Skocz do zawartości

jaki najwiekszy przebieg mial wasz moto


Rekomendowane odpowiedzi

Mój Harry ma troszkę ponad 120 tys km i dobrze się trzyma. Niedawno wymienione pierścienie i dotarte zawory.

 

 

Kurier moto w UK robił setki tysięcy km na VFR 750. Poszukaj w sieci to znajdziesz.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenere ma w tej chwili 37 900km (rocznik '98), a H-D ma 13 000km (rocznik '97), ale tym bym się nie sugerował, bo widziałem w jakim był stanie jak go kupowałem z demobilu po 8 latach w służbie Jej Królewskiej Mości.

 

Pozdrawiam

Eryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X11 stan licznika 80.000km rok 2000, sprzedana z tym przebiegiem, w dwie godziny po wystawieniu na allegro.

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 tys. Widziałem natomiast na amerykańskim forum BMW, fotkę zegarów gościa który nawinął na swojej F800S 180 tys. mil bez żadnego remontu. Mam nadzieję, że i moja tyle polata.

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 2008, jeździłem przez kawałek '09 i do końca sierpnia '10, około 29'000KM.

 

Gdzieś czytałem o rekordowym przebiegu na HD i nawet na forum było o tym.

W ŚM było też coś o starej dużej YAMAHA, która także miała wysoki przebieg tylko za chiny ludowe nie mogę sobie przyp[omnieć szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia. Też czytałem o tym HD, gruby przebieg miał z tego co pamiętam. Jak ziomek dbał to moto jeździło, seryjne silniki wytrzymują 300tys km a potem remoncik (a można remontować nieograniczoną liczbę razy) i dalej lata.

 

Kurier na VFR też stuknął coś koło miliona, teraz nie pamiętam czy mil czy km. Ale zmieniał silnik.

 

 

Znajomego Yama FJ11 którą latam od czasu do czasu ma 314 tys km na liczniku. :icon_eek: Ale coś nie halo z licznikiem jest, jak kupowaliśmy to było 29 tys km a stan oceniłem na ok.65kkm.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...