Jump to content

Agnes85

Forumowicze
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

About Agnes85

 • Rank
  ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - dwusuwowy rider

Informacje profilowe

 • I like
  Wszystko co dobre 😏
 • Skąd
  Poznań

Osobiste

 • Motocykl
  Yamaha xj6 diversion
 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo chętnie, już dostałam info od Konrada.
 2. Dobrze wiedzieć żeś już zdrów
 3. Mam nadzieję że nie należysz do grupy kierowców którzy uważają za nie honor kiedy wyprzedza Cię gorsze auto? Jak ja nienawidzę takiego frajerstwa ... w mieście jeszcze przeboleje jak jedzie nawet te 40km/h bo światła co kawałek to i tak się człowiek spotyka na nich ale na trasie...jedzie Ci taki 70 a ja jakimś dostawczakiem i kiedy już zabieram się za wyprzedzanie do gościu nagle przyspiesza.....no rozniosłabym!!!
 4. Agnes85

  Uwaga wirus!

  Apropos szczepionek i sytuacji w instytucjach medycznych...dzisiaj dzwoniły do mnie Panie z przychodni w Poznaniu ( NFZ) że synek już dawno powinien mieć zrobiona kolejna szczepionkę...no popatrzcie nawet mają czas żeby wszystkie kartoteki posprawdzać.
 5. A ja tam chce -10 i śnieg. Każda pora roku ma swoje zalety i wady. Tęsknię za białą Wigilią...świętami...sylwestrem...kulig z prawdziwego zdarzenia...i za czasami kiedy rankiem po przebudzeniu wstawało się o podchodziło do okna sprawdzać ile śniegu napadało przez noc
 6. Ja mogę powiedzieć że ostatnio byłam świadkiem ostrej wymiany słownej między prezydentem Poznania a innym "zwykłym" obywatelem ...tak się pożarli że zapomnieli zakupy zabrać... ale Jaśkowiak starał być kulturalnie opanowany...u mnie w rodzinie też inne poglądy polityczne ale nigdy nie było z tego tytułu kłótni.
 7. Agnes85

  Uwaga wirus!

  Wirus wirusem ... ale popatrzcie jacy jesteśmy słabi i niezorganizowani, niezorganizowani ..wyobrażacie sobie nasza cywilizację gdyby prądu przez rok nie było? Gdyby nie było samochodów...kazdy z nas przyzwyczaił się do wygody życia , tacy niby do przodu jesteśmy ,podążamy za nowoczesnością a gdyby doszło co do czego to przeżyli by chyba tylko amiszowie i ludzie z Afryki i innych zakątków mniej ucywilizowanycbbswiata
 8. Powiem Wam Panowie, myślałam że mam inny gust ale...widziałam wczoraj w sklepie PRAWIE identycznego junaka...(pomijam, że jak się z gościem rozgadałam to wróciłam do domu po godzinie...;-))ja pitolę jaki on był piękny taki, taki duży i proporcjonalny...zawsze miałam wrażenie, że te staruszki były takie drobne, małe no i nie jechały . Nigdy nie zwracałam uwagi na tego typu sprzęty ale...to naprawdę jest piękny motocykl, wszystko takie wyważone...aj aj a jak wieczorem zaczęłam zgłębiać temat co jak i kiedy...szacun. No i ten dzwięk pyr pyr pyr. Zrobił na mnie duże wrażenie, tak więc gratki dla wszystkich szczęśliwych posiadaczy.
 9. Agnes85

  Uwaga wirus!

  Kiler...nie dobijaj leżących...
 10. Kiler ma rację - ja miałam taka sytuację, nie opłacone i nie przedłużone. A czy w autach lub motocyklach zarejestrowanych jako zabytek przegląd i OC jest tak wymagany jak przy tradycyjnym aucie? Wiem że kiedyś można było ubezpieczyć czasowo czy coś? Np. Jeżdżę Cabrio tylko latem to cyk ubezp.na 4 miechy?
 11. Agnes85

  Uwaga wirus!

  Ale jaki rodzaj tego sera? Białe?żółte?podpuszczkowe? Z dodatkami? Dojrzewajace? Żółte mam z Borów Tucholskich firmy nie znam bo Warszawa przejęła jako jedyny dystrybutor
 12. Agnes85

  Uwaga wirus!

  A ja tam myślę że nie będzie żadnej narodowej kwarantanny...grunt to pozytywne myślenie Na Podlasiu z Korycina mega dobre sery są. Miałam w sklepie
 13. Agnes85

  Uwaga wirus!

  Ty to chyba skrót do wszystkich urzędów statystycznych itd.masz na pulpicie monitora...i tak uważam że najpierw należy się skupić na swoich i później oczywiście pomoc innym bez względu na ilość.
 14. Agnes85

  Uwaga wirus!

  Może nie takie zagrożenie chociaż jakby mieć na uwadze jedno i drugie to obie rzeczy mają ogromny wpływa na naszą gospodarkę. Chętnie pomagam biednym ludziom ale uważam że nasz kraj jest na to zbyt biedny. Jest wiele rodaków w trudnej sytuacji i myślę że to powinno być priorytetem.
×
×
 • Create New...