Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

no!

a teraz powiedz, czy istnieje jakis lepszy kask.

nalezysz juz do grona oswieconych, to wiesz, ze nie :banghead:.

 

nie wiem, czy lepszy istnieje, ja na takowy nie trafiłam, po prostu powyżej pewnej ceny przestałam mierzyć, żeby nie zrobić kolejnego odkrycia w stylu "ten jest jeszcze lepszy" - bo w tym przypadku akurat tak było - przymierzyłam w sklepie kask dużo powyżej "krytycznej" kwoty i poczułam, że innego nie chcę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzyłam w sklepie kask dużo powyżej "krytycznej" kwoty i poczułam' date=' że innego nie chcę....[/quote']

 

dlatego też ja mierzenie tego samego shoeia w malowaniu diabolic (mmmmmmmmm..........) uznałam za miły przerywnik w mierzeniu innych i ostatecznie zakupiłam uvexa boss 4000.

Jak się będzie sprawdzał to sie okaże, narazie udało mi sie nawet w nim zdrzemnąć :oops: :roll:

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motosprzet.pl/index.php?m=Main&...ment&id_ass=328

 

Ja ostatecznie zakupiłem taki jak w linku powyżej. Szkoda tylko, że obniżyli cenę bo gdybym poczekał z miesiąc miałbym go o wiele taniej :)

Mam tylko nadzieję, że się sprawdzi.

 

PS. Taaa... wiem... nie mam "motóra" a kask kupuję... Powaliło mnie, ale od czegoś zacząć trza :banghead: Na kurs będzie jak znalazł :evil: Miałem chwiowy przypływ słabości i kupiłem. No cóż, zdarza się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Taaa... wiem... nie mam "motóra" a kask kupuję...

To już jakaś motywacja! Przynajmniej masz już bodziec, który pomoże Ci się bardziej zmobilizować i dążyć do upragnionego celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UŻYWA/Ł KTOŚ NOLANA N82?? DOBRY TO JEST KASK?  

pozdro

Ja miałem n81 i niepolecam raczej

wykonanie jest ok

ale niewygodny przy sciaganiu i zakladaniu strasznie,pozatym strasznie głosny!!

ok, dzięki. Ale N81 to zupełnie co innego niż N82. N82 ma już inną skorupę, nowszą taką ma też już N83.

 

 

prawdopodobnie niedługo będę miał do sprzedania ze dwa kaski. Będzie to któryś z modeli: Nolan N82 (czarny), Nolan N93E (czerwono-szary - malowanie oznaczone Grid 021) i Uvex Boss 4000 (czarno niebieski). Sam jeszcze dokładnie nie wiem, ale cena na pewno będzie dobra, rozmiary to same S-ki. Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainwestowalem w XR1000 (czarny) i zgadzam sie ze to najwygodniejszt kask - kupilem go na targach MCN w Londynie i tego dnia przymierzylem z 15 kaskow (AGV, Arai, Shoei, itd) - wszyskie w okolicach £200 i zdecydowanie xr1000 najwygodniejszy, a przy okazji na czarnym mozna ladny graf zarzucic w razie czego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze wszyscy co chwile mówią że wiosna już blisko a ja ciągle bez kasku, teraz siedze, myśle i wymyśliłem:

HJC FG 14- około 600zł

Shark S 500

Uves Boss 4000

Uvex Flash

Nitro N510V

Może doradzicie mi który byłby najlepszy z tych które wymieniłem,może ktoś miał któryś z nich :?: może zaproponujecie inny. Prosze pomóżcie bo już sam nie wiem jaki kask kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może doradzicie mi który byłby najlepszy z tych które wymieniłem,może ktoś miał któryś z nich  może zaproponujecie inny. Prosze pomóżcie bo już sam nie wiem jaki kask kupić.

pochodz po sklepach i zobacz w czym sie dobrze czujesz .W tej cenie polecam Uvexa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge napisać na temat kasków jedno. Nie ma co oszczedzać, można kupić tańszą skóre czy buty na moto, ale na kasku nie warto.

Każdy jest świadomy, że głowa jest najwazniejsza i najłatwiej ją "zepsuć" :D Nie ma co oszczedać i kupować chińskiej tandety - od razu można walnąć glacą w mur.

 

Jakiś czas temu na TVN turbo (chyba) był fajny program, pokazywali jak wygląda głowa fantoma w poszczegolnych kaskach po zderzeniu z autem.

Róznice były ogromne pomiedzy pozadnym sprzętem z certyfikatem a bazarowym badziewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...