Skocz do zawartości

jaki najwiekszy przebieg mial wasz moto


Rekomendowane odpowiedzi

Min. 14 letnie moto i 50 k km? Czyli 3500 km na sezon. Nie realny raczej przebieg. Chociaż po przekroczeniu Odry podobno czas sie cofa. Najlepiej widać to na licznikach :P Na allegro każde moto ma 40-50 k km. Nie ważne czy ma 5, 10 czy 20 lat.

 

Moim zdaniem nie sugeruj się tym co pisze handlarz, tylko weź ze sobą kogoś kto sie zna na tym i oceni stan motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3500 na sezon to wcale nie mało, zależ kto ma ile czasu. Ja mam go strasznie mało, praca + mój ukochany mały synek i wychodzi max 1500-2000 na sezon. Ale co do jednego to macie racje ,wszystke moto w Polsce mają zawsze 30-40 tyś km.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ybr 125 ma prawie 40k km i jestem pełen podziwu jak ona chodzi. ma 3 lata , ale jestem pewnien ze będzie jeszcze dlugo chodzic, kupiłem ją od niemca który miał od nowości , co 5 tyś wymiana oleju, co sprawiło że silnik chodzi jak perełka. odpowiedz sobie sam na pytanie odnośnie rocznika i przebiegu.... ja uważam że moto pochodzi jeszcze sporo jeśli było serwisowane i regularnie dokonywane wymiany, ale to już sam musisz ocenic.pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Min. 14 letnie moto i 50 k km? Czyli 3500 km na sezon. Nie realny raczej przebieg. Chociaż po przekroczeniu Odry podobno czas sie cofa. Najlepiej widać to na licznikach ;) Na allegro każde moto ma 40-50 k km. Nie ważne czy ma 5, 10 czy 20 lat.

 

Moim zdaniem nie sugeruj się tym co pisze handlarz, tylko weź ze sobą kogoś kto sie zna na tym i oceni stan motocykla.

Dokładnie. Mój sprzęt po 2 sezonach ma ponad 40 tyś a nie jeżdżę nim do pracy, po bułki itd. tylko dla przyjemności jak mam czas. Trzeba naprawdę się starać żeby w sezon zrobić mniej niż 10000km. 14 lat i 50 tyś? Jak dla mnie oznacza to tyle co 10 lat z tego był nieruszany...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tyle kasy kupiłem GSX 1100G z roku 93.

Przebieg właśnie 50 kkm i moim zdaniem całkiem realny.

Moto miało dwie wady : gaźniki i cieknące lagi.

Z gaźnikami sobie poradziłem a na lagi przyjdzie pora.

Przejechałem około tysiąca kilometrów i nic więcej nie wylazło.

Warto było obejżeć kilka sprzętów i wybrać ten najlepszy (niestety droższy 2000 pln)

W tym celu jeździłem do Poznania, Gdańska i Szczecina.

Z mojej strony tylko jedna porada: nie bierz żadnego gruza , bo później są same kłopoty.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3500 to dużo jeśli używasz motocykla jako oderwania sie czasami od auta.

Ale jeśli używasz go na codzień to naprawdę to nie wiele.

Ja mam 10 km do szkoły, zakładając że uczę sie 20 dni w miesiącu to jest 400 km do samej szkoły na 1 miesiąc. A oprócz tego sie jeszcze przecież zawsze jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3500 to dużo jeśli używasz motocykla jako oderwania sie czasami od auta.

Ale jeśli używasz go na codzień to naprawdę to nie wiele.

Ja mam 10 km do szkoły, zakładając że uczę sie 20 dni w miesiącu to jest 400 km do samej szkoły na 1 miesiąc. A oprócz tego sie jeszcze przecież zawsze jeździ.

 

zalozmy ze sezon trwa 5 misiecy masz 2000 km do samej szkoly, a weekendy. 3500 km na sezon na taki motor to rzeczywiscie troche malo realne, tak jak ktos wczesniej powiedzial pokazywany przbieg raczej malo ma wspolnego z rzeczywistoscia, musisz sie przejchac i najlepiej jak obejrzy to jakis sec. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...