Jump to content

Tommo

Forumowicze
 • Content Count

  4,925
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Tommo last won the day on November 23

Tommo had the most liked content!

Community Reputation

54 Neutralny

About Tommo

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Nowe Miasto n/P

Osobiste

 • Motocykl
  Z1000SX , Speedmaster
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Telefon
  606925597
 • Skype
  -
 • Strona www
  -

Recent Profile Visitors

1,616 profile views
 1. Sorry kiler ale piszesz takie pierdoły że aż nie chce mi się wchodzić w dalszą dyskusję.
 2. Mylisz się. Jestem Inżynierem mechanikiem więc w przeciwieństwie do Ciebie mam podstawy techniczne co pozwala mi zrozumieć pewne zagadnienia o których dyskutujemy. Odnoszę wrażenie, że wbrew wszelkim prawom logiki i naprzeciw faktom, chcesz przedstawić sytuację tak, że cokolwiek dobrego czy złego nie zrobimy, to w końcowym rezultacie efekt będzie ten sam. Tymczasem nie trzeba długo szukać żeby jasno stwierdzić że zmiany jakie człowiek dokonał wymiernie wpłynęły na poprawę życia i ochronę zdrowego środowiska. Poczytaj np. o Los Angeles za czasów beztrosko rozwijającej się motoryzacji muscle carów lat 60 tych. i jak drastycznie zmniejszenie emisji spalin wpłynęło na jakość powietrza. Albo jak Japończycy radzą sobie ze smogiem.
 3. kiler jeden drobny przykład. Nowocześnie zaprojektowany i ocieplony dom traci do 5 razy mniej ciepła niż dom tradycyjny. Nakład zwraca się po kilku latach. Jak pomyślisz ile jest takich domów w Polsce można sobie uzmysłowić ile energii marnujemy. Podobnie samochody, stare elektrownie, stare kotłownie itd. itd. Jeżeli sprawność silnika elektrycznego dochodzi do 95% a spalinowego 40% to który zużyje mniej energii na tą samą pracę? Dziwię się że tego nie przyswajasz, bo to są proste do zrozumienia zagadnienia.
 4. Jak będziesz wszystko rozpatrywał zero-jedynkowo to nigdy nie zrozumiesz na czym polega współczesna ekologia.
 5. kiler mogę ci podać kilku ekspertów od fizyki i ekologii którzy zęby na tym zjedli, tylko co z tego, jak ty i tak wiesz lepiej
 6. Tommo

  Chyba...

  No i jak po czasie, coś się już zrypało? Co byś zmienił, inny model. Lekarz nakazał więcej ruchu, trzeba coś zakupić
 7. Nie przesadzaj z tą wielkością. Golf Plus
 8. O jak słodko się zrobiło. Żonka szczęśliwa, klod jeszcze bardziej...nic tylko się rozwodzić.
 9. Nie bo musiałbyś stwierdzić, że w USA, kolebce demokracji, istnieje ustrój totalitarny. Sędziowie mają tam konstytucyjną, niepodważalną suwerenność i dożywotnią służbę.
 10. Tylko w całym tym moralizatorskim zaślepieniu nie zauważasz, że jedna kasta zastępuje druga X razy gorszą, bo umazana w politycznym gównie.
 11. 1,9 TDi te jeszcze na pompie VP są niezniszczalne. Mam klientów z przebiegami pow 400tyś km i silnik cyka jak zegarek. Tyle że to już stare kapcie a silnik to tylko jeden element całości. Ja bym Ci polecił Mercedesa B klasę. Autko niedoceniane ale bardzo fajne i myślę świetnie się sprawdzi przy Twoich wymaganiach. Jest stosunkowo nieduży a wnętrze ma bardzo pojemne. Siedzi się wyżej, doskonała widoczność, na miasto super. Jest też mało awaryjny i w takiej benzynie a jeszcze w automacie, super sprawa. Jedna uwaga zawias jest z tych twardszych i sprężystych. Jak ktoś lubi kanapę to odradzam.
 12. Jak już ktoś wcześniej napisał sędziów szanują jedynie wygrani w wyrokach. Mogą więc liczyć na maks 50% poparcia. Cała reszta by ich lubością wsadziła do pudła Jak ktoś ma lepszy pomysł na organizację sądów, chętnie posłucham. Tymczasem jedna z wiodących partii próbuje wmówić społeczeństwu, że jak oni przejmą kontrolę nad sędziami, to niczym magiczną różdżką nastanie sprawiedliwość i wszyscy będą zadowoleni.A szczególnie bezkarni politycy sprawujący władzę.
 13. Ja nie znam limuzyny segmentu F żeby miał 2.0 tylko pod maską.
×
×
 • Create New...