Jump to content

przemek96

Forumowicze
 • Posts

  4390
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by przemek96

 1. Maneta odkręcona na maxa przy sprawdzaniu ciśnienia?
 2. Ja jako, że mnie rozłożyło w weekend to zanabyłem dostęp, zapłaciłem 15 czy 25zł na miesiąc i są dwa eurosporty i jakieś inne programy. Chyba Player to się zwie... fajnie bo Jędrzejewski komentuje, więc jest normalnie..
 3. Ale drugi wyścig na prawdę ciekawy, przynajmniej początek..
 4. Tak mu kibicowałem... ciekawe co dalej zrobi Ducati. Ehhh
 5. Dostał, niby Yamaha protestuje, ale nie ma odwołania od tego.
 6. Fajnie, bo kult vr46 pozostaje z zawodnikami z akademii. No i przez to że Fabio nie dojechał, jest jakaś szansa na ciekawe pojedynki do końca sezonu i walka o każdy punkt.
 7. Zgadzam się w 100%. Bagnaia będzie wygrywał, ale tytuł ma Fabio. Szkoda, znowu Yamaha...
 8. Jak Bauti wygra jeszcze kilka wyścigów to utną obroty, tym bardziej jak płaczek Rea nie będzie wygrywał...
 9. Trochę szkoda, bo mega pozytywny człowiek. Może nie kandydat na mistrza, ale coś tam jeździ
 10. Za tydzień ma już być co nieco wiadomo w temacie transferów. Noo i w ten weekend jedzie Biesiekirski w moto2.
 11. Ja jestem ciekaw Quartararo i Espargaro. Myślę że Bagnaia już wie że nie może tracić wyścigów, jeśli chce tytuł, natomiast Fabio i Aleix są niebezpiecznie powtarzalni i jeśli tak dalej pójdzie to tytuł może zawitać do nich...
 12. Fstsząsajonce...
 13. Może być tak, że kapa się zmieniła to i pojemność oleju spadła, ale to są moje domysły. Po weekendzie Fis Ci może odpisze.
 14. Myślałem co by tu napisać, ale już wiem co mnie wkur... Deszcz mnie wku**ia, jak tylko spadnie deszcz to po Warszawie nie da się jeździć... wypadki, ludzie jeżdżący 30, dramat...
 15. Fis pomoże, https://harley-parts.pl/kontakt/ Ale pewnie zaraz się odezwie w temacie.
 16. Ewentualnie rzeźba w postaci zmierzenia goleni i zaadaptowania od jakiegoś sporta razem z kołem i hamulcami, ale jak to będzie jeździć...
 17. Nie oglądałem, ale liczyłem na to że Pecco się ogarnie i nie będzie takich błędów. A tu reszta zbiera punkty, które na koniec mogą się przydać. Szkoda, ale Ducati blisko także nie ma jeszcze co się martwić.
 18. Ma się rozumieć, że teraz jeździsz bez prawka, czy jak?
 19. A jak chcesz coś akcesoryjnego z możliwością dostosowania głośności to supertrapp. Sam mam V&H i chętnie bym się ich pozbył w zamian za supertrapp (ewentualnie kesstech i kerker)
 20. Widziałem podobne wydumki u forumowego kolegi i zazwyczaj są tandetnie wykonane. Ten ma choć silnik ok. Ja bym nie kupił, lepiej iść w jakieś limitowane serie niż niesprzedawalny motocykl.
 21. Pytanie czy to jest sztywny tył i sztywne siedzenie czy sztywny tył i siedzenie na sprężynach
 22. Hamilton jest fanem motogp. Dali mu motocykl i niby jechał stosunkowo szybko, ale bez pojęcia. Za szybko na swoje umiejętności, przez co bali się o niego (zaliczył glebę). Natomiast w drugą stronę Rossi ściga się w wyścigach chyba endurance i nie jest najgorszy, także samochodem chyba łatwiej. Poza tym Pedrosa i Lorenzo też idą w samochody także coś w tym jest, że w tę stronę a nie na odwrót.
 23. Fajny, ale trochę inny niż cbf
×
×
 • Create New...