Skocz do zawartości

DZIS PYTANIE-DZIS ODPOWIEDZ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łojesuu. Wypada to załóż i zobacz. Tak Tam ma byc dystans. Takie trudne bylo? Co do szprych polskiej produkcji ostatni raz mi sie chce powiedziec. A w zasadzie juz mi sie niechce, ale jakoś czuje sie w obowiazku. Nie nadają się do ciezkich motocykli . Szprych ruskich było 6 typów a nypli jeszcze wiecej. I róznia sie od chinskich zamieników wiec są jakby dodatkowe typy^^ Gdzie wsiąkło moje posty? Nie żebym był jakos szczegłólnie do nich przywiazany ale to dział pytań wiec nie wypadało zapytać^^

 

A dlaczego się nie nadają te szprychy ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to rzemiosło. Wystraczy zastanowić się nad technologią wykonywania ich w fabryce i w warsztaciku. Jesli chodzi o najsłyniejszych " producentów" w kraju, to uwagę skupic na nyplach. To one najczęściej są przyczyną "zdziwienia". Ale nie ma co sie martwić. Moze się uda. Czasem "szczeliwują" już przy centrowaniu, a czasem dopiero przy długiej wycieczce. A moze sie uda :icon_mrgreen:

Pierdziele i juz nic wiecej o krajowych szprychach ;}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez kolego Prine'au, bez nerw, przeciez jeszcze ze dwa tysiace razy trza bedzie otwierac temat szprych, tłoków do wieprza, malowania motorynek, itd, ale to przeciez zeby utatowac ludzkosc przed nagła i niepotrzebna smiercia, jestes obronca zycia(nie mylic z tymi od radia ryjem):-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to rzemiosło. Wystraczy zastanowić się nad technologią wykonywania ich w fabryce i w warsztaciku. Jesli chodzi o najsłyniejszych " producentów" w kraju, to uwagę skupic na nyplach. To one najczęściej są przyczyną "zdziwienia". Ale nie ma co sie martwić. Moze się uda. Czasem "szczeliwują" już przy centrowaniu, a czasem dopiero przy długiej wycieczce. A moze sie uda :cool:

Pierdziele i juz nic wiecej o krajowych szprychach ;}

 

Pierdoły opowiadasz i tyle szprychy od BARTNIKA nie mają równych pod każdym względem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdoły opowiadasz i tyle szprychy od BARTNIKA nie mają równych pod każdym względem

 

 

:( Ale macie problemy, pozazdrościc i pogratulowac.

Ktoś tu wspomniał o poważniejszej sprawie- co z tym forum.... Ja też miałem wielkie problemy z odbiorem i nadawaniem. Już chciałem podłączyc do sieci moją R-105 !!!

Pozdr.

PS Hius ten Bartniak to jakaś rodzinka? :biggrin: (oczywiście żart)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to rzemiosło. Wystraczy zastanowić się nad technologią wykonywania ich w fabryce i w warsztaciku. Jesli chodzi o najsłyniejszych " producentów" w kraju, to uwagę skupic na nyplach. To one najczęściej są przyczyną "zdziwienia". Ale nie ma co sie martwić. Moze się uda. Czasem "szczeliwują" już przy centrowaniu, a czasem dopiero przy długiej wycieczce. A moze sie uda :biggrin:

Pierdziele i juz nic wiecej o krajowych szprychach ;}

 

Nie wiem Prince jak z Twoim doswiadczeniem ale ja kupuje polskie, i polskich producentow, znajomy restaurator rowniez i jeszcze zlego slowa nie slyszalem...

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bedziesz chciał zabrac głos wpychajac sie miedzy innych:-)Bo taka ostra dyskusja sie rozegra, o bzdet:-)

 

Hius, pogadamy na ukrainie:Pnu pagadi :crossy:

 

haraszo

Oj to będzie długa rozmowa i trup będzie gęsto padał

 

No bedziesz chciał zabrac głos wpychajac sie miedzy innych:-)Bo taka ostra dyskusja sie rozegra, o bzdet:-)

 

Hius, pogadamy na ukrainie:Pnu pagadi :lalag:

 

A swoją drogą weż się lepiej za robotę swojego cudaka bo czasu coraz mniej oj coraz mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gotów:-) no jeszcze rejestracja, czekam na przypływ gotówki:P

 

Skaranie boskie z tą gotówką w większości płynie ale szerokim zakolem i czasem niektórych omija

Mnie zresztą też czasem

 

Skaranie boskie z tą gotówką w większości płynie ale szerokim zakolem i czasem niektórych omija

Mnie zresztą też czasem

 

A jak tam fotki doszły ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie jest pytanie

Mamy wszystkie częći dyfra i składamy

1 łozysko igiełkowe wałka ataku

2 zabijamy bieżnie drugiego łożyska igiełkowego

3 wkładamy igły do zabieraka

4 do środka zabieraka wkładamy tulejkę dystansu taką z filcem i całość

wsuwamy na bieżnię łożyska igiełkowego

Nadmieniam że nie mamy założonego wałka ataku i tryba talerzowego

5 zakładamy dekiel od dyfra na razie bez łożyska i uszczelki

 

i teraz pytanie dlaczego jak złapię za frez z drugiej strony to zabierak ma luzu poosiowego 2,5 mm

 

Pomierzyłem wszystko i wychodzi mi że ta mała tulejka dystansu jest za krótka

Nawet gdyby założyć łożysko i tryb tależowy to wtedy będzie trzymało na łożysku a nie na tulejce dystansującej i jak coś popusci na łożysku to zmieni się odległość na zębach

a po drugie jeżeli zabierak ma luz i się cofnie to z kolei łożysko igiełkowe może nie pracować dobrze

MOŻE JAKIEŚ WNIOSKI ?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...