Jump to content

Tommo

Forumowicze
 • Content Count

  5,220
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Tommo last won the day on February 10

Tommo had the most liked content!

Community Reputation

72 Neutralny

About Tommo

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Nowe Miasto n/P

Osobiste

 • Motocykl
  Z1000SX , Speedmaster
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Telefon
  606925597
 • Skype
  -
 • Strona www
  -

Recent Profile Visitors

1,824 profile views
 1. Zdradzę Wam sekret. Dobrze tańczysz i każda Twoja
 2. Czyli przed randką natrzeć się porządnie stuzłotówką?
 3. Tommo

  Zmiany klimatyczne

  Przeczytaj artykuł to się dowiesz.
 4. Tommo

  Zmiany klimatyczne

  https://www.google.com/amp/s/businessinsider.com.pl/technologie/nauka/stanowisko-pan-w-sprawie-zmiany-klimatu/brd89ld.amp Trafiony, zatopiony.
 5. Tommo

  Zmiany klimatyczne

  Nie ma z tobą dyskusji. Jak napiszę, że kolor czarny jest barwy czarnej, zaczniesz mnie przekonywać, że niekoniecznie bo może być bardzo ciemno granatowy. Obłęd.
 6. Tommo

  Zmiany klimatyczne

  Niepotrzebnie rozmydlasz dyskusję. To nie ja przytoczyłem przykład motocykla wbijającego się w bok samochodu.
 7. Tommo

  Zmiany klimatyczne

  To normalne, że są ludzie którzy pewnego poziomu zrozumienia nie przeskoczą, choćbyś nie wiem co robił
 8. Tommo

  Zmiany klimatyczne

  Jechał za szybko nie dlatego, że tak mi się wydaje, tylko licznik zatrzymał się na 180 km/h.
 9. Tommo

  Zmiany klimatyczne

  Dobra puenta. Szkoda że któryś z niedowiarków nie zapytał podaj jakiś dowód że czarne rzeczywiście ma kolor czarny. Podejmę się ostatniej próby choć wątpię że coś to zmieni. Wszedłeś ostatnio na wagę i ze zdziwieniem patrzysz na wynik, który wzrósł od ostatniego czasu o 10 kg (analogicznie wzrosła śr. temp na Ziemi). Myślisz sobie waga się popsuła, ale stanąłeś na drugiej i wynik się potwierdził. No to idziesz do lekarza, robisz sobie podstawowe badania. Lekarz stwierdza że z badań nie wynika że jesteś chory, wyniki masz w normie a masz nadwagę. Robi z tobą wywiad z którego wynika, że w ostatnim czasie zmieniłeś pracę na bardziej statyczną, jednocześnie zacząłeś jeść więcej głównie tłustej wieprzowiny. Lekarz stwierdził że przy tym trybie pracy musisz ograniczyć kalorie, co spowoduje zatrzymanie tycia a nawet powrót na normalnej wagi. I Ty teraz zachowujesz się tak, że lekarz pochopnie podał diagnozę bo nie podał ci żadnego dowodu. Ale dowodem właśnie jest Twoja nadmierna waga, tak samo jak dowodem na to, że da dużo emitujemy co2 jest właśnie nagły wzrost temperatury. I tak samo jak lekarz, który na dzień dzisiejszy ma taką wiedzę z której wynika zależność twojej wagi od ilości spożywanych kalorii i nie widzi innych przyczyn ja np. brak pewnych hormonów, tak samo teraz naukowcy nie mają innych przesłanek, żeby sądzić, że ten nagły wzrost temp. wynika z innych czynników niż działanie człowieka.
 10. Tommo

  Gruzja 2020

  Co kto lubi. Dupa też ci podziękuje jak dasz jej chwilę wytchnienia. Trzy dni to sporo + chyba 150 $ bilet w jedną stronę. Ale jak jest wesoła ekipa może być fajną odskocznią.
 11. Tommo

  Gruzja 2020

  Niektórzy sobie chwalą prom. Jest odskocznia od jazdy, można odpocząć, zrelaksować się. Potem z nowym animuszem wrócić na motocykl. Dla mnie sensowne argumenty jak jest się trzy tygodnie na motocyklu.
 12. Tommo

  Zmiany klimatyczne

  Ale ty jesteś prymitywne prosty w myśleniu. To że mam teraz trzy motocykle nie oznacza, że mam na nie zaklapkowane życie. Są narty, córeczka czeka na sanki, ja też lubię samochodem poślizgać się na śniegu. Motocykle nie uciekną. No przecież się odniosłem do Twojego wykresu. A że masz inne zdanie... Cóż mogę poradzić.
 13. Tommo

  Zmiany klimatyczne

  Nie było. Skomentowałem jedynie umieszczony wpis. Nie posiłkuje się informacjami kto gdzie mieszka, gdzie pracuje i czy jeździ w rękawiczkach żeby kogoś obśmiać czy oczernić. A że był krytyczny, trudno. Jak jesteś wrażliwy, nie pisz. Forum nie jest obowiązkowe.
×
×
 • Create New...