Jump to content

F.I.P. Berek

Forumowicze
 • Posts

  590
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

F.I.P. Berek last won the day on January 12

F.I.P. Berek had the most liked content!

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Chełm/Roermond

Osobiste

 • Motocykl
  Obsesja,LouCypher,Esencja
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4574 profile views

F.I.P. Berek's Achievements

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych (19/46)

55

Reputation

 1. To jest Majestic 500 z wózkiem bocznym Bernardet. Produkowany w limitowanych seriach pomiędzy 1929 a 1933 (również w wersji 350cc).
 2. https://swiatmotocykli.pl/motocykle/co-pol-wieku-temu-w-customie-piszczalo-przeglad-prasy-z-lat-1971-72/ https://mywayberek.blogspot.com/
 3. Grizzly - szacun. Michoa - spie**alaj.
 4. Mimo, że postanowiłem aktywnie nie uczestniczyć to tu zrobię wyjątek - Buber BRAWO. Panowie Moderatorzy i Administratorze - WSTYD, że nie reagujecie na wpisy jednego z was.
 5. https://swiatmotocykli.pl/motocykle/po-co-zmieniac-to-co-dobre-czyli-old-school-w-praktyce-czterobiegowe-skrzynie-h-d/
 6. Cała przyjemność po mojej stronie - dzięki !
 7. Przemek - no właśnie... Adamie - znasz moją opinię na temat forum (w innych wątkach się wypowiadałem). Sygnały zmian (z moderacji - ba, nawet wyartykułowane przez administratora) niestety okazały się słomianym ogniem i po paru ruchach (bardziej pozorowanych) wszystko wróciło do poprzedniego stanu. Ponieważ z takim status quo nie potrafię się utożsamiać postanowiłem zakończyć swoją aktywność tutaj. Zbiegło się ze zdrowotnymi perturbacjami, więc tym bardziej... Ponieważ podobne klimaty będę rozwijał w artykułach w Świecie Motocykli (i swoim blogu również https://mywayberek.blogspot.com/2022/01/) czułem się w "obowiązku" (bardzo przyjemnym zresztą) poinformować parę osób, które wiem, że chętnie czytały moje wypociny .
 8. Trochę problemy zdrowotne wyłączyły mnie z obiegu - z pracy również, co się przekłada na jakieś kroki w kwestii części etc (bo z nieba nic nie spada)... Mam parę przemyśleń odnośnie zmian - pewnie zbiornik będzie cięty aby pogłębić tunel. Chyba jednak będę się przymierzał do zmiany (częściowo) przodu - chciałem kiedyś mieć wersję springera I-beam z wierconymi otworami i jeśli się uda wyjść na prostą to się o taki pokuszę... Ze Światem Motocykli rozmawiamy o cyklu artykułów - mam wolną rękę - głównie będę pisał o klimatach old school - kwestia, czy uznają, że się podoba ( napisali, że chcą zobaczyć jakie będą reakcje...). Dzisiaj kończę kolejny - o skrzyni biegów. Zobaczymy. Tutaj fota docelowego zawiasu do Esencji.
 9. https://swiatmotocykli.pl/motocykle/old-school-always-cool-stara-szkola-w-nurcie-custom/
 10. F.I.P. Berek

  Pytanie

  Już kilkakrotnie czytałem (tu na forum) takie rady (nie tylko do mnie skierowane), że można nie czytać (tego co się nie podoba, nie akceptuje, etc.). No, niby tak... Miałem nie wyjaśniać gdzie problem (pytanie postawione 2 posty wyżej), bo faktycznie uważam, że jeśli ktoś tego problemu nie widzi, to moje pisanie będzie i tak stratą czasu... Przeczytałem dzisiaj post Łysego (w innym wątku) gdzie forum porównane jest do baru - to bardzo trafna analogia. Postanowiłem z niej skorzystać - może takie obrazowe potraktowanie kwestii będzie bardziej zrozumiałe. Bar. Jak wejdziesz jesteś jego częścią. Możesz wybrać co chcesz wypić. Możesz pogadać przy barze albo nie. Przymusu nie ma. Pewnie dobra whiskey + interesująca konwersacja to jest to czego oczekiwałeś... Ale coś psuje przyjemność tak spędzanego czasu. Zauważasz, że stoisz po kostki w gównie. I mimo, że możesz pić tą swoją whiskey i dalej gadać to nie masz dłużej ochoty. Chyba, że potrafisz to zignorować i udawać, że jest git. Dla wyjaśnienia: nie jestem przesadnie delikatny - umiem kląć, chlać i w ryj przyjebać też potrafię. I jeszcze jedno - można napisać nad wejściem Smooth Jazz Club, ale jak się wpuści dresiarnię i pozwoli aby rządziła to ..........................................choinki nie będzie...
 11. F.I.P. Berek

  Pytanie

  Tak to prawda... Mogę nie czytać. Jest takie powiedzenie: jeżeli muszę to tłumaczyć, to znaczy, że nie zrozumiesz. Bawcie się dobrze.
 12. F.I.P. Berek

  Pytanie

  Wyobraź sobie, że naprawdę się nie denerwuję. Postanowiłem tylko użyć innego słownictwa, bo mam wrażenie, że posługując się normalną polszczyzną wypowiedź tu na forum nie ma żadnej siły przebicia. Chamskie posty się znacznie lepiej tu odnajdują.
×
×
 • Create New...