Skocz do zawartości

DZIS PYTANIE-DZIS ODPOWIEDZ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie mi taka rzecz, na wale od kaski powinny byc takie zabieraki naspawane lub zgrzane zeby pryskały olejem na cylinder, czy w uralu tez powinny byc?Bo własnie nie mam:-)

Jak sądzę mówisz o odrzutnikach oleju. Ale chyba gryzłeś juz temat. Poza tym nie przypominam sobie nic co miałoby dodatkowo słuzyć obiegowi oleju a przypominałoby " zabieraki ".

Mam pytanie: Co sie dzieje z tym fanzolonym forum, że ma co chwile jakies problemy techniczne? Chrzani sie gorzej niz Harleye ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w biblii napisane i nawet rysunki sa narysowane ze na wale na przeciwciezarach powinny byc takie wystajace przepraszam za kolokwialozm takie cycki naspawane badz zgrzane zeby nalewały olej do cylindra tego gorszego, od macochy, co ma gorsze oliwienie i nigdzie tego nie widziałem, raz gdzies na bajzlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w biblii napisane i nawet rysunki sa narysowane ze na wale na przeciwciezarach powinny byc takie wystajace przepraszam za kolokwialozm takie cycki naspawane badz zgrzane zeby nalewały olej do cylindra tego gorszego, od macochy, co ma gorsze oliwienie i nigdzie tego nie widziałem, raz gdzies na bajzlu

Cycki na wale, mówisz? ^^

Mozna zobaczyć jak to wyglada w tej bibli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyjemniejsze od rozdziewiczenia ruskiego cudaka ?

Więc tak jutro to jest w środę robię sesję zdjęciową i zdzieram plomby .

Rozdzieram cudaka w drobny mak,aż mi go żal.

Taki piękny ,plomby na liczniku przebieg 22.500 km od nowości.

Aż mnie korci co tam w środku kacapy powkładały

No myślę że na koniec lutego będzie odpalenie ,a potem jeszcze kolaska proszę trzymać kciuki.

Acha może ktoś chce kupić prawdziwy szperacz , nie to badziewie jakie większość zakłada i które świeci

na 20 m. tylko lotniczy od smigłowców soczewkowy skupiający światło posiada szkło soczewkowe osłonę pomiędzy żarnikiem a szkłem daje chyba na 200 m i skupienie światła na takiej odległości 1.5 m średnicy

Snop światła jest jakby taki ring no jakby krążek annanasa wyjęty z puszki to przez tą osłonę pomiędzy

szkłem a żarnikiem

Moc żarnika 40 wat. i na 12 v z dobrą pradnicą lub z alternatorem

cena 50 zł nic nie zarabiam

Jakby co pisać na priwat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do tych, którzy obcykali skrzynię od dniepra. Złozyłem jedna skrzynię z dwóch. Wszystko jest igła, tylko jak kopię żeby odpalić, to troszkę wysuwa się ze skrzyni wałek kopniaka, wtedy przepuszcza i zostaje na dole (wajcha).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze zlke złorzyłes to ustrojstwo, tylko hmmm, tam nie berdzo ma sie co wysuwac!!??przeciez to chodzi na sztywno, moze zeby masz w skos? musisz jeszcze raz zobaczyc i pytanie masz wsteka czy bez?

 

 

A teraz moje pytanie:jeż 49 zucił mi palenie, a w ogóle to miał byc automatyczny przyspieszacz zapłonu a nie ma, miała byc iskra nie ma:-( pytanie brzmi co zrobic zeby była znowu jak do cewki dochodzi prad, do aparatu dochodzi prad, jak wezme platynki rowieram nic sie nie dzieje jak zamajstruje srubokretem robi sie mała iskra, więc?Ktokolwiek wie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jeszcze jedno szybkie pytanko... Tym razem o długość szprych... Na koło z pełnym bębnem (MT-12) prawidłowa długość szprychy to 12 cm i ma być zagięta na końcu? Pytam dla bezpieczeństwa, bo stare mi gdzieś wcięło, a żeby zamówić nowe muszę mieć pewność. W końcu to nie jest 5 zł... Sprzedawca pisze żebym poczytał w instrukcji... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojesuu. Wypada to załóż i zobacz. Tak Tam ma byc dystans. Takie trudne bylo? Co do szprych polskiej produkcji ostatni raz mi sie chce powiedziec. A w zasadzie juz mi sie niechce, ale jakoś czuje sie w obowiazku. Nie nadają się do ciezkich motocykli . Szprych ruskich było 6 typów a nypli jeszcze wiecej. I róznia sie od chinskich zamieników wiec są jakby dodatkowe typy^^ Gdzie wsiąkło moje posty? Nie żebym był jakos szczegłólnie do nich przywiazany ale to dział pytań wiec nie wypadało zapytać^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...