Skocz do zawartości

Auto do 5 tys zl


przypadkowelitery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec jakby ktoś słyszał o czyms za ok 3 tysi to będę wdzięczny za info. A i nie odpowiedziałem. Samochód ma służyć do jazdy do pracy i do własnego użytkowania. Fajnie jakby pomieścił 4 osoby (stad tez nie myslalem o clio i corsie). Ale teraz to juz jeden pies, byle to nie była skarbonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e36 bliżej 5 tys z benzyną

żadnych starych diesli od bmw bo będziesz przeklinał ten świat i wyjedziesz do Bristolu z syndromem że polaczki cię zgnoiły

i takie bliżej 5 tys bo wszystko do 2 to szmaty do palenia kapora pod remizą dla michoa i podobnych , ale koło 5 idzie coś fajnego niezgnojonego z gazem kupić

nie ma sensu brać 1.6 chyba że żależy ci na oc -pierdolnięcie to ma jak jelcz z węglem a pali jak 2.0 , najlepiej 2.0 bena w żeliwnym bloku nawet jak trafisz po michoa z złotym łańcuchem na szyji to ciężko ten piec zgwałcić i obrzezać i duża szansa że to będzie jeździć.....

 

ten samochód ma opinię jaką ma -gablota ubogiej dresiarni , drobnego kryminału i ubogich szybkich i wściekłych ale to jest dobre auto , bezpieczne , wygodne , hak jak najbardziej i z moto bez problemu , gaz też

 

Jak głosi internetowa legenda najbardziej psują się auta francuskie ale realnie na lawetach jeżdżą auta niemieckie.

 

ale jak w PL beta jest traktowana , jakby wziąć jakieś francuskie gówno czy VAGa i spuścić mu taką chłostę jak dostają bardzo małe wacki na jakiś choćby illegal nights to nawet na lawetę by o własnych siłach nie wjechał albo by końca nie dotrwał więc z czym do ludzi

 

do chłosty oprócz japsów tylko BMW ....

 

u kumpeli jest compact 1.6 użytkowany niezgodnie z przeznaczeniem lub jak kto woli pedalsko , nic kompletnie się nie dzieje a auto dużo jeździ jest zagazowane , tylko tyle że 1.6 w takiej ciężkiej budzie to mało na asfalcie jest kontrola trakcji jak w malanie....

 

 

z lemingowozów -ja miałem 4 lata tico , jedyna realna wada to że było to przednionapędowe , reszta to plusy pozbyłem się bo nie miałem na czym nóg położyć ale płakałem tydzień po nim , palił 4.5 benzyny ze świateł nawet dziczał jak kochanka po wypłacie , a części ? tylko do malucha są tańsze nawet do kibla piaggio graty są droższe :D

 

najlepiej widać jakie auta są najtrudniejsze do zajebania przy kacie na wrak race -u nas to non toper syfiki wygrywają ale buma zaraz za nim ostatnio ziomek szedł jak zły non stop drugi , ujebały mu się poduchy trzymające piec i trzymał się na wale i zjechał do boksu zespawać ale nie zdążył i drugi był też syfik :D

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Klimą?

 

chyba ma - ale pewnie znając życie to do nabicia :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Jedyne prawilne auto na zimę to Poldżer :P

 

ja malana kupiłem oj aż się boję :D ale jak dalej media , hipsterzy , zbuki i inne bzdety będą tak pajacować na punkcie tego złomu o realnej wartości 150 zł w stanie jezdnym( ja pamiętam jak cytynką 600 dachowaliśmy na żwirowni i wypadł z niego silnik i flaszka dla spawacza przerosłą wartość pojazdu i trafił do komnaty reinkarnacji , teraz pewnie jego dusza jest zaklęta w puszce konserwy albo ostrzu depilatora jakiejś piguły czy nerki i ma spokój ) to niedługo nie da się go kupić do 5 tys zł , już ceny są chore a idzie ku gorszemu .......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Pan od Lambo to zięć sąsiadki, przyjeżdża do niej co chwila rozmaitymi tego typu samochodami. Największe wrażenie zrobiło na mnie Ferrari w kolorze lustrzanie błyszczącego złota - kicz do kwadratu. Ciekawe kto takimi jeździ, Nowi Ruscy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Pan od Lambo to zięć sąsiadki, przyjeżdża do niej co chwila rozmaitymi tego typu samochodami. Największe wrażenie zrobiło na mnie Ferrari w kolorze lustrzanie błyszczącego złota - kicz do kwadratu. Ciekawe kto takimi jeździ, Nowi Ruscy?

kiedys 'w modzie' byly zlote zeby ;) jak widac poprzeczka zostala podniesiona ;)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu w Marbelli w porcie stał sobie złoty Bentley cabrio na ukraińskich numerach:) ale moda juz mineła, teraz jest tam moda na Lambo, Ferrari i Koenigsegg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, takiego bordo Berlingo miałem, 1,9 D ( 1905 cm sześć), dach przesuwany, dupowóz, ma parę mankamentów, ale jak kto ma łeb i miejsce to da radę sam zrobić a oto one:

- napinacz paska

- łożyska alternatora

- maglownica/wspomaganie ( ja szukałem bez wspomagania- wszak Bozia dała siłę w rencach mimo mej ogólnoknypkowatości hahaha)

- te alarmy na pin i różne inne udziwnienia

- podatny na korozję, trzeba jak najszybciej reagować

- ja oddałem w dobrej wierze do warstatu na naprawę : ręcznego, wahaczów, układu kierowniczego, maglownicy, przegubów, nie pamiętam jeszcze czego- zapłaciłem ok. 2800zł, i potem jeszcze z bratem musielim poprawiać: ręczny( bo nie działał), założyć właściwie osłonki przegubów, wymienilim wszystkie łączniki i tuleje na wahaczach, oraz sworznie układu kierowniczego( patałachy zbili młotkami sworznie żeby się trzymały na "kuli") i dolelim oleju do skrzyni biegów - inny samochód...

Sprzedałem, bo jeszcze trza było poprawić wizualnie i naprawić ogrzewanie, ja już nie miałem czasu i miejsca na poprawki... silnik nigdy nie zawiódł, zawsze odpalał, przeszedł test na 50 % olej napęd+ 50% olej z biedronki - zero spadku osiągów, ładnie pachnące spaliny... w środku przewoziłem po wyjęciu tylnych siedzeń i max złożeniu przedniego prawego, Suzi DR 350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...