Jump to content

LORD VADER

Forumowicze
 • Content Count

  5,487
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

LORD VADER last won the day on November 19 2011

LORD VADER had the most liked content!

Community Reputation

-53 Zły

1 Follower

About LORD VADER

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - jeździec z głową
 • Birthday 04/08/1982

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • I like
  Schabowe
 • Skąd
  zadupie

Osobiste

 • Motocykl
  kaczka / CZ600V Transalp
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Gadu-Gadu
  4876103
 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

754 profile views
 1. Trafić na tak ambitnego glinę , katastrofy lotnicze mają większe prawdopodobieństwo ;] A nawet jeśli to schorzenie świeżutkie - lecisz do ogólnego i do psychiatry i po sprawie xD .
 2. Ok , ale bez wyraźnego wskazania gliniarz nie ma prawa domagać się od Ciebie odpowiedzi na pytanie czy masz AIDS czy tylko wrzód na dupie . A tego wskazania tu nie ma .
 3. Konrad , nerwica to schorzenie psychiczne , jak najbardziej podpada pod pkt.3 , nie znalazłem ani słowa o konieczności przedstawiania zaświadczenia . Można jeszcze aktywnie uprawiać sport , z tego co pamiętam to szachy na smartfonie też się do tego zaliczają . A letni komin i tak mam w kielnii bo np. chce kupić fajki a nie wywoływać III wojnę o paragrafy. Ułatw mi zycie i wskaż stronę na której to jest , nie chce mi się tego gówna czytać jescze raz .
 4. Wystarczy oświadczyć że ma się nerwicę wywołaną naskakiwaniem zajobowych debili i związane z tym duszności i odruchy wymiotne po założeniu maseczki (paragraf 24 , punkt 3, zaświadczenie nie wymagane ) https://dziennikustaw.gov.pl/D2020000135601.pdf Wczoraj wskoczyłem do marketu po litra i szłepsa jak co sobotę i luz , nikt z dupy nie strzelał , kilka osób bez szmaty , kilka z nasuniętą na brodę , reszta jak ryży ch*j przykazał. Wątpię żeby milicji chciało się jeszcze wku**wiać ludzi przesadnym pilnowaniem przestrzegania najnowszego rozporządzenia .
 5. Trafisz złotko na swoje błotko (oby nie, a juz cie wyjebało na zewnątrz przed puchą ) . Załóż gopro na kask bo się można zrzygać od telepania .
 6. To jest cytat publicznej wypowiedzi tego dziennikarza ? Jakieś zródło ? Link ?
 7. TO racz obejrzeć te tabliczki i podac zródła praktycznych rezultatów dla całego kraju a nie założeń udzielania "dotacji". Nie bezpośrednio , odpowiedziałem już bozoo jak to wygląda . A jednak go tam kochają bo główny gmach PE nosi jego nazwisko . Znaczenia symboliki w polityce nie muszę chyba tłumaczyć człowiekowi pamietającemu taką "pierdołę" jak zerwanie korony z orzełka przez komunistów . No i jak zwykle tłuste koty uprawiają i kultywują ideologów dzięki którym dyktatorzy zagłodzili i wytłuki dziesiątki milionów ludzi . Oczywiście nie na swoim podwórku tylko na wschód . Owszem , z tym że interwnecje KE są za daleko idące z punktu widzenia swobody przemieszczania się czy swobodnej wymiany handlowej .
 8. Czy wpierdalanie się w trybunały , sądy i każde pierdnięcie inne niż oficjalna linia polityczna KE jest potrzebne do przejazdu przez granicę i wystawienia faktury z zerowym vatem ? Myślę że nie . Jonaszko , to się logicznie kupy nie trzyma .
 9. Problem polega na tym że to tak wygląda w byłym RWPG i na południu .Eurosystem który pozwala na takie wybryki jest złym systemem .I nie "my" tylko konkreta ekipa z konkretnych lat bo w końcu za pislamistów "poziom inwestycji drastycznie spadł" . Tam gdzie jest dużo kasy do przerobienia tam pojawiąją się chętni na procenty od niej no i może stąd ten pośpiech -im wiecej się przewali tym więcej się urwie . Gdyby nie bawić się w składki i dotacje które trzeba wykorzystać szybko tylko działać bardziej organicznie , w tempie do jakiego jesteśmy przystosowani to by nie było hurtowych bankructw przedsiębiorstw budowlanych , długu który kosztuje , masowego podpierdalania vatu itp. itd .. Chętnie pozostawił bym strefę schengen i wspólnotę gospodarczą ale te wygłupy redystrybucyjne - do śmietnika razem z uzależnieniem od prawodawstwa EU.
 10. Móc mieć a dostać 85% dopłaty ... taa . Nie podajesz zródeł więc jak zwykle "analogowo" poratowałem się sam .Inwestycje PUBLICZNE . Najlepszy znaleziony udział dotacji to 81% , przeważnie 50-70% . Jesli te 50-70% odpowiadało 137mld eur to ze swoich trzeba było wytrzepać ok 100mld eur .Dodaj do tego przekręy i inne potrzeby + masakryczne tempo po zaakceptowaniu wniosku (nierealne w wykonaniu - nie wiem jaka jest skala zwracanych dotacji z tytułu nie dotrzymania terminu) i bilion złotych ogólnego zadłużenia pęka bez problemu ... A to wszystko w czasach SLD/PSL/PO .Cieszę się że się zgadzamy Tylko czy o takie wykonanie chodziło Panowie ;] Lepsi janusze biznesu w skali mikro nazywają to przeinwestowaniem ... Motywacja była cholernie prosta - móc emigrować i wyrwać się z bidy lub dołączyć do elytarnego zachodniego świata . Apropo aktu założycielskiego .. Spinelli był komunistą no i tak ten eurosystem norm i ograniczeń społeczno-gospodarczych zaczyna wyglądać i prawdopdobnie tak samo jak komunizm w jakimkolwiek wydaniu skończy ;]
 11. I tu się zgodzę ale jedna zależy od drugiej. Te konkretne cele wymagały współfinansowania (każda taka inwestycja jest opisana tabliczką na której moża sobie przeczytać ile z budżetu krajowego a ile z UE) No i sęk w tej części z budzetu krajowego - cele ustalone dość agresywnie wymagały agresywnego współfinansowania . Przy niewydolnej gospodarce, gigantycznych wyciekach podatkowych i przekrętach przy realizacji współfinansowanie było możliwe na koszt długu . I tak do otrzymanych 137mld eur trza było na realizację dopchać 236mld eur w tym samym okresie . Motywacja polityczna mnie w tym momencie nie interesuje - to narzucone przeinwestowanie skończyło się zle . Chcesz mnie do czegos przekonać ? To podzeil się zródłem wiedzy na podstawie której masz takie a nie inne opinie .
 12. Czyli przyznajesz że ekipa PO/PSL / SLD w latach 03-16 dowaliła 236mld eur zadłużenia pomimo fontanny 137mld eur "dotacji"? Cieszę się że się zgadzamy . Ale tego że nazwiesz ich. cytując jeszue, balującymi za ten hajs alkusami to się po tobie nie spodziewałem . Szacun. Ale wiesz że z dywanu można spaść co najwyżej na parkiet ? Jaka skala rozwoju własnej siły gospodarczej taka skala recesji . Nie z mojej bajki jest socjalizm pisdzielców ale matematyki nie oszukasz i musiałbym być interetowym zerem twojego kalibru żeby tego nie posklejać . Musisz się zdecydowac czy mnie ignorujesz czy jednak jesteś moim fanem To ja ci pało wkleję link do artykułu z którego wziąłeś te obrazki a którego ignorancie nie przeczytałeś w całości https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/skarb-panstwa-zadluzenie-zagranica-dlug,89,0,2416729.html I to nie jest całość zadłużenia tylko zespół instumentów którym posługują się określone ministerstwa a wszystkie ich potrzeby spina MF i NBP obracające międzynarodowym i krajowym zadłużeniem i tam spina się wszystko czy nazwiesz to długiem publicznym czy skarbu państwa . " Ograniczamy dług zagraniczny Pocieszeniem może być fakt, że zadłużenie w zagranicznych walutach powoli maleje. Jest o ponad 5 mld zł mniejsze niż na koniec 2015 roku, gdy do władzy doszło Prawo i Sprawiedliwość. Wtedy dług zagraniczny odpowiadał za 34,4 proc. całości zadłużenia Polski. Teraz nieznacznie przekracza 30 proc. (dokładnie 30,2 proc.). I proporcje te mają być jeszcze lepsze. "Strategia zarządzania długiem zakłada obniżenie udziału długu w walutach obcych w długu ogółem do poziomu poniżej 30 proc." - wskazuje Ministerstwo Finansów w najnowszym raporcie o zadłużeniu Skarbu Państwa. Eksperci uspokajają, że spadkowy trend długu zagranicznego na razie pozwala na optymistyczne nastawienie. - Gdyby nasze zadłużenie zagraniczne rosło, to przy gorszej koniunkturze mógłby się pojawić problem. Przykładem tego jest obecna sytuacja Turcji - komentuje Mateusz Sutowicz, analityk rynków finansowych Banku Millennium. Podkreśla jednak, że Polska jest w zupełnie innej sytuacji i gospodarcze turbulencje według tureckiego scenariusza, póki co, nam nie grożą. Mniejszy jest też udział zagranicznych inwestorów w finansowaniu zobowiązań w złotych. W 2015 roku dług wobec zagranicznych inwestorów opiewał na prawie 207 mld zł. Teraz kwota ta spadła do 191,3 mld zł. " Podziel się polaczku zrodłami z których czerpiesz swoje mądrości
 13. Oni się proszą o Adolfa v2.0 a AfD klaszcze z radości ... A tak na serio - g..no z tego wyjdzie , jak przychodzi do liczenia euro to "ekologiczni" sąsiedzi nawet elektrownię węglową otworzą ;]
 14. 1. Rozumiem że dla starszych trzeba mieć jakiś tam szacunek ale w momencie okazywania przez nich ignorancji takowy znika . Nie czytałeś tabelek wyprodukowanych przez NBP . I łączenie tego nie jest ciekawym zabiegiem tylko zwyczajnym podsumowaniem efektywności systemu redystrybucji w którym bierzemy udział w omawianym okresie 03-16 . A nie sprzedajemy zadłużenia kosmitom i nie kosmici będą odbierać odsetki . Dotarło ? 2. A co miało się na miejscu zawalić ? Zagraniczne montownie czy kauflandy i lydle ? No i od 2016 bilans dopiero zaczął iść w dobrym kierunku , natenczas "symboliczne" minus 38mld , 181mld weszło , 219mld wyszło (zadłużenie 2019 - 2004) . Nie wiem czy zauważyłeś że od 2016 zadłużenie spada . To chyba dobra wiadomość Co nie ? Doprawdy ? Jeszua - obecnie internetowy anon , kiedyś komornik , potem emigrant wywalony z "ojczyzny sukcesu", obecnie poniewierający się nie wiadomo gdzie chce mnie uczyć zrozumienia rzeczywistości .... masz tu kawałek mojej i niech to będzie twój cel a nie tylko buldupienie po forach :
 15. Elo , a kto pilotował prokuraturę i odpowiednie do pomocy instytucje w latach 07-11 ?? PO/PSL . Rozumiem że Trzaskowskiemu za spłukaną szambem warszawkę też przyklepiesz odpowiedzialność ? Ziemia do manipulatora z Wieliczki , zgłoś się !!! Nie szanuję egzemplarzy takich jak ty - nie dajesz żadnych oznak choćby refleksji , permanentnie robisz/ próbujesz robic z ludzi idiotów owijając swoje prostactwo w "bułkę przez bibułkę" . Nie tędy droga chamie - dyzmo (żebyś choć nim był to byś na forum nie musiał biadolić) .W kalwiaturkę to ty dobry jesteś ale pod kopułką siedzi socjopata co zresztą widać po aktywności . Dziwi mnie tylko to że właściciel forum trzyma cię w administracji . Ty mnie niczym już nie zadziwisz. Ponieważ ostatecznym wyznacznikiem skuteczności wszelakich działań redystrybucyjnych wewnątrz UE jest stan zadłużenia podmiotu biorącego udział w redystrybucji bez względu na motywację polityczną . W tych latach zostaliśmy klientami chwilówki . 137 mld wzięte , 236 mld trzeba oddać - to zwykła chwilówka , a "kłócić" się możesz z NBP-em bo to on wyprodukował te cyferki . Wytłumacz mi jak ta światła ekipa z lat 2003-16 (przez większość czasu PO/PSL/SLD) to zrobiła że dostając taką górę hajsu dowaliła jescze prawie BILION złotych długu ?? Może "czaskoski" coś wyjaśni i pojawią się jakieś konkrety a nie zdarte "mamy dość" ?
×
×
 • Create New...