Jump to content

Tommo

Forumowicze
 • Content Count

  4,805
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Tommo last won the day on September 25

Tommo had the most liked content!

Community Reputation

46 Neutralny

About Tommo

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - nocny jeździec
 • Birthday 10/25/1973

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Nowe Miasto n/P

Osobiste

 • Motocykl
  Z1000SX Tourer '17
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Telefon
  606925597
 • Skype
  -
 • Strona www
  -

Recent Profile Visitors

1,120 profile views
 1. Jonaszko ale najpierw ustalcie z Leśnikiem czy grozi nam przeludnienie czy wyludnienie i dopiero podyskutujemy
 2. A czy jak mam totalnie wywalone na to kto jak się ubiera w rurki czy obwisłe kalesony, kalosze czy kolorowe trampki, to jestem już lewak, prawak czy kto jeszcze? Stary jest nas 7 mld. Idź na grzyby albo ryby, ładna pogoda, ciesz się życiem i nie wymyślaj problemów, które nie istnieją.
 3. Nie pomogę bo zwyczajnie nie mam pojęcia. Ale nie jest to stricte sportowy motocykl, więc nie wiem do czego jest ci to potrzebne.
 4. Nie spocą się bo regularnie używają antyprespirantów.
 5. Bierz póki jest pogoda. Najlepiej pojechać gdzieś na gorszy asfalt i tam sprawdzić.
 6. I miał związane ręce...żeby było ciekawiej.
 7. 4 litry na 100 km w mieście dynamiczna jazda...jasne a w trasie jadąc spokojnie to pewnie z 1,5/100 km. Brawo TY. Natalia...trzy cycki to anomalia...złe porównanie. Jeszcze raz powtórzę bo sam podchodziłem do tego jak pies do jeża. Trzeba się najpierw tym karnąć...dopiero oceniać.
 8. Nie do końca jest jak piszesz. Jeździłem nim po Wa-wie. Da się między samochodami wciskać. Owiewka jest szeroka ale ograniczeniem i tak są lusterka. Tracer 900 jest zbliżony konstrukcyjnie? Hehe ma wspólny silnik, nic więcej. Nie powiem dokładnie jak to pali bo jeździłem bardzo dynamicznie i komp pokazywał średnio 8,5 litra co i tak uważam za dobry wynik przy takiej jeździe.
 9. No cóż mogę tylko dodać, że trzeba się tym najpierw przejechać. Inaczej się nie zrozumie. A że się nie spopularyzuje to fakt. Jest zwyczajnie zbyt drogi.
 10. https://www.pb.pl/harley-davidson-wstrzymal-produkcje-elektrycznego-motocykla-972953
 11. Nati ale jak się w tym połapać. Najnowszy krzyk mody:
 12. Mieszkam i pracuje w oazie pisowkich wyborców. Niemal codziennie wymieniając zdania z klientami słyszę, jaką nieprawdą się posługują zaczerpniętą z TV Kurskiego. To niestety działa na ludzi. Jesteś naiwny myśląc, że Kurski robi to co robi z własnej, nieprzymuszonej woli. To jest zorganizowana akcja propagandowa, obsługiwana przez dobrze opłacanych speców, potwierdzana mnóstwem badań sondażowych. W ten sposób mają dużą rzeszę wypranych z mózgu wyborców, jak sam słusznie stwierdziłeś, oddających na nich głos niezależnie od sytuacji. Tak się umacnia elektorat ale też ściąga niezdecydowanych. A to, że ludzi trzeźwo myślących i szerokim spectrum poznawania wiedzy odstrasza, jest drugą stroną medalu.
 13. No właśnie tym wpisem potwierdziłaś moje zdanie A preferencje i gust to już drugi poziom wtajemniczenia.
 14. Chcesz nam powiedzieć, że gdyby telewizja publiczna rzetelnie informowała widzów o wszystkich aferach pisu, że gdyby tak zaciekle nie gnoiła PO i całej opozycji, że gdyby zapraszała komentatorów politycznych nie koniecznie gloryfikujących obecną władzę, to wyborcy rzuciliby się do urn głosując na PiS? Prośba na przyszłość, staraj się odrobinę szanować naszą inteligencję. Kurski wykonuje rozkazy. Jest politykiem, do tego nawet się nie ukrywa odwiedzając sztab wyborczy PiSu tuż po wynikach i robiąc wspólną fotkę z prezesem.
×
×
 • Create New...