Jump to content

bozoo

Forumowicze
 • Content Count

  4,360
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralny

About bozoo

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - latający na gumie
 • Birthday 12/22/1979

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków

Osobiste

 • Motocykl
  motorynka
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://
 1. Ja tam w nikogo kamieniem nie rzucam. Jedynie opinia taka - pewnie byłaby inna gdybym tego tekstu w poprzedniej wersji nie czytał. A miejsce - no jak widzisz, tu na forum pamiętają Cię jako tego, co je rozkręcał ;). Trzeba mieć cel w życiu, rób nowe - powodzenia!
 2. Ja prawdę pisząc też - i trochę smutno się czyta nową, wycenzuowaną stronę "o mnie".
 3. A Ty dalej mieszkasz tam w górach (to chyba Sudety były?) czy gdzieś na morzu?
 4. Ja myślałem, że to facetom odpiedrala z powodu "wieku średniego". U Ciebie też żona inicjowała? Współczuję i... Powodzenia na nowej drodze.
 5. Skąd wiesz, że mają wspólnotę majątkową :D Ich sprawa.
 6. Jeśli już nawet politycy mówili "nie podoba się to wyjedź"... to niestety wniosek wydaje się nader słuszny. Ja tam nie umiem się dziwić ludziom których tu nic nie trzyma, że szukają sobie miejsca na ziemi, gdzie im będzie lepiej. Polemizowałbym z tym win/winem. Na krótką metę owszem, przysyła kasę jak piszesz. Na dłuższą nierzadko kończy się tak, że rodzina dołącza do emigranta i wtedy już Polska ma z tego zero bo wydają zarobioną kasę tam (może z wyjątkiem urlopów w starym kraju). A w Polsce wtedy pomniejsza się stosunek czynnych zawodowo do emerytów, czytaj, społeczeństwo się starzeje, czytaj, daniny publiczne muszą wzrosnąć jeszcze bardziej. A już całkiem najciekawiej jest jak sobie taki emigrant "zatęskni" na stare lata i wraca na emeryturę - i wydaje mu się, że skoro płaci VAT wydając swą obcą kasę to mu się tu w kraju należy wszystko i na najwyższym poziomie. A tak się niestety nie da.
 7. No to dobitnie dowodzisz, że 500+ jest bez sensu ;) A od października podstawowa stawka podatku dochodowego spada do 17%. To oczywiście też kiełbacha rzucona pod nogi przed samymi wyborami ale to przynajmniej dotyczy tych, co im się jeszcze chce tu pracować.
 8. Z wyborami to będzie przesrane - bo teraz PiS _na_prawdę_ nie ma z kim przegrać. Nie ma nikogo poważnego, na kogo można by zagłosować. To co chcesz zobaczyć? Ciekawe czy po wyborach powróci na forum w glorii i chałę kolega Jerzyk z NYC ;) 500 to meet racjonalny argument - kto nie wierzy to się go kupi za jego własną kasę.
 9. Czyli 0.7 litra na głowę wychodzi optymalnie, z wódą również...
 10. A bo idzie się wku**ić od czasu do czasu. Np. wczoraj na A1 (się spieszy to człowiek zapłaci te 3 dyszki) na bramkach baran wjeżdża, oznaczenie "tylko AmberGo only" widoczne z kilometra a on podjeżdża i dziwi się, że w okienku nie ma pani! Za nim już morze aut na ciasno poustawianych we wszystkich kolejkach a on... MUSI WYCOFAĆ! I weź, bądź tu spokojny.
 11. Janusz raj to jest na wyspach, to już ustaliłeś m.in. z michoa.
 12. No widzisz. A teraz jest najzajebistszy. Aryjska krew, nie ma co. Jak się prowadzi własny biznes to się pracuje kiedy się chce, można i w weekendy i w hanuka - a co, na wyspach nie można?
 13. Oraz tym, którzy NIE wyjechali.
×
×
 • Create New...