Jump to content

Agnes85

Forumowicze
 • Content Count

  720
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Agnes85 last won the day on July 12

Agnes85 had the most liked content!

Community Reputation

30 Neutralny

1 Follower

About Agnes85

 • Rank
  KANDYDAT NA MOTONITĘ - klepiący zaworami

Informacje profilowe

 • I like
  Wszystko co dobre 😏
 • Skąd
  Poznań

Osobiste

 • Motocykl
  Yamaha xj6 diversion
 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Agnes85

  Uwaga wirus!

  Może sama się zaszczepiła i jej głupio
 2. Agnes85

  Uwaga wirus!

  A to dziwne...czyli produkując np. Wyroby z dzika , ktoś się zatruje, odpowiedzialność spada na producenta czy sprzedawcę???
 3. Agnes85

  Uwaga wirus!

  Jedna wielka szopka... Nie wiem czy słyszeliście ale ma być podawana 3 dawka i 2 w przypadku Johnsona ale ciekawe jest to , że inną szczepionką, czyli jeśli ktoś dostał wektorową to teraz pora na mRNA...I odwrotnie...to ciekawe i chyba dla większej pewności dla wszystkich firm farmaceutycznych jak złapiesz covid to nie bedzie wiadomo która była lepsza czy gorsza...ma to dotyczyć osób starszych najgorzej przechodzących covid. Wczoraj w tv wypowiadała się jakaś Pani prawnik, że dopóki nie będzie odpowiedzialności za skutki uboczne i tym podobne przez firmy farmaceutyczne , rząd nie może nakazać nam się szczepić ale mówiła że firmach prywatnych może być różnie... Mam cichą nadzieję, że za jakiś czas jednak większa połowa Polaków się zaszczepi i temat trochę ucichnie i mnie ta przyjemność ominie.
 4. Przecież przy stwierdzeniu o konfiskacie napisałam, co w przypadku jazdy nie swoim autem ale co tam lepiej drążyc. Tak jak sytuacja jazdy autem firmowym jest możliwa (gratuluję odwagi) tak nikt normalny CHYBA nie dałby swojego auta komuś pod wpływem.
 5. Agnes85

  Uwaga wirus!

  Michoa a masz serducho ode mnie bo bym powieliła Twoja odpowiedź, że ograniczenia prędkości dotyczą wszystkich Mnie ciekawi rozwiązanie w praktyce kiedy będę obowiązek szczepień służb medycznych...zaczną zwalniać lekarzy w czasie wielkiej pandemii, kiedy to rąk do pracy brakuje nawet kiedy funkcjonujemy normalnie? To kolejny dziwny ruch...
 6. Agnes85

  Uwaga wirus!

  No wiesz, tyle ilu ludzi na świecie tyle wniosków i opinii, każdy jest inny. To nie jest mój argument, wiele razy już pisałam o swoim zdaniu, nie lubię się powtarzać.
 7. Agnes85

  Uwaga wirus!

  Tv celowo pokazuję teraz agresję antyszczepionkowców aby zaostrzyć dla grup niezaszczepionych limity, jakie? się dowiemy wkrótce... zastanawiam się czy będzie zwolnienie z maseczek dla zaszczepionych ale myślę, że nie bo to byłby strzał w kolano, bo przecież zaszczepieni się zarażają tylko łagodniej przechorowują.
 8. Agnes85

  Uwaga wirus!

  Nie ważne, czy ktoś jest mniej mądry czy też nie, wszyscy jesteśmy tacy sami (jeżeli wiesz co mam na myśli). Niech sobie każdy, piszę i myśli co chce ale nie obrażając przy tym nikogo. Do której grupy należe hmmm...nie dbam o to, ktora grupa lepsza czy gorsza to ja się liczę jako człowiek. Mam jakieś swoje wartości i poglądy , jak każdy z nas ale powiem to co zawsze szanujmy się. Jakiegokolwiek tematu sie nie poruszyć to kłótnia, obłęd.
 9. Ja uważam, że właśnie jak ma się powyżej tej 3 dzieci to najzwyczajniej w świecie bardziej opłacalne jest siedzenie w domu z dziećmi niż oddanie je do płatnego żłobka czy przedszkola, dojdzie dojazd do pracy (koszt) dotyczy to sytuacji tylko gdy nie mamy z kim dzieci zostawić no i oczywiście jeśli zarabiasz sporo. 3x1200zł opieka to masz 3600tyś.zł miesięcznie a daj jeszcze dziecko na jakieś dodatkowe zajęcia...dla mnie to kalkulacja. Płatne przedszkole bo nie myśl sobie, że tak łatwo w normalnej rodzinie zapisać dziecko do przedszkola, brak miejsc.
 10. Agnes85

  Uwaga wirus!

  A mnie sie bardzo niepodoba to w jaki sposób kolega Hero wypowiada się o innych. Uważasz się za lepszego? Dlaczego?
 11. Łejery... od dawna wiadomo, że wszystko po to by budżet się zgadzał, co nie zmienia faktu iż osobiście jestem za wyższymi karami dla osób jadącymi pod wpływem ( czy zabiły 1 osobę na rok czy 100). Uważam, że jest tyle nieszczęśliwych sytuacji w życiu (wypadek, choroba itd) na które wpływu nie mamy to dlaczego dokładać kolejne.
×
×
 • Create New...