Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jest to wyższa półka choć może nie najwyższa. Materiały wykorzystane do tych kasków są takie jak w kaskach naprawdę dobrych firm. Sporo zawodników jeździ też w kaskach Airoh.

Poza tym sam używam Warriora II Hero i WIEWIÓRCE też Warriora II kupiłem. Jestem zadowolony z mojego.

Wiele osób też zauważyło że są to kaski bardzo lekkie w porównaniu do innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to wyższa półka choć może nie najwyższa. Materiały wykorzystane do tych kasków są takie jak w kaskach naprawdę dobrych firm. Sporo zawodników jeździ też w kaskach Airoh.

a nie pomyliłeś przypadkiem Airoha z Araiem?

bo nie widziałem jeszcze zawodnika w Airohu :).

a co do półki, to przerabiałem Airoha (Kryptona) i jest to pułka średnio-niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ten kask, gdyz doradzal mi go bardzo sprzedawca. Nie wiem jak sie on zachowuje w praktyce. Zaplacilem za niego w promocji 500zł. Jak ktos go uzywal lub moze cos o niom powiedziec, to prosze o szczera wypowoedz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ten kask' date=' gdyz doradzal mi go bardzo sprzedawca.[/quote']

hehe, punkt dla pana sprzedawcy :banghead:.

 

Nie wiem jak sie on zachowuje w praktyce. Zaplacilem za niego w promocji 500zł. Jak ktos go uzywal lub moze cos o niom powiedziec' date=' to prosze o szczera wypowoedz.[/quote']

ten, czyli ktory? tutaj padło chyba z milion kasków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sql nie chodzilo tylko o doradzenie przez sprzedawce, troszke wczesniej o nim czytalem. Kumple (motocyklista) powiedzial , ze spoko kask. Ale chcialem sie dowiedziec co wy o nim myslicie. Cena 500zł to wlasnie tego kasku - Marushin.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Klasie (www.sklepmotocyklowy.pl) mają jeszcze pojedyncze sztuki Marushinów, wyprzedają po 350 zł. Na allegro są po 450 zł. Nie pomogę Ci z tym jak się sprawuje, ale rzeczywiście całkiem dobry wybór jeżeli chodzi o wygodę - na mnie dość głeboko i przyjemnie leżał. jak sie w nim przejedziesz to napisz co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sql jak chcesz mozesz to obejrzec w Wawie na ulicy Mariensztat 8

już od jakiegoś czasu próbuję się tam dostac, ale ostatnio jak bylem, to wisiala kartka ze czynne tylko w soboty, czy jakos tak - bo maja remanenty i ch*j wie co.

juz są po wszystkim i otworzyli tak normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...