Jump to content

kubagsx

Forumowicze
 • Content Count

  870
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

kubagsx last won the day on December 25 2011

kubagsx had the most liked content!

Community Reputation

37 Neutralny

5 Followers

About kubagsx

 • Rank
  KANDYDAT NA MOTONITĘ - tańczący na ladze

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Podlasie xxi wieku

Osobiste

 • Motocykl
  BMW
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

2,311 profile views
 1. Aż strach pytać co te panie muszą umieć, że im takie pieniądze płacą
 2. Hehe. Tam są palmy, słońce i Włosi
 3. Mieszkałem tam kiedyś. Fakt. Oni są bardzo zamknięci w sobie.
 4. No właśnie. Chyba zdecyduję się na kierowanie. Bardzo lubię jeździć. Nie tylko motocyklami. Śmiganie ciężarówką też mi się podoba. Pytanie tylko w jakim kraju fajnie się jeździ? Niemcy? Parkingi zapchane do granic możliwości, jakiś koszmar. Norwegia? Słyszałem, że nierzadko trzeba robić 500m cofania z przyczepą pod górę, na oblodzonej nawierzchni. Może lepsze UK, ale nie umiem po lewej stronie
 5. Wiem. Ale jak to będzie wyglądać. Muchy i kurz na lakierze. Poza tym to nie jest praca, którą możesz robić non stop. Od wdychania tych smrodów można szybko zachorować. Jako ciekawostkę dodam, że jeszcze 30 lat temu większość lakierów samochodowych była z ołowiem. Nie muszę mówić jakie są konsekwencje jego wdychania.
 6. Jak zsumujesz koszta gruntu, budynku i wyposażenia, to spokojnie wyjdzie 400 tys. Żeby brać dotacje, to trza też mieć wkłady własne.
 7. Hehe ok. Ale weź kup profejsonalną komorę, pistolety, kompresory, osuszacze i to wszystko musi stać w odpowiednim budynku. 400 tys zł na dzień dobry.
 8. To nie tylko emigracja zarobkowa. W Polsce męczy mnie korupcja, nepotyzm, przepychanki administracyjne, ogólny bajzel w każdej dziedzinie życia. W ostatnich latach również dość słaba pogoda - tzn afrykańskie upały latem, z tego powodu źle się czuję. Kierowca zawodowy, renowacje antyków, roboty ślusarskie, lakiernicze. Kiedyś pracowałem też w budowlance. Znam biegle angielski i rosyjski, niemiecki podstawowy.
 9. Co się z nimi stało? To aż tak dobra stawka jak na DE? Ludzie po forach piszą, że 2000 netto to zarobi każden jeden znający niemiecki.
 10. Czy to też zalicza się do pilarstwa? Dziękuję Nie wiem czy każdy ma do tego smykałkę. Kiedyś tworzyłem proste strony internetowe i jakoś w miarę mi to szło. Ale programy były znacznie mniej zaawansowane niż dziś. Potem zająłem się czymś innym. Michoa wiedziałem, że to napiszesz. Czekam jeszcze na opinie Yeopa i Yubiego
 11. Ciekawa opcja. Acz to chyba zajęcie nudniejsze niż kopanie rowów :D
 12. Andrzejku właśnie te 1900 to już netto. Pracodawca zapewnia pokój w jakimś hotelu robotniczym. Co do kasy chorych to nie wiem. Natomiast w NO na pewno ciężko o mieszkanie.
 13. Hehe. Spoksik, ale chciałbym zarobić sobie na własne 4 kąty, a to jednak wymaga funduszy
 14. Cześć! Sporo czasu mnie tutaj nie było i widzę, że dużo się pozmieniało. Mam do Was pytanie. Pracowałem już trochę za granicą, m.in. na Islandii. Dostałem 2 oferty pracy: 1. Niemcy, zagłębie Ruhry. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca - jest mały pokój. Praca 8h dziennie w gastronomii. Nieciężka. Płatne 1900 eur NETTO. 2. Norwegia, okolice Oslo. Bez zakwaterowania. Praca w recyklingu. Nieciężka. 200 nok BRUTTO / h. Co byście wybrali i w którym miejscu z podanych sum można więcej zaoszczędzić żyjąc skromnie Mam pewne plany (na własny biznes, mieszkanie). Nie ukrywam, że to dla mnie ważne. Za mną 30 lat życia i nie mam żadnych oszczędności, mimo że całe życie ciężko pracowałem w Polsce. Może macie inne pomysły, gdzie warto wyjechać za granicę i co robić? Może jakieś szybkie kursy na podniesienie kwalifikacji, by znaleźć lepsze zajęcie?
×
×
 • Create New...