Skocz do zawartości

jaki najwiekszy przebieg mial wasz moto


Rekomendowane odpowiedzi

Echhhh... To była impreza Olsenie, cza powtórzyć :icon_mrgreen:

I pomyśleć, że człowiek potrafi tak wyśmienicie bawić się bez kropli alkoholu. ;)

 

PS Forumowe koszulki robiły w Proxie furorę. :banghead: :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast w motocyklu Honda CM 125 Custom mialem grubo ponad 70000 a silnik byl w naprawde niezlej kondycji (troszke sie pocil w jednym miejscu). wydaje mi sie ze jak na tak mala pojemnosc to wynik bezremontowy zupenie przyzwoity, silniczek byl dziewiczy i nigdy nie rozpolawiany. mysle ze nowy wlasciciel nadal sie nim cieszy, dolewajac ok. 0.3l oleju na 1000 km (norma ksiazkowa to bodajze 0.25). bardzo bym chcial z powrotem CMke... mam sentyment do niej ehhh...

jesli fundusze pozwola mi kiedys miec 2 motocykle - kolezanka z garazu NTVki bedzie wtedy napewno CM 250 Custom :banghead:

p.s. chyba troszke sie rozczulilem ;) Wam pewnie tez nieraz przyslowiowo krecie sie lezka w oku jak wspominacie stare moto...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją (już byłą) ETZ 251 miałem od nowości i musiałem jej zrobić remont przy 38500 km. , a główną przyczyną była wyskakująca trójka.Przy okazji zrobiłem szlif cylindra i wymieniłem jeszcze kilka nadwyrężonych elementów.Myślę , że gdyby nie skrzynia , dociągnąłbym do 50 tyś.Co ciekawe , wał był nadal w bardzo dobrym stanie i nie wymagał regeneracji , co można chyba uznać za niezły wynik w tym motocyklu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 81.000 km

 

"Na ile" km macie miejsce na liczniku? U mnie za 19.000 km licznik ulegnie wyzerowaniu (albo samodestrukcji)... :flesje:

 

Wtedy tylko dostukac z 15.000 i sprzedac jako prawie nowy motocykl po dziadku, ktory stal prawie caly czas w garazu :) .

 

A kto z forum mial juz przyjemnosc "wyzerowac" licznik? (oczywiscie nie mowie o zerowaniu przy pomocy srubokretow, wiertarek i innych tego typu gadzetach).

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...