Jump to content

bozoo

Forumowicze
 • Content Count

  4,833
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About bozoo

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - nocny jeździec
 • Birthday 12/22/1979

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • I like
  owszem
 • Skąd
  Kraków

Osobiste

 • Motocykl
  motorynka
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Telefon
  mam
 • Skype
  nie mam
 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

584 profile views
 1. bozoo

  Uwaga wirus!

  Daj spokój. Informacja o jakimkolwiek ryzyku wyjdzie kanałem oficjalnym jako wpis w ulotce albo nie ma prawa opuścić murów firmy.
 2. Obama jest ponoć jaszczurem. Ale to Visuz jest specjalistą, może coś dopowie.
 3. Próbuj, jeszcze zdążysz się przebranżowić. Ja tam się kompletnie w roli policmajstra nie widzę. Ani takiego od pały, ani krawężnika czy radarowca z bloczkiem mandatów...
 4. No autor tematu to może i może zostać emerytem koło czterdziestki ale nie wszystkich się to tyczy.
 5. A jak chcesz mieć obrobionego kija to szukaj Mężatki. Sorry, nie kupuję tych zodiakowych bajeczek. Taa, no, może jeszcze na chwilę płeć zmienić. Obawiam się, że w okolicy 70-tki (nie ma co się przywiązywać do dzisiejszego wieku emerytalnego) będzie mnie już waliło jak kobiety działają i dlaczego.
 6. bozoo

  Przekręt?

  A jak by się to q7 okazało parchem to co - kolega obchodzi się smakiem i zaliczkę traci czy jak? No to takich kolegów można śmiało naciągać nie ryzykując konfliktu z prawem - tylko wystawiać ofertę, brać zaliczkę, koleś przyjeżdża, ogląda truchło i stwierdza, że jednak nie chce. No to "pa", jak się umawialiśmy. Są jeszcze tacy ludzie? Wiesz co, był jeszcze taki wariant przekrętu nigeryjskiego, że decydujesz się na zakup, on chce od Ciebie kasę (wszystko jedno, całość te 6k eur czy jakąś część) i przesyła Ci dane swojego konta. A Ty mu wciskasz, że skoro to przelew zagraniczny (jakieś bla bla bla) to musisz mieć pewność, że na właściwy rachunek ślesz - i żeby w celu weryfikacji rachunku to on Ci najpierw przelał 10euro. Bo inaczej bank nie puści przelewu. No i jak to dobrze rozegrasz to może jeszcze na pół litra będziesz miał.
 7. bozoo

  Przekręt?

  A co to za praktyka, dawać zaliczkę na auto, które są większe szanse, że się nie kupi niż że się kupi. I co wtedy, odda? No to po co to, skoro sprzedawcy nie zabezpiecza?
 8. Moją uwagę zwróciło słowo "musiał", zatem dziękuję ale nie skorzystam z życzenia. Wy jednak bądźcie szczęśliwi po swojemu, kimkolwiek on jest.
 9. bozoo

  Uwaga wirus!

  Ernest, ale w tym momencie już całkiem abstrahując od koronawirusa i kulistości czy płaskości ziemi. Zasłanianie nosa i ust, dystans, higiena (mycie, dezynfekcja rąk) nie sprzyja rozprzestrzenianiu się grypy. Ona nie odeszła, jest - i jak sam przytoczyłeś - są zachorowania. Tyle, że jest ich mniej, bo jest jej trudniej docierać do kolejnych ofiar. Sugerujesz, że jest kwalifikowana jako covid? Może tak a może nie, ale z pewnością sporo ludzi jej uniknęło dzięki siedzeniu na dupach w domach.''
 10. Ciągnąc dalej powyższą zaczepkę Damiana - a i synek skorzysta, co może być pobocznym, jeśli nie głównym motywatorem tej zmiany. P.S. Partnerstwo po chu.ju, nie powiem.
 11. bozoo

  Uwaga wirus!

  O jakim konkretnie teście piszesz?
 12. A to nie jest tak, że po 15 idziecie brać emeryturę i od razu do pracy w ochronie?
 13. bozoo

  Zmiany klimatyczne

  Nie słyszałem o tym wcześniej. Jestem pod wrażeniem.
 14. bozoo

  Zmiany klimatyczne

  OK przekraczały, niech będzie że wielokrotnie. I może VW musiałby wymienić pół auta żeby naprawić - więc może rzeczywiście VWowi się nie opłacało tego naprawiać i taniej dla niego było je odkupić i spisać na straty. Ale dale jesteśmy w tym samym miejscu - że to ekonomia wzięła górę, władze pozwoliły VWowi na "wybrnięcie" z sytuacji generując jeszcze większą uciążliwość dla środowiska, niż gdyby te auta jeździły do swojego naturalnego końca żywota. Ależ Tomku, jeśli człowiek używa samochodu rok, pół roku, dwa... i nagle dostaje możliwość oddania go po pełnej cenie zakupu (niezależnie od powodu) to mnie nie dziwi, że oddaje - nawet jeśliby jeszcze tego samego dnia kupił taki sam... tylko że nówka. Jedyna okazja odmłodzić go za darmochę. Kompletnie mnie nie dziwi. A zatem luzzz. Jeszcze jedna sprawa. No te odkupione samochody należą teraz do VW, oraz są miejsca na świecie, gdzie normy obowiązują zupełnie inne (lub ich nie ma ). Zatem co stało na przeszkodzie, żeby VW wysłał je natychmiast po odkupieniu gdzieś do Afryki, Chin czy gdzieś jeszcze? Przecież mógł to zrobić zupełnie na legalu, nie czekając aż "przyschnie" - bo na legalu. Też kiedyś byłem przekonany, że tak właśnie się stanie ale te auta już blisko 5 lat czekają na to pod chmurką a ja już chyba nie wierzę, że one kiedykolwiek jeszcze odpalą. Ty na pewno wiesz co się dzieje z niejeżdżonym autem przez te kilka lat. Zatem mam wrażenie, że VW przełknął tę żabę, sprawa poszła w koszty a tamte autka już sobie zostaną tam, na pustyni. Żal patrzeć.
×
×
 • Create New...