Jump to content

jarenty

Forumowicze
 • Content Count

  595
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jarenty last won the day on October 10 2019

jarenty had the most liked content!

Community Reputation

11 Neutralny

About jarenty

 • Rank
  KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Bydgoszcz

Osobiste

 • Motocykl
  Gutek
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

463 profile views
 1. Miałem MT Blade SV. Kask wart tyle ile kosztuje czyli mało. Głośny, wizjer nie dolegał do uszczelki co powodowało dostawanie się wody do wnętrza podczas deszczu. Pinkock-a nie można było ustawić. Ciągle odstawał od szyby. Górne wloty powierza przykręcona od środka na śruby. Wyściółka kasku niskiej jakości.
 2. Aż z ciekawości sprawdziłem ile lat mam moje Daytona Flash. Tylko 10 sezon i ok 70 tyś. przebiegu. Nadal nie muszę wymieniać na nowe
 3. jarenty

  ...:::Zdjęcia:::...

  Prezes na Kasztance (Jarek Kubicki)
 4. A czy w ogóle trzeba coś przerabiać, może wystarczy zwykła guma o odpowiedniej grubości, docięta i przytwierdzona tam gdzie trzeba.
 5. Może pomyliłeś uszczelniacze olejowe z pyłowymi o ile montowane są jedne i drugie.
 6. jarenty

  Uwaga wirus!

  Ani mniejsza ani większa tylko prawdziwa.
 7. jarenty

  Uwaga wirus!

  Szybo zadziałali
 8. Znajdź i ściągnij do swojego moto service manual i będziesz widział co i jak zrobić.
 9. ... i znajdziesz, bo jest w sieci. Do silnika Ninja lałem Valvoline synpower 4t 10w50, do chłodnicy Prestone oraz do układu hamulcowego płyn typu DOT4. Producent obojętny byle znany Nie wiem jakie tam masz opony ale polecam Pirelli Sport Demon. Rewelacja do tego moto.
 10. jarenty

  Uwaga wirus!

  "Urna wyborcza albo urna cmentarna. Wybór należy do Ciebie" Przeczytane w necie. A może powinien być znak równości.
 11. Myślę, że nie powinieneś uważać, że jest po temacie. Hamulec pewnie zablokował się z powodu nagromadzonego brudu, rdzy i braku obsługi. Napraw to jeżeli nie chcesz aby temat powracał. Poza tym to hamulec. Powinien być sprawny na 100%
 12. W dniu wczorajszym żadnych miejsc kontroli na drogach nie zauważyłem. Nie zauważyłem tez nigdzie policji. Chyba wszyscy funkcjonariusze patrolują miasta, parki, plaże itp.
 13. No tak. Przecież proszą o zachowanie dystansu
 14. Dwa motocykle jadące w zalecanej odległości od siebie. Własnie sobie uświadomiłem, że inni też jeździli pojedynczo lub parami. Większej grupy nie widziłem.
 15. Właśnie wróciłem z małej przejażdżki. Zrobione 240 km. Lata sporo ludzi. Na całej trasie spotkaliśmy 2 radiowozy, które sobie stały na poboczu. Nikt się nie czepiał i nie musieliśmy się tłumaczyć jazdą po płyn odkażający
×
×
 • Create New...