Jump to content

bozoo

Forumowicze
 • Content Count

  4,962
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About bozoo

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - nocny jeździec
 • Birthday 12/22/1979

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • I like
  owszem
 • Skąd
  Kraków

Osobiste

 • Motocykl
  motorynka
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Telefon
  mam
 • Skype
  nie mam
 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

664 profile views
 1. bozoo

  Uwaga wirus!

  W przypadku covida liczysz śmiertelność w stosunku do liczby zakażeń, w przypadku grypy w stosunku do liczby hospitalizowanych, zatem wynik masz z gruntu spiedrolony, nie nadający się do porownywania. A jednak nie, to są choroby wywoływane przez wirusy zupełnie różnych rodzin.
 2. bozoo

  Uwaga wirus!

  To sam spróbuj :)
 3. bozoo

  Uwaga wirus!

  Pandemia i uważanie Bubera tu niewiele wnosi. Śmiertelność również. Klod, ja tam nic takiego nie napisałem więc niby ciul tam, ALE przyznasz chyba, że sam fakt, iż to info pojawia się PO tym, jak "prywatna" wiadomość trafiła do osoby trzeciej jest, lekko określając, chuujowy. Ktoś kiedyś może rzeczywiście próbować prawnikami wojować, tym bardziej, że regulamin nie wspomina nigdzie o takim zachowaniu forum.
 4. bozoo

  Uwaga wirus!

  Czy na tym forum PW są "rozmowa kontrolowana" Ale jaja Poważnie pytam, bo bardzo rzadko (daaawno już) pisuję tu PW a chyba w ogóle pierwszy raz inicjuję.
 5. Niewątpliwie branża przechodzi swoje trudności. W bloku, w klatce obok mieszkały trzy przemiłe studentki, coś tam lubiły dorobić po zajęciach. Teraz się uczą z domów, "klubik" "upadł".
 6. bozoo

  Uwaga wirus!

  Przecież michoa nic takiego ie pisał.
 7. bozoo

  Uwaga wirus!

  Kiler nie zapominaj, że jeszua jak coś napisał, to jest to "opinia zgodna z faktami"! Z tym się nie dyskutuje. Bo się obrazi.
 8. Ja bym się przy okazji (jeśli nie głównie) skupił na edukacji. Jest w szkole jakiś przedmiot "przysposobienie obronne" totalnie o dupie maryni, może by wykorzystać. Chodzi mi o to, żeby ludzie generalnie wiedzieli "z czym się to je" a nie kojarzyli broni palnej jedynie z quake'em. Inaczej takich półgłówków wspomnianych przez Damiana zawsze będzie pełno. Zresztą nieznajomość tematu przez ogół społeczeństwa sprzyja opiniom skrajnym, od "noszenia w portkach" i wymachiwania przy byle okazji to panicznego strachu przed bronią, bo kto wie co się może stać. Edukacja i oswojenie się z tematem byłoby korzystne, nawet gdyby nie zmieniać (w żadnym kierunku) obecnych przepisów.
 9. Czytając posty jeszuy tak sobie wróciłem do pierwszego posta w tym temacie. Liberalizacja, co? Jeśli chodzi o obecną ekipę rządzącą to... również wybieram status quo bo ci, jak się dorwą, to nie będzie nam wolno nawet procy z olszyny wystrugać.
 10. No to ja bym dał tak od trzech ale to moja opinia.
 11. Czyli "na razie" nie protestuje :D Poza tym gratulacje - zawsze cieszy, jak ludzie realizują marzenia.
 12. A nie wiem, nie ja wyskoczyłem z tym jak Filip z konopii. Hasło "niech nam płaco miliardy euro" jest jednak chwytliwe i rzucane w tłum przez polityków zawsze gdzieś trafi na jakiś podatny grunt. A że nie wiadomo nawet za bardzo kto, za co i, co nie mniej istotne, ile konkretnie... to kwestia drugorzędna. Ja zakładam, że w tej sprawie już się nic nie zmieni i srodze się zdziwię, jeśli cokolwiek kiedykolwiek.
 13. I jak to wtedy będzie? Fir blacha und hund? Nie o der Hund chodzi. Tylko o konkretne, rzeczowe dogadanie warunków pokoju, rozliczenia się i zamknięcia tematu bez zostawiania żadnych furtek "na wszelki wypadek". Tak, żeby nie dało się wracać do sprawy reparacji i tak, żeby wypędzeni też mieli gęby zamknięte. Raz na zawsze. Wtedy czas zabliźni - pomimo serialu.
 14. Nigdzie nie napisałem że są nieświadomi. "Obwiniać" - no tamci ludzie będą winni swoich czynów zawsze i na zawsze. Tyczy się wszystkich i każdego z nas również - jesteśmy odpowiedzialni za swoje czyny, złe i dobre i nie widzę powodu, żeby tę odpowiedzialność znosić. Mozna się gniewać lub wybaczać ale w historii powinien pozostać jednoznaczny zapis - na zawsze. Zwróć uwagę, że jeszcze nie pisałem o pieniądzach. A co do samych reparacji - tyle pokoleń ile trzeba, żeby temat rozliczyć. Ja w tym momencie roszczeń nie wysuwam bo po pierwsze trochę mi brakuje wiedzy w tym zakresie, poza tym - tak trudne i delikatne tematy się negocjuje rzeczową rozmową w gronie specjalistów a nie strzela z dupy na jakimś wiecu czy cuś. A tu nawet nie wiadomo konkretnie o ile miałoby się rozchodzić. Tak że śpij spokojnie, nawet gdyby było o co, to nikt się na poważnie nie upomni.
×
×
 • Create New...