Skocz do zawartości

jaki najwiekszy przebieg mial wasz moto


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ile z was ma autentyczny przebieg, wiedzą tylko ci którzy mają moto od początku lub znają dobrze jego przeszłość. Za granicą raczej nie praktykuje się przekręcania ale w naszym cudwqonym kraju ;) . Moje moto ma autentycznego przebiego 70 tys., więc jeszcze nie jest tak żle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile z was ma autentyczny przebieg, wiedzą tylko ci którzy mają moto od początku lub znają dobrze jego przeszłość. Za granicą raczej nie praktykuje się przekręcania ale w naszym cudwqonym kraju  :D .

 

Mnie też zawsze "ciekawią" 10-cioletnie i starsze maszyny z deklarowanym przebiegiem 20.000 km (i mniejszym). ;)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poki co SevenFifty z 1992 z przebiegiem w okolicach 46.000. W tym roku przejechalem juz prawie tylke co poprzedni wlasciciele srednio robili w caly sezon. Osobiscie uwazam, ze i tak malo km nakrecilem. Takze albo licznik krecony, albo Niemcy faktycznie tylko po bulki tym motocyklem jezdzili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zawsze "ciekawią" 10-cioletnie i starsze maszyny z deklarowanym przebiegiem 20.000 km (i mniejszym). :D

A cóż w tym ciekawego... . VFR-ka w momencie zakupu miała 19 kkm 8O . Szacuję ją na 70 do 100 kkm, chociaż wiem, że Occult nie ma z tym nic wspólnego. To zabiegi poprzednich właścicieli (przed Occultem) odmłodziły przebieg, chociaż nie wiem po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zabiegi poprzednich właścicieli (przed Occultem) odmłodziły przebieg, chociaż nie wiem po co.

 

Bo w Naszym kraju to jest zazwyczaj tak, że jak ktoś ogląda motocykl 10 letni i widzi przebieg powiedzmy 90 tys.km, to mówi: Eeee, to zdecydowanie za duży przebieg (czyt. zarżnięty i wytłuczony złom) :mrgreen:

 

Z kolei jak oglada inny motocykl, również 10-cio letni i widzi przebieg 20 tys.km, to z kolei mówi: Łeeee, za mało jak na tyle lat i pewnie kręcony :D

 

I jak tu takiemu burakowi dogodzić :mrgreen:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż w tym ciekawego...  . VFR-ka w momencie zakupu miała 19 kkm  8O . Szacuję ją na 70 do 100 kkm, chociaż wiem, że Occult nie ma z tym nic wspólnego. To zabiegi poprzednich właścicieli (przed Occultem) odmłodziły przebieg, chociaż nie wiem po co.

 

Ja moją kupiłem z przebiegiem 90000, a faktycznie miała 120 000 8O

Ostatnio widziałem w necie RC24 z przebiegiem 375 000 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem coroczny przeglad Sunia miała na liczniku 33334km. Nie za wiele jak na motocykl z 2000r. Trzeba jednak pamietać, że zanim ja kupiłemz przebiegiem 7000km stała przez ładnych kilka miesięcy. U mnie rocznie robi około 10-12000km.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to teraz mam najwiekszy przebieg. Aktualnie 47067 km.  

Nie wiem czy to dużo?!

jak na 2T to całkiem sporo. ale jeszcze duzo wytrzyma ;)

 

kiedys mialem aprilie af-1 50-ke. przy zakupie w lutym miała 6 tys (z groszem), przy sprzedaży w pazdzierniku prawie 15 tys :twisted: jak na 50-ke to chyba calkiem sporo te 9 tys w kilka miesiecy ;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznajmiam wszem i wobec, że dziś o godzinie 2:05 w nocy (albo - jak kto woli - nad ranem) w drodze powrotnej z Radykaliów stuknęło mi w Bandicie 50.000 km. Przebieg ten nakręciłem od września 2000 r. Trzeba to opić (tymbarkami zapewne w najbliższy piątek :) ).

;) ;) ;)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...