Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

sql - jeszcze nie funkcjonuja normlanie. Oprocz Sobót , maja czynne jeszcze w piatki po godz 11.00. A najlepiej to sie z nimi skontaktowac tel. i wszystko powiedz : 503999991.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo się naczytałem ale praktycznie nic nie ma o kaskach HJC, może ktoś napisze jakie miał z nimi doświadczenia, jak oceniajają znajomi??

 

p.s. mam bardzo mały wybór w moim mieście, a takiego HJC(modelu nie znam ale z roku 2005 jest) oferują u mnie za nie całe 600 zł,

ALE CZY WARTO ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jaki model cenią na niecałe 6 stówek :?: ja kupiłem Model FG14 za 610zł czy dobrze zrobiłem? qrcze już sam nie wiem ale bałem się że później nie znajde nic ciekawego w moim rozmiarze. chociaż myśle że nie będe żałował bo kask jest naprawde fajny i wolałem mieć spokojną głowe nawet jeśli przepłaciłem kilka złoty.

a wygląda tak : http://shop3.webmailer.de/cgi-bin/ePages.s...1&2D1999120&2D1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie można woźić ze sobą obu szybek i sobie wymieniać to przecież 1min roboty wymiana szybki białej na przyciemnianą przynajmnie w xr1000:PSmile

Podstawowe pytanie: komu by się chciało? Bo mi na pewno nie! A poza tym, po co komu zbędny i w dodatku niewygodny balast. I ciągłe martwienie się czy jej przypadkiem gdzieś w plecaku nie połamiesz. Szkoda zachodu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam gadacie!!

 

ja będe woził ze soba taka szybkę koszt takiego cuda to 150-180zł

wkłada sie za kieszeń na plecach i jazda!!!

 

ps.lepsza zmiana niż mam jechać 100km w ciemnej szybie w nocy!!

 

 

zresztą jak kto woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...