Skocz do zawartości

jaki najwiekszy przebieg mial wasz moto


Rekomendowane odpowiedzi

moja 10'cio letnia TDR 125 ma tylko 16k km

 

dlaczego ?? Bo śmigam tylko w weekendy ( jakieś 4 godziny śmigania w tygodniu ) - efekt ?? Mały przebieg BEZ KOMBINOWANIA :crossy:

Wpływ na to zapewne ma też to, czym i po czym jeździsz. Dla kontrastu porównaj co można zdziałać np: ZZR 1400 w 4 godziny na niemieckiej autobanie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dymił? Bo mój wpierdala ten olej ale nic nie dymi... Teraz ma 62 tysiące, jak kupowałem miał 51 - raczej realnie, patrząc po stanie ogólnym.

 

Moja też nie dymiła a olej brała, przez to sam się dziwiłem co jest grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 2 letniego Peugeota Xp6 jakiś czas temu. Rocznik 2005 - Przy kupnie przejechane 8500km, ja nabiłem kolejne 1500km. Z tym przebiegiem był już śmieć, wygląda jak by licznik był 3 razy do tyłu kręcony.

 

Teraz mam Yamahe DT 125 99r przebieg 39tys, całe moto wygląda(ło) na 15-20tys km, żadnej ryski. Ale niestety , użytkuje je w terenie, i już nie jest tak dobrze...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Wszystko fajnie, ale to nie znaczy, ze nie da sie kupic starego moto ze znikomym przebiegiem! Nie zapominajmy, ze sa kraje, w ktorych ludzi stac na "fanaberie" jaka moze stac sie motocykl. Taki kupuje, pojezdzi pare tysiecy i sie znudzi, moto stoi...

 

Moja matka kupila rok temu XJ600 z 95 roku z przebiegiem 5700km. Ze dwa lata ten motocykl stal w jedym sklepie z uzywanymi moto z zaporowa cena jak na ten rocznik, przez co nie mogl znalezc wlasciciela. Moto jak nowka, ze zdrewnialymi 12 letnimi oponami...

 

Kolega Draco Fisher w tym samym sklepie kupil ze dwa lata temu Transalpa '93, ktory mial ponizej 20kkm. Zero sladow zuzycia, zero jakichkolwiek rys, moto jak z fabryki. Naprawde silniczek tego moto cykal jak szwajcarski zegarek i dalej cyka, a moto ma juz ok. 50kkm.

 

Moja kumpela kupila GSa500 '99 z przebiegiem 5900km. W tym roku. Pod lozyskiem glowki ramy smar jeszcze byl bialy, wszystkie sruby, srubki, nakretki jeszcze z fabryczna zolta farba, nigdy nie odkrecane...

 

GS500 i XJ600 byly na przegladach w bardzo dobrym serwisie - Booster w Katowicach. I tam od mechanikow uslyszalem opinie, ze wszystko wskazuje na to, ze przebiegi sa prawdziwe.

 

Takze da sie kupic malo uzywane moto z duza liczba wiosen na karku. Prawda jednak jest, ze sa to pojedyncze sztuki w morzu zlomow z kreconymi licznikami.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze dwa lata ten motocykl stal w jedym sklepie z uzywanymi moto z zaporowa cena jak na ten rocznik, przez co nie mogl znalezc wlasciciela. Moto jak nowka, ze zdrewnialymi 12 letnimi oponami...

 

Sklep w Polsce czy na zachodzie ??? :wink:

Ja mam sasiada co sobie prawie dwa lata temu sprowadzil nowke sztuke HD ze Stanow i .............. postawil ja w garazu i tylko czysci :icon_rolleyes:

Ludzie na zachodzie kupuja motocykle bo maja taki kaprys i ich stac a potem postawia w garazu bo nie maja czasu jezdzic :)

Ot, taki narod .....

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na zachodzie kupuja motocykle bo maja taki kaprys i ich stac a potem postawia w garazu bo nie maja czasu jezdzic

I coś w tym jest. Współpracuję z gościem z Niemiec, który 3 lata temu kupił nowego HD V-RODa. Pytałem go o przebieg. W tej chwili to ok. 2 kkm, a w ubiegłym roku zrobił 500 km (słowinie: pięćset :icon_rolleyes: ). Ten rok zapowiada się lepiej bo już zrobił 500 :wink:. Tak, że się gra, się ma. Ma pieniądze, kupił motocykl dla lansu, pucowania i oglądania go w garazu. Po prostu stac go na to...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale sa tez ludzie co smigaja :biggrin:

Ostatnio widzialem kolesia na NTV 650 z 2005 i juz mial nastukane 48 tysiecy MIL :)

Moj 10 Drag ma dopiero ............. 42 tysiace :lapad:

Tak wiec nie ma reguly ile kto smiga i jaki motocykl kupisz.

Mam byc zadbany i regularnie serwisowany :buttrock: :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a ja kupilem w zeszlym roku Honde CB650 Nighthawka z 1982r z przebiegiem... 36tys km hehe

i teraz ma 400km wiecej, bo w zasadzie jezdze tylko wtedy, jak jestem w Polsce i pozwalaja na to pory roku

motorek 26lat i przebieg smiesznie niski, ale oryginalny, wiec czasem takie cuda sie zdarzaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprzęty w dobrym stanie i z małym przebiegiem nie są sprzedawane w okazyjnych cenach,ot taki mały drobiazg.

Moją ZX9 kilka lat temu kupowałem za 15500 zł mimo że na Allegro było sporo okazji za 10 lub 11 tys.

Ktoś kto zajmuje handlowaniem chce jak najwięcej zarobić więc kupuje okazje,czyli albo rozbite albo z dużym przebiegiem,w naszym wspaniałym kraju nie istnieje coś takiego jak odpowiedzialność prawna więc możemy spokojnie sprzedać krzywą padakę z cofniętym licznikiem i nie ponieść żadnych konsekwencji z czego konsekwentnie korzystają owi "panowie".

Ten temat jest jak bumerang więc bardzo często wraca,niestety najgorsze jest to że mało kto wyciąga z tego jakieś wnioski. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...