Jump to content

bozoo

Forumowicze
 • Content Count

  4,648
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

bozoo last won the day on April 19

bozoo had the most liked content!

Community Reputation

54 Neutralny

2 Followers

About bozoo

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - nocny jeździec
 • Birthday 12/22/1979

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • I like
  owszem
 • Skąd
  Kraków

Osobiste

 • Motocykl
  motorynka
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Telefon
  mam
 • Skype
  nie mam
 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

441 profile views
 1. Tylko jak szasttasz liczbami to warto być choć z grubsza w okolicy prawdziwych, inaczej jak się przestrzelisz wielokrotnie to jest to odbierane jako zwykłe naginanie faktów tudzież "mijanie się z prawdą" tudzież kłamstwo. Po prostu brzmisz mało wiarygodnie. Widzisz, nam "gdyby zabrać" a Tobie "mimo, że dano".
 2. Biorąc pod uwagę fakt że w Polsce jest około 25 tys księży to pedofili nie ma, trafi się jeden na mniej-więcej 4 pokolenia (czyli z raz na 100 lat).
 3. Trudno się nie zgodzić ale właśnie w ten sam sposób 5 alt temu PiS dorwał się do koryta - ludzie głosowali przeciw PO a nie dlatego, że PiS taki zajebisty. Co akurat wyjątkowo źle świadczy o naszych "elitach", stron obojga. Czas pokaże, czy Trzaskowski złapie za pysk tę całą opozycję i przy najbliższych wyborach pociągnie tę całą zgraję jakoś w miarę pod wspólnym szyldem do zwycięstwa (jak znów ludzie będą głosować przeciw). Chyba, że Kaczyński kopnie w kalendarz, no to wtedy już kompletnie "niczego nie będzie" na naszej scenie "politycznej". Fakt - jeśli do listy powodów kłopotów dojdzie zupełnie niezależna przyczyna zewnętrzna - to niezależnie od tego jaki ona będzie miała w tym udział, można całą odpowiedzialność zwalić na tę właśnie zewnętrzną przyczynę.
 4. Wpiedralanie się to jedno, dopasowanie warunków prawnych to osobna para kaloszy. Wam na prawdę na tych minusach (ich braku) zależy? Jak jakiejś smarkuli na lajkach na insta? Dorośli ludzie... Polecam ściągnąć apkę, korzystać z telefonu - tu ich nie widać (przynajmniej nie od razu). Spokój - a ludzie niech klikają, skoro taka ich opinia.
 5. A właśnie. Myślisz, że Schengen nie wymagało dostosowania prawa do w miarę spójnego?
 6. Lord, ale Ty ciągle ciotkę wieszasz, tą, co ją jeszua wspomniał. Co unia winna, że my tak gospodarujemy kasą? Co winna, że polskie gminy golodupcy porywają się na niestworzone inwestycje tylko dlatego, że unia "da", a samemu nie mając nawet na udział własny w inwestycji? Dajo to cza brać - i już wójt betonuje rondo we wsi. Dlaczego na innych szczeblach miałoby być inaczej?
 7. bozoo

  Zmiany klimatyczne

  No dobra tylko jak bardzo zmniejszyć emisję? Z czego jeszcze zrezygnować? O ile dobrze pamiętam, głównym emitentem jest energetyka i ciepłownictwo. Bo wiesz - mimo zbanowania większości transportu na kilka miesięcy i tak ciągle mieliśmy przyrost stężenia (tylko mniejszy). W celu odwrócenia tendencji trzeba by zatrzymać połowę cywilizacji jaką znamy, na zawsze, żeby za kilkadziesiąt lat zaobserwować jakikolwiek wymierny spadek stężenia i dopiero wtedy MOŻE stwierdzić, czy zmiany klimatyczne podążyły za tym trendem czy może w zupełnie przeciwnym. Albo jeszcze w innym. A więc jak widzisz, to tak na prawdę nie o kasę (dla eko-oszołomów) chodzi tylko o faktyczne działania dotyczące samoograniczenia się w znacznym stopniu całej ludzkości. A żeby po 5 latach były efekty, to musielibyśmy zamknąć wszystko a nawet przestać oddychać.
 8. bozoo

  Zmiany klimatyczne

  Cholera, takiej odpowiedzi się nie spodziewałem, myślałem że będzie nadal o powietrzu.... Ale ok, jest to jakiś dodatkowy aspekt, pytanie tylko jak duży to stanowi przyrost śmieci.
 9. bozoo

  Zmiany klimatyczne

  Limo znowu mieszasz kilka spraw. Poprawa jakości powietrza czyli co - że smogu nie było? No zmniejszył się, pewnie. Ale nikt nigdy nie zaprzeczał, że m.in. transport go produkuje. Ale to wg ekologów nie smog (pm10, pm2.5, benzopiren...) jest bezpośrednią przyczyną "zmian klimatycznych" a sam CO2. A stężenie tegoż się nie zmieniło jakoś znacznie (przynajmniej nie na minus) mimo, że emisja cywilizacjyjna się zmniejszyła. To jaki wpływ na klimat będzie miała ta pandemia?
 10. Robert ale nikt chyba nie pisze o ujednolicaniu kultury?? A Stany to u swego zarania też nie był etnicznie czy w żaden inny sposób monolit tylko spęd każdego rodzaju ku*wy i złodzieja, pochodzeniem z każdego zakątka starego świata. Z domieszką murzynów.
 11. bozoo

  Zmiany klimatyczne

  Oj Limo, Limo... Jak nie padało, to susza - jak pada, to... źle pada. Nie liczy się? I Ty pisałeś, że to michoa dużo narzeka.
 12. No wiesz... retorycznie było. Tej ostatniej to chyba jeszcze tu na forum nie było.
 13. A myślisz, że ktoś inny ma ochotę mu swej ręki do tego użyczać?? ... czy coś innego miałeś na myśli?
 14. Nie, nie znałem - ale nie on jeden był młody.
 15. Odpowiedź była taka że ani jednym ani drugim - gdyby był ozdobą, kobiety nosiłyby na wierzchu; gdyby był ciężarem to na plecach :D Sory, mogłem uprzedzić, że będzie w ten deseń ;)
×
×
 • Create New...