Skocz do zawartości

jaki najwiekszy przebieg mial wasz moto


Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem DR600 z przebiegiem 30tys km i pierwsze co zrobiłem jak polatałem pół roku to wsadziłem nowy tłok bo troszkę olej wcinała:/ A z tego co wiem taki tłok powinien wytrzymać jakieś 50tys także u mnie na pewno licznik był kręcony...

Edytowane przez lukasz_vip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze i biorąc fakt że nie wypowiedziałeś się na temat swojego doświadczenia to szukaj CB 500 rocznik 95-2000 powinieneś spokojnie zakupić. Moto łatwe, proste, waży dużo więcej niż GS i nie jest to taki rower jak inne:)

 

Mialem CB 400N z 1982 , przebieg 98 tys km jak kupowałem, jeździ po dziś dzień u znajomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem DR600 z przebiegiem 30tys km i pierwsze co zrobiłem jak polatałem pół roku to wsadziłem nowy tłok bo troszkę olej wcinała:/ A z tego co wiem taki tłok powinien wytrzymać jakieś 50tys także u mnie na pewno licznik był kręcony...

 

A dymił? Bo mój wpierdala ten olej ale nic nie dymi... Teraz ma 62 tysiące, jak kupowałem miał 51 - raczej realnie, patrząc po stanie ogólnym.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztram co piszecie - i oczywiscie wszyscy maja racje - po trochu :)

U mnie moto od 6 lat - nie mam czasu a teraz to nawet w kraju mnie nie ma. wczesniej moto mail przyjaciel ktorego znam 10lat+...

moto ma 15 lat i 60 tys z czego ja najechalem 10 przez 5 lat. W garazu stoi drugie moto... i zycie tak sobie plynie.. Moto w takim samym stanie jak kiedy je kupowalem - i nie musze cofac licznikow - ale tez przeciez nie bede dodawal na liczniku zeby uwiarygodnic przy sprzedazy! - nie dajmy sie zwariowac - ile ludzi tyle przypadkow i tyle roznych przebiegow itd itp... blablabla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o tym moto i jego przebiegu? Mam zamiar go obejrzeć w realu, ponieważ mnie bardzo zainteresował http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M814170

 

i jeszcze jeden http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M822915

 

Napiszcie co o nich sadzicie. Czy przebiegi na pierwszy rzut oka mogą być realne?

 

a moze ktoś z Poznania kojarzy te motocyle albo je juz ktos z Was oglądał?

Edytowane przez PTAQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie maja 35tys :)

 

a tak serio - to spoko - moga tyle miec.. a moga miec po 60 :D.. czyli - krecimy sie w kolko. w zasadzie proponuje przeczytac post od poczatku - z ktorego wynika - ze nie odgadniesz ile ma moto przejechane ale i to nei jest najwazniejszym wyznacznikiem.

Ha - a za te same pieniadze probuje sprzedac swojego zzr1100 - i niewiele jest chetnych. W polsce moto jest za drogie - wiec sie sprowadza z zagranicy (sprowadza firma lub pan sprowadzacz a oni juz wiedza jak odpicowac) - albo moto jest za tanie - wtedy jest podejzane - wiec sprowadzamy moto (patrz punkt pierwszy ) hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie maja 35tys :)

 

a tak serio - to spoko - moga tyle miec.. a moga miec po 60 :D.. czyli - krecimy sie w kolko. w zasadzie proponuje przeczytac post od poczatku - z ktorego wynika - ze nie odgadniesz ile ma moto przejechane ale i to nei jest najwazniejszym wyznacznikiem.

Ha - a za te same pieniadze probuje sprzedac swojego zzr1100 - i niewiele jest chetnych. W polsce moto jest za drogie - wiec sie sprowadza z zagranicy (sprowadza firma lub pan sprowadzacz a oni juz wiedza jak odpicowac) - albo moto jest za tanie - wtedy jest podejzane - wiec sprowadzamy moto (patrz punkt pierwszy ) hahahaha

a co sądzisz o cenach tych dwóch do których podałem linki? cena za niska (czytaj motor podejrzany) zy też moze adekwatna do motocykla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci doradził jakiegoś Shadowa na początek ,w tych pieniądzach dostaniesz :)

Nie skuś się na azjatę !!!!!

Pozdro

 

Shadow to nie azjata??? :biggrin: domyslam sie ze chodzi Ci o chiny? Nie sadze aby był mozliwy przebieg 50k na chinczyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja 10'cio letnia TDR 125 ma tylko 16k km

 

dlaczego ?? Bo śmigam tylko w weekendy ( jakieś 4 godziny śmigania w tygodniu ) - efekt ?? Mały przebieg BEZ KOMBINOWANIA :)

to tak jak moja Kawa z 97r. Przyjechała z Niemiec w 2006 z oryginalnym udokumentowanym przebiegiem 15 kkm. W książce serwisowej widnieje wpis z serwisu Kawasaki z 2000r - 1500 km - tak więc w przeciągu 3 lat robiła średnio po 500 km....Teraz ma 19 kkm. Z czego 3kkm przejechem w zeszłym roku, wiec takie przebiegi są zupełnie realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki chłopaki za odpowiedzi :) Jeszcze mam troche czasu to może coś ciekawego sie znajdzie. :]

 

Ja mam swoja Dragusie z 98 roku z przebiegiem ponad 60 tysiecy i chodzi jak nowka sztuka :buttrock:

Kwestia regularnych serwisow i wymiany plynow :flesje: oraz nie katowania sprzeta :biggrin:

Jak chcesz to znajdz ja w dziale : sprzedaz - Yamaha Drag Star XVS 650

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...