Jump to content

Nico

Forumowicze
 • Content Count

  3,425
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

About Nico

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - bena w żyłach
 • Birthday 12/05/1978

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  CCH

Osobiste

 • Motocykl
  Sport i Streetfighter
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Gadu-Gadu
  7813232
 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

657 profile views
 1. Jak obstawiacie ciąg dalszy? Coś dużo kryzysowych sytuacji ostatnimi czasy...
 2. Nico

  Uwaga wirus!

  Pierdolicie w kółko to samo. Jakie wnioski?
 3. Nico

  Uwaga wirus!

  Albania, zero masek, tutaj żyją jakby nie było żadnej pandemii.
 4. Kompletna paranoja, co komu przeszkadzały magi 30 nabojowe. Gotują żabę powoli...
 5. Nico

  Uwaga wirus!

  Przedtem się w zombie zamienisz. Filmów nie oglądacie?
 6. Czego nie czytałem ?
 7. U nas zas*any eurokolchoz planuje podobne chore pomysły, do tego niedługo wejdzie znowelizowana ustawa o broni i amunicji, i z przecieków wynika ,że będzie śruba przykręcona jeszcze mocniej. Na chwilę obecną w porównaniu z resztą świata jest nawet nieźle. Można mieć prawie wszystko w semi auto do 12mm, kałachopodobne czy ar-15 bez problemow, magazynki bez ograniczeń w pojemności amunicji, bez jakiś durnych limitów amunicji czy prochu, tyle, że jest ograniczenie w ilości posiadanych sztuk i obowiązkowa przynależność do monopolisty pzss, lub stowarzyszenia kolekcjonerskiego. Summa summarum, gdyby zostało tak jak jest w chwili obecnej to by było świetnie. Niestety, tendencja antybroniowa globalnie idzie w chujową stronę.
 8. Konkretnie na co jest u was ban?
 9. Nico

  Uwaga wirus!

  ch*j tam, stoję w kolejce jak ci Żydzi do obozu... Gdybym nie leciał za granicę to bym pewnie olał temat, a tak to trochę pośrednio mnie zmusili. Z drugiej strony po przeczytaniu internetów i analizie dostępnych informacji, wychodzi na to, że powinno się zaufać temu co twierdzi większość kompetentnych (?) specjalistów, że szczepionki pomagają w walce z wirusem i nie powinny zaszkodzić także dlugofalowo, choć tego na razie nikt nie może potwierdzić. Może się mylę, nie jestem przekonany do samego końca czy robię dobrze czy nie, czas pokaże.
 10. Nico

  Uwaga wirus!

  Hmmm może zostałeś zaprogramowany...? Pytanie zasadnicze; czy w zombie zamienią się zaczipowani czy reszta renegatów? 1 dzień do szczypnięcia.
 11. Nico

  Uwaga wirus!

  https://wiadomosci.wp.pl/zmiany-w-szczepieniach-na-covid-19-prof-wojciech-maksymowicz-komentuje-6656187332577409v Po ch*j wynajmować taksówki, szkoda kasy, może jakaś komora gazowa i wpuszczenie szczepionki w formie lotnej, albo jakiś szczepionkowy chemtrails z nieba ...
 12. Nico

  Uwaga wirus!

  Znalazłem informację, że transmisja u zaczipowanych jest mniejsza, niby dobrze pod tym względem wypada biontech. Generalnie to nie wiadomo do końca, które informacje są rzetelnie przedstawione.
 13. Nico

  Uwaga wirus!

  Dwa pytania do forumowych mędrców i nie tylko. 1. Rozumiem ,że osoby zaszczepione w razie zarażenia covidem rzekomo mają przechodzić lżej ewentualną chorobę, bo szczepionka nie chroni przed zarażeniem tylko przed ciężkimi objawami chorobowymi i zarówno ci zaszczepieni jak i nie, zarażają się tak samo łatwo? 2. Czy zarażeni i zaszczepieni roznoszą wirusa dalej tak samo latwo jak niezaszczepieni, czy dalsza transmisja jest przyhamowana w jakiś sposób? BTW. Forumowa służba zdrowia żyje? Coś mało historii z pierwszej linii frontu. Zakazali wam gadać? Jak coś popierdoliłem to proszę o sprostowanie, gra idzie o życie Acha, przy okazji kupię XT 600 moze być do remontu byle była kompletna i nie podrutowana, bo wracam do moto, a chciałbym polatać po szutrach tak niezobowiązująco, sportem to jednak żadna przyjemność
 14. Nico

  Uwaga wirus!

  Zbieg okoliczności?
 15. Nico

  Uwaga wirus!

  Swoją drogą to niezły wirus wypuścili (czy tam im uciekł(?) ), ciągle mutuje i nie widać końca. Przy okazji gospodarka światowa wyj**ana na bok. Zostały 4 dni do szczypnięcia.
×
×
 • Create New...