Jump to content

filipr

Forumowicze
 • Content Count

  3,097
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

filipr last won the day on June 19

filipr had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutralny

About filipr

 • Rank
  ADEPT MOTOCYKLIZMU - szorujący kolanami
 • Birthday 09/23/1976

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poznań

Osobiste

 • Motocykl
  Yamaha R6
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Gadu-Gadu
  1304479
 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

587 profile views
 1. Z naszego teamu poza wszystkimi 300-tkami i jedną 600 wszyscy jadą w grupie A Pozdr. F.
 2. Między SD a CR jest taka różnica, że w CR moto w każdej grupie musi być pełno ludzi a w SD nie. Na SD niezależnie od ilości osób w grupie obowiązuje czas minimalny i maksymalny. My też jesteśmy zapisani na ten SD Pozdr. F.
 3. Niestety nie, ale moc ma piekielną. Z tego co wiem na Poznaniu nie będzie dane nim pojeździć, ponieważ nie łapie się w limitach głośności. Miały w WMMP pojechać dwie sztuki a nie jedzie żadna pozdr. F.
 4. filipr

  Ręce a kierownica

  Kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz.. O zakrętach z podwójnym apexem słyszałeś? a o trail braking słyszałeś? Żeby szybko pojechać po torze, trzeba hamować do połowy zakrętu. Hamowanie przed złożeniem i odkręcenie gazu na początku złożenia czyli na wejściu w zakręt, to technika na ulicę a nie na tor. Pomijając, że porównujesz bardzo utalentowanego, ale jednak świeżego zawodnika ze Stonerem. Jaki to ma sens? Połowa instruktorów na CSS nie zrobi takiego czasu 600tką na Poznaniu jak Michał pokazany na tym filmie. Druga połowa pojedzie podobnie albo sekundę szybciej. Jaki czas Ty pojechałeś? Masakra - wziąłeś udział w jednym dniu szkolenia i myślisz, że zjadłeś wszystkie rozumy. Pozdr. F.
 5. filipr

  Ręce a kierownica

  Czyżby to było podczas ostatniego szkolenia, które w tym tygodniu odbyło się na Poznaniu? Pozdr. F.
 6. Nadal nie ma żadnego linku do MotoGP? Pozdr. F.
 7. To ja poczekam aż znajdzie się lepszy jakościowo . Jak ktoś znajdzie, dajcie proszę znać ;) Pozdr. F.
 8. Macie jakiegoś linka do niedzielnego wyścigu? Pozdr. F.
 9. filipr

  WMMP 2019

  Nie nie. Bardziej chodzi mi o to, że Jacek miał możliwość odpowiedzenia na zarzuty Pawła w obecności zawodników. Wg wielu osób odpowiedział rzeczowo i sensownie. Gdyby Artur Duda po niego nie pobiegł (a było to w trakcie wyścigu classików), to pewnie Jacek nie miałby możliwości przedstawienia swojego punktu widzenia i swoich argumentów w obecności większości zainteresowanych. Wg mnie dobrze się stało, że doszło do takiego spotkania, bo może coś pozytywnego z tego wyniknie. Pozdr. F.
 10. filipr

  WMMP 2019

  No to Panowie i Panie jesteśmy po pierwszej rundzie WMMP (tak, tej, którą zbojkotowała znaczna część zawodników klas mistrzowskich). Niestety sezon dla naszego teamu nie zaczął się szczęśliwie, ponieważ dwóch naszych zawodników połamało się jeszcze przed pierwszą rundą. Dominik (który miał startować w Sport 1000) złamał obojczyk na SD w trakcie robienia licencji wyścigowej. Tomaszkoo (Sport 600) w trakcie treningów na Pannonia Ring złamał kość w nadgarstku. Są to zdecydowanie jedni z szybszych zawodników i szkoda, że nie wystartowali, ponieważ patrząc na osiągane na pierwszej rundzie czasy, na pewno byliby w czołówce. Co z resztą? Opiszemy szczegółowo na naszym fejsie, bo dużo pisania, ale chyba jako Team zebraliśmy najwięcej możliwych kar i śmiesznych sytuacji... W klasach Sport 300 jeden z naszych zawodników był ostatni a drugi w drugiej połowie stawki. W klasie Sport 600 - Łukasz dwa razy ostatnie (ale punktowane miejsce), Wiktor raz wykluczony z wyścigu za nieodbycie kary za falstart a drugi raz 6 pozycjia. Mi udało się w Sport 600 dojechać dwa razy na 3-ciej pozycji i powiem szczerze, że podwójne pudło w weekend daje frajdę. Jeszcze większą frajdę dała mi jednak walka z kolegami po moich fatalnych startach i spadnięciu w pierwszym wyścigu po starcie na 8 a w drugim na 9 pozycję :) Szacun dla młodych w Sport 600, bo idą przeokrutnie. Krystian Nawojski to jakiś szatan a Wiktor Ostrowski (Wójcik Racing) bardzo podobnie. Zwłaszcza, że Witkor jechał wszystkie kwali i wyścigi w klasach 300 i 600 !!!. Talentem jest też Michał Lalewicz, z którym miałem okazję powalczyć i wiem, że pokaże jeszcze pazur. Odnośnie bojkotu - nie chcę tego komentować, bo każdy musi mieć na ten temat własne zdanie. Napiszę tylko, że doszło do konfrontacji słownej między Pawłem Szkopkiem a Jackiem Molikiem a obecni sami widzieli i słyszeli jaki był tego wynik. Wygląda na to, że będzie szansa na nić porozumienia między PZM a zawodnikami i znajdą się jakieś kompromisy. Pozdr. F.
 11. Porównaj najpierw katalogową wagę tych samych rozmiarów. Już po tym będziesz pewnie widział czy jest miedzy nimi jakaś różnica. Pozdr. F.
 12. Pisałeś raz w tygodniu trasa 700km. W takim przypadku lepszą opcją będzie K1300S a nie K1300R. Sam motocykl jest wg mnie świetny i ciężko mu coś zarzucić Ktoś pisał o awariach silnika wyżej, ja natomiast zaobserwowałem częste awarie przycisków przy kierownicy i to nie tylko w modelu K1300S, ale również K1300GT pozdr. F.
 13. No i emocji w sumie mniej niż się zapowiadało... Ciekawsze były wyścigi moto2 i moto3 Pozdr. F.
 14. Dobry wieczór. Czy Panowie i Panie mają wiedzę, że od kilku godzin trwa 24-godzinny wyścig, w którym udział biorą aż trzy polskie ekipy? Kibicujmy !!! Nr 77 Wójcik Racing Team w klasyfikacji EWC póki co na 13 pozycji w generalce Nr 90 LRP Team w klasyfikacji EWC póki co na 23 pozycji w generalce Nr 777 Wójcik Racing Team 2 w klasyfikacji SST póki co na 55 pozycji w generalce. Przy okazji życzę Wam i im Wesołych Świąt. Podczas gdy my będziemy siadali do śniadanka wielkanocnego, oni resztkami sił będą musieli zmagać się ze sprzętem, warunkami i innymi zawodnikami. Pozdr. F.
×
×
 • Create New...