Skocz do zawartości

jaki najwiekszy przebieg mial wasz moto


Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy holender, mocno pop*** :( :( na tle motocykli kończy właśnie swoje trzecie w życiu moto. Każde z nich było BMW, najmniejszy przebieg to 300tys.km. Jak napisałem dojeżdża trzecie ( BMW R100 ) gdyż ma zrobione (dane sprzed dwóch lat) powyżej 400tys.km.

Martwi się że już nie produkuje się takich motocykli które można naprawiać w nieskończoność.

Facet ma około 50 lat, przekręcił na motocyklach ponad milion km, pierwszy w życiu samochód kupił trzy lata temu, narzeczona go zmusiła 8O :) .

 

p.s.

Coby było na temat, XJR'a ma na liczniku 57tys.km a w realu 5tys. więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój Vx 800 93rok ma na budziku 45 tyś mil ale był cofany bo rozbierałem zegary i widać ślady cofania. Mimo to stopień spreżania w cylindrach wynośi 13 atm w jednym i 14 atm w drugim garze , także to jest to calkiem niezły wynik . Dla ciekawostki moja SHL M06U z 58 roku ma przebieg 8567 km i jestem pewien ze jest to autentyczny przebieg , mój dziadek był pierwszym włascicielem , mój ojciec drugim a ja trzecim (nie licząć 30 letniego postoju w garażu) heh :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zawsze "ciekawią" 10-cioletnie i starsze maszyny z deklarowanym przebiegiem 20.000 km (i mniejszym). ;)

A cóż w tym ciekawego... . VFR-ka w momencie zakupu miała 19 kkm 8O . Szacuję ją na 70 do 100 kkm' date=' chociaż wiem, że Occult nie ma z tym nic wspólnego. To zabiegi poprzednich właścicieli (przed Occultem) odmłodziły przebieg, chociaż nie wiem po co.[/quote']

 

co tu duzo powiedziec ja mam WSK z 1978 z przebiegiem 16000km

i staram sie robic z 1000 rocznie z tego jakies 200 pchane :lol:

a druga z 1980 ma 13000km z plaba na silniku to sa przebiegi ;)

 

a GS500E mial 31000 a w 3 sezony pozniej 56000 km jak poszedl w ludzi

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Szacuję ją na 70 do 100 kkm' date=' chociaż wiem, że Occult nie ma z tym nic wspólnego. To zabiegi poprzednich właścicieli (przed Occultem) odmłodziły przebieg, chociaż nie wiem po co.[/quote']

 

A poczym wnosisz Vlaad ? Po oryginalnych manetkach i przeokrutnie wytartym siedzeniu ?

 

Dla mnie nic nie wskazuje aby Twoja i moja VFR miały kręcone liczniki.

Silniki są bardzo ciche, kosze sprzęgłowe nie klekoczą, a to w VFR powyżej 50 tyś już zaczyna się słyszeć.

 

Zresztą sprawdź jakie przebiegi maja motocykle w Japonii...

 

To chyba jakiś komis

 

http://www.hbs.ne.jp/home/factory/u-401,750.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yama FZX 750 Fazer - 1988 - 71 tys km Wydaje mi się, że autentyczny - silnik funkielnoofka nieśmigany (jedna rozbiórka - łożysko zebatki zdawczej :?) ( (ale i tak zmienie na ciut większy może już niedługo )) 8) :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą sprawdź jakie przebiegi maja motocykle w Japonii...

Gdy ciężko jest się rozpędzić z jednego krańca wyspy na drugi, to trudno też natrzaskać miliony kilometrów ;)

 

XJta miała około 70300, GPZ 43000. Obydwa przebiegi licznikowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Oznajmiam wszem i wobec, że dziś o godzinie 2:05 w nocy (albo - jak kto woli - nad ranem) w drodze powrotnej z Radykaliów stuknęło mi w Bandicie 50.000 km. Przebieg ten nakręciłem od września 2000 r. Trzeba to opić (tymbarkami zapewne w najbliższy piątek ;) ).

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :notworthy:

Uprzejmie donoszę, iż w minioną sobotę ok. godziny 21:45 w drodze do Proximy na ciekłokrystalicznym drogomierzu Bandita wyświetliła się liczba 60.000 km - pewien Forumowicz może poświadczyć.

:icon_razz: :) ;)

:banghead: ;) :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...