Skocz do zawartości

jaki najwiekszy przebieg mial wasz moto


Rekomendowane odpowiedzi

Poprzednie moto Kawasaki Z550 LTD 1980rok mialo po moim uzytkowaniu pzrez 5 lat ok 80 tys km i bzykało jak głupie:) takze jeszce spokojnie tyle samo przejedzie u nowego posiadacza jesli bedzie tak dbał jak ja o nia .

 

pozdro

haryb

www.haryb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A Ja kupiłem ostatnio licznik od Fazera wersja angielska w MPH, i po podłaczeniu okazało się że jest przeszło 130.000 mil :biggrin: (99r)

 

Biorąc pod uwage fakt że moje moto miało przebieg 18.000 kilometrów zastanawiam się nad wyzerowaniem licznika... :crossy:

 

Pozdro 600!

 

titto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja suzi jak ją sprowadziłem miała 37 tys , teraz ma troche ponad 39 tys a mam ją miesiąc :crossy: jak na rocznik 85 to ma bardzo mało przejechane i jest to oryginalny przebieg bo jest w papierach z serwisu w niemczech wpisywane...

chodzi jak marzenie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja kupiłem ostatnio licznik od Fazera wersja angielska w MPH, i po podłaczeniu okazało się że jest przeszło 130.000 mil :biggrin: (99r)

 

Biorąc pod uwage fakt że moje moto miało przebieg 18.000 kilometrów zastanawiam się nad wyzerowaniem licznika... :crossy:

 

Pozdro 600!

 

titto

 

Ponad 200 tysiaczków! Na moto! W mordę, ciekawe czy gość czasem spał odkąd kupił to moto... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł!

 

Pierwsze moto - cbx650e z 1984 roku - na liczniku 18tys, ale że licznik 5-cyfrowy, stawiam na 118tys km. Jak sprzedałem miała 140tys km. Wymieniłem tylko tylni laczek i aku. Kupił koleś z bydzi, którego później miałem okazję spotkać - przelatał 2 sezony bez inwestycji (poza dzwonem). Potem xjr prawie nowa, zzr1100 na bank kręcony, zephyr cholera wie, obecne moto kupione w lutym, z przebiegiem 38tys, obecnie 45tys.

 

Pozdrawiam

Tony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...