Jump to content

Damian85

Forumowicze
 • Posts

  1,623
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Damian85 last won the day on June 27

Damian85 had the most liked content!

About Damian85

 • Birthday 03/01/1985

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Łódzkie/Dolnośląskie

Osobiste

 • Motocykl
  GPZ 900R '84 aka Top-Gun
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Damian85's Achievements

MOTONITA - głaszczący manetkę

MOTONITA - głaszczący manetkę (27/46)

262

Reputation

 1. No Panie, ło to chodzi - kupić taniej, sorzedać drozej, znow kupić taniej. Gorki i zjazdy to jest esencja gieldy.
 2. To prawda, a USTC miało wzrost o 800%. Pytanie tylko, czy to jest jakaś padaczka, czy ogólnie cena jeszcze podskoczy i pójdzie w górę. Po tym dużym wzroście był mały spadek, teraz jest tak średnio stabilnie. Ja byłem w 99% przekonany, że Luna będzie szła już tylko w dół. Dałem tylko 1% szansy na to, że to się w jakiś magiczny sposób odbije. Ale jak widać społeczność Terra się nie poddaje, w jakiejś grze nawet dodali płatność Luną. No i coraz więcej serwisów wdraża mechanizmy wypalania Luny. Szanse na jej wzrost rosną. Pytanie tylko kiedy i czy w ogóle wieloryby zaczną inwestować w Lunę - na razie nikt większy się w to nie pcha. Szansa na super wzrost jest ograniczona.
 3. To ostatnio ładowałem do Barretta. Ale wiem, wiem, wiatrowki ogolnie uznaje się za zabawki, laikom mowi się, że to strzela na 50 metrow. Takie fakty. Rozumiem calkowicie zdziwienie.
 4. Ja pisałem o 100-150 metrach z zastrzeżeniem, że wiatr już miota kulami. Ty piszesz o celnym strzelaniu na 200 metrów - cytat niżej. Zawyżasz więc moje noty o 33-100%.
 5. To mi pokaż gdzie napisałem, że zwykłą wiatrowką można celnie strzelac na 200 metrow.
 6. Powiedzieć. ; ) No powiedz, jonaszku, co miałeś na myśli, dlaczego mnie zaczepiłeś, co chciałeś przekazać? ; )
 7. No dlatego napisałem na początku, że chodzi mi o średniej jakości wiatrówkę sprężynową - myślę, że sprzęt za 1,5k się do tej kategorii zalicza. Strzelałem, jonaszku i to już lata temu. I nawet gufnem za 100 zł z 20 metrów odganiałem szkodniki z sadu ojca - tylko to było dawno temu, gdy jeszcze zwierzęta takich praw nie miały, teraz dostałbym dożywocie za ptaszki. Ale widzę, że masz jakąś uwagę na rzeczy. Powierz mi drogi jonaszku, co masz na myśli. Jak to jest z tymi wiatrówkami i ich zasięgiem Twoim zdaniem?
 8. Tomasz, na 20 metrów to możesz strzelać wiatrówką z odpustu. Średniej jakości wiatrówka sprężynowa powinna Ci z palcem w tyłku nosić celnie śrut na 50 metrów. Poprawka pomiędzy 30 metrami a 50 metrami to niecałe 10 centymetrów. Zdrowy limit to mniej więcej 100-150 metrów, tylko wtedy poprawki są już w metrach i wiatr wyraźnie nosi śrut.
 9. Damian85

  Uwaga wirus!

  A jak tam śmiertelny COVID? Ja już prawie zapomniałem, że coś takiego w ogóle było.
 10. W sumie to się zastanawiam, czy rzeczywiście wszystko wróci do normy - i do jakiej normy jeśli już. Wygląda na to, że na tę chwilę sporo inwestorów wycofało się z kryptwalut. Czy odzyskają zaufanie? Kiedy jeśli już? Czy Bitcoin podniesie się z poważnego upadku? Czy inwestorzy powrócą?
 11. Był spory krach, jednak dopiero czas pokaże co będzie dalej. To nie pierwszy dołek crypto. Wszystko powinno wrócić do normy. Ale nie za tydzień, ani nie za miesiąc.
 12. Moja żona ostatnio robi makramy i sie do łapaczy snów zabiera. Podejrzewam ją o czarną magię - mogę zapytać, czy ma coś na fotoradary. Moze jakaś poświecona plyta CD powieszona pod siedzeniem.
 13. Myśle, że straszenie Rosją to już lekki przeżytek. Patrzac na to co zdołali zrobić na Ukrainie, to zrownanie Polski z ziemia w kilkanascie dni raczej odebralbym jako dowcip. Oczywiście możemy powiedzieć, że gdyby uzyli broni atomowej, wtedy... tylko skoro boją się jej użyć na Ukrainie, to tym bardziej nie pójdą z atomowkami na zachód. Na razie rasyja pokazala jedynie to, jak jej armia była przeceniona. Niby potęga, a ledwie daje radę z Ukrainą. Mogą jedynie wpuszczac te swoje malpy, ktore gwałcą i mordują, lub bombardować miasta. W przypadku NATO w powietrzu nie mają najmniejszych szans. Ich atak na zachod to kolejny dowcip. Takie mam wrażenie po przesluchaniu kilkunastu/kilkudziesieciu godzin wywiadow z analitykami.
 14. Potwierdzam. Druga część Top Guna jest naprawdę niezła. Niby lekki film, ciupkę naciagany, ale jest sztos. Jednen z lepszych kąsków Toma Cruise'a. No i początek wymiata - polecam obejrzeć jedynkę przed pójsciem do kina. : )
×
×
 • Create New...