Jump to content

Damian85

Forumowicze
 • Content Count

  1,358
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

Damian85 last won the day on September 8

Damian85 had the most liked content!

Community Reputation

234 Dobry

About Damian85

 • Rank
  MOTONITA - leżący na baku
 • Birthday 03/01/1985

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Łódzkie/Dolnośląskie

Osobiste

 • Motocykl
  CBR 600, Yamaha R6
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jonaszko, wujek miał swoją interpretację, która odnosiła się do wydarzenia opisanego przez @ks-rider. Góra (ludzie wpływowi, dobrze sytuowani) i dół (klasa robotnicza) to dwie abstrakcyjne koncepcje, które do siebie nie pasują. Góra rządzi dołem, dół nie ma nic do gadania. Ale gdy dochodzi do spotkania ludzi, to te koncepcje już przestają istnieć. I taki dół (zwykły szarak) wyciąga nóż i załatwia górę (polityka). Ja w pełni rozumiem, że to koliduje ze znanym przysłowiem, także nie dziwię się, że uniosła się Tobie brew. ; )
 2. Jak to mawiał mój wujek - góra z dołem się nie spotka, ale człowiek z człowiekiem już tak!
 3. No ale bedzie mur, 3 miliony za kilometr. Raz miałem przjkemność rozmawiać z Panem, który w rodzinie ma polityka i dokladnie wyjaśnił jak robią te wszystkie przetargi. PO bardzo chcialo uchodźcow u nas podczas kryzysu wywołanego przez Angelę - zgadnijcie dlaczego? Miesiecznie na kazdego ciapatego z urzedu szła konkretna kwota (już nie pamietam ile, ale chyba z 1500 euro). Cwaniaczki u nas już szykowali inwestycje. Chcieli brać ich tysiącami, bo miesiecznie za kazdego prywaciarz zgarnialby kupę ojro, a w praktyce wyżywienie w "obozie" kosztowaloby go malutką część tej kwoty. sk***ysyny każdą okazję chcą wykorzystać, aby nabić siana. Gadanie o świniach przy korycie jest jak najbardziej na miejscu.
 4. Tommo, porażające są te przykłady i wnioski. Musisz ochłonąć. ; )
 5. Tommo, ciężko jest mi zrozumieć tą postawę. Z jednej strony oburzasz się, gdy ktoś mówi, że cierpią z własnej głupoty - tak, jakbyś sugerował, że jednak trzeba im jakoś pomóc. Niestety nie da się wszystkim pomóc. 1 miliard ludzi głoduje, nie mają co jeść. Umierają z braku jedzenia. Jakbyśmy mieli wszystkim ludziom pomagać, to nasza cywilizacja by upadła. Dlatego, Tommo, lepiej skupić się na swojej rodzinie i swoim kraju. Wszystkim nie pomożesz, nieważne jak Ci będzie ich żal. Jako facet jesteś tym, który ma podejmować racjonalne i ciężkie decyzje, nie poddawać się emocjom.
 6. Powiedz mi Tommo, co Twoim zdaniem tam się teraz powinno stać. Co zrobiłbyś Ty, gdybyś został nagle politykiem/prezydentem - co byś rozkazał zrobić w tej sytuacji?
 7. Tommo, chyba się nie zrozumieliśmy. Ja mówię o manipulacji emocjami, aby osiągać swoje cele. To czy ktoś ma empatie, czy jej nie ma to inna sprawa. Ludzie na granicy umierają, ale na własną odpowiedzialność. Wiedzieli, że pchają się na chama do innych państw, teraz ponoszą za to odpowiedzialność. No, Ernest, widzę, że w pewnych kwestiach się dobrze rozumiemy.
 8. Facet to rozumie. Dziewczynki i ciapy wychowane przez kobiety będą się łapać na prosty, emocjonalny trick. Tak było podczas pierwszej fali imigracji do Europy. Mozliwe, że pamietacie zdjecie martwego dziecka na plaży i "wzruszajace" manipulacje brukowcow o tym, jaki to okropny los mają i aby się nad nimi zlitowac. To samo też robia teraz z imigrantami na Białoruskiej granicy - już idzie żalosna, emocjonalna propaganda o bidnych i umierajacych ludziach. Zdjecia dzieci - probują łapać na litość i emocje.
 9. Damian85

  Uwaga wirus!

  Moda na Covid - REKLAMA! Ja bym to poprawił: "Nie znam się? To się wypowiem" Moda na Covid - KONIEC REKLAMY!
 10. Damian85

  Uwaga wirus!

  Za każdym razem gdy ktoś wchodzi do tego tematu, w tle powinna włączać się muzyka z "Mody na Sukces": A na ekranie powinien pojawić się napis: Forum Motocyklistów: Moda na Covid, odcinek dwa tysiące czterysta siedemdzisiąt... Panowie, od 377 stron ciągle to samo wałkowane jest - jak w telenowelach! ; )
 11. Borkoś, Motoambulans - teraz on... https://wydarzenia.interia.pl/mazowieckie/news-warszawa-znany-ratownik-medyczny-marcin-borkos-borkowski-mia,nId,5579867
 12. Kurcze pieczone, Staszek, to Ty normalnie robisz całkiem porzadne trasy - 450 kilometrow na skuterze 350cc to kilka ładnych godzin jazdy. Jak myślisz, czy jakbyś w taką traskę skoczył Burgmanem, to nie byloby troszkę wygodniej?
 13. Aj tam, raz ma się ochotę przejechać małym bzykiem, raz landaryną. Raz mam ochotę pojeździć BMW Serii 3, innym razem S-klasą. Zależy jak leży - od humoru i ochoty.
 14. No tak, Klaudi, Sahara to tylko jakiś kawałek afryki. Reszta to pewnie cos w rodzaju polnych dróg, choć asfaltu tam tez troche jest w rozwinietych rejonach.
 15. Właśnie zobaczyłem - R1, zwykłe opony, pełna skóra i jazda po pustyni... 0.0
×
×
 • Create New...