stów

Obiło mi się o uszy że w Intermotors maja coś koło 300zł jakieś przecenione z dużo większej kwoty ale dokładnie to nie wiem.

Najlepiej jak podleciesz pogadać do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamcia, mysle ze znajdziesz cos odpowiedniego , obecnie mam 4 kaski i moge jeden odstapic, ale to musisz osobiscie sie u mnie zjawic, przetestujemy to co trzeba, zobaczymy co jest lepsze, jak wygodne, jak jest bezpiecznie, mysle ze bedziesz zadowolona, co do kasy sie mozemy dogadac . Daj znac jak cos :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem dziwne ma malowanie ale to kwestia gustu ;) No woóle to co sądzicie chłopaki i dziewczęta o kaskach ze szczęką? Czy napawde są takie głośne?? Podobaja mi sie ale ne miałem okazji w takim śmigać (śmigałem tylko w otwartym wiec i tak piździało powiżyej 180)

 

 

Pozdro V4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze wzgledu na prace jezdze wlasnie w takich kaskach, odradzam Nolan N101, sredni Caberg Justissimo, sredni shoei syncrotec2, przymierzam sie do kupna BMW system5, podobno najcichszy kask z otwierana szczeka w historii ;) ma tez pare gadzetow jak np bluetooth co jest dla mnie bardzo istotne,

kaski te sa faktycznie glosniejsze od pelnych, ale nie jest to regula, poza tym w dalsze trasy zawsze zakladam zatyczki (goraco polecam jesli nie chcesz na starosc z aparatem biegac),

sa ciezsze niz kaski sportowe, ale maja swoje plusy jak : mozna zapalic fajke w czasie jazdy, przekasic cos na swiatlach czy pogadac z kims itd.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...