Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam głowę 58cm, a niektóre L są na mnie za małe (a jeden nitro w ogóle nie wszedł;(), a XL to pół na pół: raz ciasne, a raz tylko trochę. Wychodzi na to że każdy ma inny łeb (ja mam szerszy). Zamówiełem kask firmy AGV AirTecha XXL i teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłem bo może być za duży ale z drugiej strony słyszałem że AGV ma zaniżoną numerację. Jak myślicie?

Edytowane przez Conqueror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj kupiłem Grex r1 o taki niebieski, http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M196410, bardzo przyjemny, szybka nie paruje, jest może troche głośno ale da sie wytrzymać, ma spoilerek na tyle:), i jest ładny. Więcej o tym garnku powiem po paru dniach używania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHOEI SHOEI I TYLKO SHOEI!!

 

Mam Shoei'a, prawie najwyższy model.

 

I musze powiedzieć że lepszego kasku chyba nie ma :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Co z tego że kosztuje, ale kask jest ponad pierwszą klase, dosłownie cudo.

Malowanie jest idealnie wykonane, bardzo fajnie położona farba, nie robione na odwal się.

A komfort jazdy, nie musze o tym rozpisywac się, powiem jak juz tu ktoś powiedział, jest wypasiony.

 

Co do pinlock'a, dostałem go razem z kaskiem i musze powiedziec ze to naprawde dziala, huhałem i zaparowało wszystko wokół tylko nie to miejsce gdzie był pin lock. Po prostu jest to gwarancja że zawsze będziesz miał super widoczność i nic ci nie zaparuje.

 

Malowań jest od groma, są też repliki malowań (również bardzo fajne).

Naprawde, kaski Shoei'a to mistrzostwo świata.

 

No i wiadomo, jak zawsze jedyny mankament to cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do was a mianowicie chodzi o przyciemnioną lekko szybke taką jak tutaj

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....products_id=885

Musze kupić szybke do mojego NOLANA moge taką wyrwac coś za około 100zł

Tylko nie wiem czy da ona rade po zmroku ,i czy nie bedzie mnie gnebić ciemnoiscią podczas jazdy w pochmurny dzień .

Uzytkownicy takich przyciemnianych szybek do raportu ;)

Wypisywać mi tu swe opinie na temat

Jestem w kropce i potrzebuje szybkich informacji które przekonją mnie o kupnie badz nie

Pozdrawiam :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...

 

potrzebuje pomocy co do wyboru kasku..

 

czy ten kask sie w ogole nadaje? bo chce go kupic.. co o nim sadzicie?

fajnie by bylo gdyby szybka nie parowala

 

o to link

 

http://e-kaski.pl/product_info.php?products_id=134

 

chodzi o SPEEDDOG

LAZER

 

 

a i jeszcze jedno..

 

jaka szybka jest najlepsza? jaki kolor. CZY LUSTRZANE WIZJERY SA DOBRE?? czy maja tylko fajny wyglad..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje kasku do 400-500zł każdy dla mojej Niuski i siebie :icon_razz:

 

Co polecacie? Szperałem troche w necie. Jestem zainteresowany takimi firmami SHARK, NOLAN.

 

Co polecacie? :icon_razz:

 

S500 Alpha nawet ciekawie cenowo wyglada.

 

Z gory wielkie dzieki,

 

Pozdrawiam :)

 

edit: No i jeszcze AGV.

Edytowane przez Galford
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka szybka jest najlepsza? jaki kolor. CZY LUSTRZANE WIZJERY SA DOBRE?? czy maja tylko fajny wyglad..

Lustrzanki nie dość, że wcale nie są dobre, to jeszcze nie mają polskiej homologacji. Tak na prawdę to tylko w mocnym słońcu nadają się do użycia. O kaskach LAzer nic nie wim.

 

Pozdrówka

 

P.s.

Kask do 400 zł? Można zakupić w tej cenie coś z wyprzedaży. Czasem załapać się można na beret za dwa razy tyle. Poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...