Skocz do zawartości

DZIS PYTANIE-DZIS ODPOWIEDZ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prince i ktoś jeszcze wcześniej pisał że trzeba roztaczać żeby wpakować simmering w miejsce placka. Ja pomierzyłem wszystko dokładnie po 5 razy i wyszło mi coś takiego:

- szerokość wewnętrzna (pracująca ) 45

- szerokość zewnętrzna 58

 

Dzwoniłem do mojego zaznajomionego sklepu i powiedzieli że mają:

45x58x7

lub 45x60x10

 

Więc teraz pytanie co robić?? pakować dwa zimmery te pierwsze, i mieć szerokość 14, czy roztaczać 2mm i wsadzać 10?? Wszystkie simmery są contecha, motoryzacyjne, dwu-kierunkowe. Z gory dzieki za porade:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko: Jaka cena w almocie: cylindry, tłoki i pierścienie do dniepra. bo nie mam kiedy zadzwonić.....

 

kupowałem ostatnio tłoki z pierścieniami do urala ale oni niesprzedają należy zamawiać przez jakiś sklep który ma podpisaną z nimi umowę Ja zamawiałem przez SKUTER DĘBICZ firma solidna znajdziesz na necie bez problemu zadzwonisz i ci wyślą cena za moje 110 zł z wysyłką

 

kupowałem ostatnio tłoki z pierścieniami do urala ale oni niesprzedają należy zamawiać przez jakiś sklep który ma podpisaną z nimi umowę Ja zamawiałem przez SKUTER DĘBICA firma solidna znajdziesz na necie bez problemu zadzwonisz i ci wyślą cena za moje 110 zł z wysyłką

 

 

Prince i ktoś jeszcze wcześniej pisał że trzeba roztaczać żeby wpakować simmering w miejsce placka. Ja pomierzyłem wszystko dokładnie po 5 razy i wyszło mi coś takiego:

- szerokość wewnętrzna (pracująca ) 45

- szerokość zewnętrzna 58

 

Dzwoniłem do mojego zaznajomionego sklepu i powiedzieli że mają:

45x58x7

lub 45x60x10

 

Więc teraz pytanie co robić?? pakować dwa zimmery te pierwsze, i mieć szerokość 14, czy roztaczać 2mm i wsadzać 10?? Wszystkie simmery są contecha, motoryzacyjne, dwu-kierunkowe. Z gory dzieki za porade:D

 

 

Napisałem Ci na priwat

 

Należy nie tylko roztoczyć na 60 ale też trochę pogłębić

Najlepiej zadzwoń do mnie TEL. 694-128-477 i simering najlepiej przetoczyć

 

Wszystko przerabiałem na własnej du.... więc dzwoń bo szkoda abyś się męczył

 

A co koledzy sądzą o wyważeniu koła zamachowego

Robił to ktoś????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem na bajzlu łożysko do główki ramy takie same jak widoczne jest w załączonym linku.

http://www.allegro.pl/item435698861_lozysk...dniepr_bmw.html

I tu pytanie. Która miska pierwsza?? Płytsza (lewa na zdjeciu), kulki a następnie głąbsza (prawa na zdjęciu)??

Jak to jest z kulkami?? W kaplecie brakowało paru sztuk (2-3) a po ułożeniu kulek obok siebie na bierzni wioczny jest luz między nimi http://img167.imageshack.us/my.php?image=img3794ks2.jpg Jak to jest??Czy powinno być tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rama sztywna lub na drazku skretnym (w zaleznosci od rocznika)

2. Gondola na resorach cwierceliptycznych

3. Dostep do bagaznika przez klape

4. Blotnik plytki z wejsciem pod okragla lampke z przodu (taka "lufa") i lampka "maly zolwik" z tylu

5. Kolo z piasta stalowa na polbeben, piasta gladka lub falbana w zaleznosci od rocznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

przepraszam, że powtórzę pytanie, ale wyszukiwarka jest mało precyzyjna i nie mogę znaleźć tego czego szukam... Mianowicie jaki jest rozmiar szprych dla Dniepra MT12, jaki jest gwint itp.

 

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź bez wywodów na temat opcji "szukaj".

 

Pozdrawiam

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem na bajzlu łożysko do główki ramy takie same jak widoczne jest w załączonym linku.

http://www.allegro.pl/item435698861_lozysk...dniepr_bmw.html

I tu pytanie. Która miska pierwsza?? Płytsza (lewa na zdjeciu), kulki a następnie głąbsza (prawa na zdjęciu)??

Jak to jest z kulkami?? W kaplecie brakowało paru sztuk (2-3) a po ułożeniu kulek obok siebie na bierzni wioczny jest luz między nimi http://img167.imageshack.us/my.php?image=img3794ks2.jpg Jak to jest??Czy powinno być tak?

 

Kolejność misek powinna być następująca: głębsza na dół a płytsza na górę, chociaż na moje oko, łożysko które kupiłeś to zwykłe łożysko oporowe dostępne w handlu. W główce powinny być łożyska o nieco innym kształcie bieżni, tak, by kulki mogły przenosić również obciążenia poprzeczne (de facto takie łożysko jest odmianą łożyska skośnego kulkowego). Co do ilości kulek, to absolutnie taki luz jest niedopuszczalny, albo kulki są za duże albo powinny być w koszyku, co raczej się nie zdarza, albo po prostu powinny ściśle z niewielkim luzem do siebie przylegać.

Edytowane przez HD1940
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.armchairgeneral.com/rkkaww2/gal...2/M_72_pic1.jpg

 

Od tyłu tzn od kanapy pasażera, k-750 tez miało.

Nie lepiej sie nie odzywać niz wypisywac bzdury?

 

Cześć,

przepraszam, że powtórzę pytanie, ale wyszukiwarka jest mało precyzyjna i nie mogę znaleźć tego czego szukam... Mianowicie jaki jest rozmiar szprych dla Dniepra MT12, jaki jest gwint itp.

 

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź bez wywodów na temat opcji "szukaj".

 

Pozdrawiam

R.

Romiar szprych jest typowym rozmiarem dla dniepra MT12. Na co ci wiecej info? Typ gwintu był podany kilka postów wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...