Jump to content

Greedo

Forumowicze
 • Posts

  5716
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Greedo

 1. Trochę się zmienia z czasem, wymieniłem bak, kanapę, zadupek, lusterka, szybkę, sporo rzeczy odrdzewiłem.
 2. Trochę czasu mi zajęło kupienie XD ale teraz tego niebieskiego odnawiam
 3. Dobry, Dawno mnie tu nie było, ale potrzebuję oddać bak do lakiernika, ale w takiej opcji żeby nie był malowany cały, a tylko zdjęty bezbarwny, wymieniona naklejka i pomalowany od nowa. Ewentualnie pomalowane pół baku, od dolnej naklejki w górę. Niestety, muszę wymienić naklejkę pod klarem a oryginalne na bak są ciężko dostępne poza tą którą muszę wymienić. Wiem że kiedyś działał Koyot Garage na Ryżowej 17, ale chyba już nie pracuje. Będę wdzięczny za polecenie kogoś dobrego.
 4. Na S&W mnie nie stać, a tego Arminiusa kupiłem za 340 zł w dobrym stanie ;)
 5. Mossberg Semi auto, to model blaze. A z 38 strzelam aktualnie SP. Arminius chyba 2", taki mały, ładny był to kupiłem ;) Minus to chu*owe wykonanie, ZnAl nie jest zbyt trwały i szybko się wyciera. Miałem jeszcze CZ 83 oksydowaną, ale sprzedałem :)
 6. Dokładnie, mogliby po prostu tego nie ruszać. Ta dyrektywa nie wymusza zmian w UOBiA
 7. Na razie trzy, CZ85, Arminius 38 i Mossberga 22 lr. To znaczy że nosić broni tam w Niemczech w ogóle nie można? Nosić w sensie ustawowym, tj załadowanej
 8. A co to znaczy? Bo niewiele rozumiem. U nas sportowcy mogą nosić na ulicy, tylko w komunie miejskiej musi być rozładowana. Broń mam na myśli palną bojową (głupie określenie ale tak się to nazywa)
 9. O, widzę że temat żyje. Ja przesiadłem się z CP na nitro ;) Ks-rider, w Niemcowni można nosić broń na ulicy?
 10. Ponoć już jest na emeryturze, co pielęgniarce by nie przysługiwało.
 11. A cały wał nie jest dostępny od innego modelu? Szukałeś na jakiś zagranicznych stronach z katalogami części? Poszukaj innej 600 jednocylindrowej i porównaj kody części.
 12. Ja mam tylko jeden, Uberti Cattleman Thunderer. A co do podziewania, to jakoś przestałem się trochę motocyklami interesować, pogoda do dupy, nie ma z kim jeździć i jakoś tak - olałem lekko forum ;)
 13. Ok, update. Przejechałem się dziś dalej i problem generalnie występuje po rozgrzaniu i kilku kilometrach jazdy. Pod domem skuter mi zgasł, ale po paru minutach odpalił. Nie wydaje podejrzanych dźwięków, nie strzela w tłumik. Dziś zmieniłem mu olej na nowy, sitko nie miało opiłków, olej po jeździe też wygląda normalnie, kontrolka oleju od razu gaśnie po uruchomieniu silnika. Objaw jest taki jakby mu brakowało mocy. Nie chce mi się wierzyć że się przyciera, bo w garażu odpaliłem go na 10 minut na postoju aż się rozgrzał mocniej i nie zgasł. Chyba że źle odczytuję objawy?
 14. A ja niedawno zacząłem procedurę udawania strzelca sportowego. Zdałem na razie Patent na ZKSie ;) Oczywiście czarnoprochowy rewolwer mam od 2 lat xD
 15. A tak z ciekawości, jak membrana na tym 4 gaźniku?
 16. Albo źle patrzysz, albo słabo zlałeś ten olej. Odpal na chwilę, zgaś i poczekaj jaki stan będzie.
 17. Też tego nie rozumiem. Każde gniazdo na rynku trzeba sobie "wmontować" do motocykla. Zawsze możesz w ASO zamontować za 500 zł :D
 18. Tak, ma (tzn miało) w pompie ten regulator. To co może być przyczyną? Jeszcze dodam, że przewód do pompy ma mniejszą średnicę niż od wtrysku (zostawiłem oryginalny bak, on miał paliwo pobierane przez pompkę podciśnieniową) i króciec od pompy. To ma znaczenie?
 19. E, bez przesady, można to zrobić jak jest miejsce w ramie. Ściągnij sobie serwisówkę, tam to najszybciej zobaczysz jak zrobić. PS co to za Yamaha ZZR 600? Nie Kawasaki przypadkiem?
 20. Akurat na wolnych i średnio - wyższych jest ok, tylko jak odkręcę do końca jest źle - efekt jakbyś w gaźniku miał za niski poziom paliwa. Odpuszczę gaz, pojadę chwilę i znowu jedzie normalnie. Czyli w tym patencie muszę podłączyć to podciśnienie? Podłączyłem to jak na mojej super grafice.
×
×
 • Create New...