Jump to content

Staszek_s

Midnight Visitor
 • Content Count

  10,070
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Everything posted by Staszek_s

 1. Bogdan i jego złote varadero to legenda. Ale jednak coś tam w tym silniku dłubał.
 2. O tej głównej ścieżce napisałem nie bez kozery, jak podchodził jakiś "obcy" pies, suka po prostu spokojnie stawała pomiędzy tym psem a Felkiem izolując go i skutecznie już na starcie "studząc" ewentualne zapędy obcego do sprawdzania możliwości dominacji. Chyba ma we krwi obronę stada?
 3. Ok, będę ignorował, tylko zauważ że To Ty napisałeś do mnie, że nie kumasz co miałem na myśli. Wyjaśniłem więc. Miłego śmigania na motocyklu, jak już dozbierasz te dwa tysie.
 4. Oj KaeS, KaeS, 101 to już nie jeździ od kilkudziesięciu lat (poza okazjonalnymi przejazdami rocznicowymi). Piotr, Ty na pewno studiowałeś czy jednak kupiłeś ten dyplom na Hali w Gdyni, jak podejrzewają tu niektórzy? Przekomarzanie, mówi Ci to coś? Punkt odniesienia, mówi Ci to coś? Przyjmij za punkt odniesienia np. Szpaner Plac miasta które masz w podpisie a nie Targ Węglowy w Gdańsku, usiądź na motocykl i jedź do Gdańska główną arterią. Jaką dzielnicą Cię powita Gdańsk, gdy będziesz przejeżdżał, a następnie wyjeżdżał z Sopotu? Doprecyzuję specjalnie dla Ciebie, nie chodziło w tym przekomarzaniu o to czy to dzielnica Gdańska, tylko czy leży za, czy przed Sopotem. Można? Można... Bozoo, gdy byłem w Technikum, to Sobieszewo zaliczało już się do dzielnic Gdańska, ale była to typowa miejscowość turystyczna, która ożywała latem i zamierała zimą. Teraz w miejsce pontonowego mostu (może niepraktycznego ale będącego wizytówką Sobieszewa) powstał nowoczesny, zrobiono w końcu ścieżkę rowerową na Wyspę Sobieszewską, autobusy jeżdżą częściej niż kilka razy dziennie, latem być może będzie kursował tam tramwaj wodny. Zmienia się, powstało/je coraz więcej kwater prywatnych, ale nadal ma klimat podmiejskiej miejscowości wypoczynkowej, co uważam za zaletę. Nie zauważam tam (zresztą nigdy nie zauważałem klimatu peerelowskiej wsi. Kiedy tam byłeś dokładnie?
 5. Akurat to Ty nie wiesz, Żabianka jest za Sopotem, jadąc w kierunku Gdańska z Gdyni. Ty na pewno z Trójmiasta?
 6. Ale dla bezpieczeństwa odkręć jednak te kierownicę, po co ryzykować?
 7. Pewnie studiowała w NRD, to i nie dziwota.
 8. Ciekawe czy zbyt mocne naciskanie na kierownicę w celu przeciwskrętu może spowodować shimmy? I przy jakiej prędkości to grozi?
 9. Staszek_s

  imigranci

  Co Ci się obijało o uszy podczas pukania, bo nie zakumkałem? Gdzieś Ty miał głowę wtedy? Grizzli, KaeS, ale zaśmiecacie temat... A co do aptek to znam sporo przypadków, gdy nie sieciowe się zawinęły. Więc nie jest dobrze.
 10. Ale z kierownicą czy bez?
 11. Staszek_s

  imigranci

  Grizzli, to tak z autopsji sądzisz?
 12. To też dobry kierunek, Czesiu. Na pewno bez kierownicy dźwignia mniejsza i wahnięcia kierownicy-bez-kierownicy o mniejszej amplitudzie będą. Bo kierownica-bez-kierownicy jest przecież krótsza/węższa od kierownicy. KaeS, jakie ciężko? Ghost Ridera nie oglądałeś?"
 13. Shimmy? To banał. Po prostu wtedy trzeba poderwać przednie koło do góry i problem znika, niech sobie się majta w powietrzu.
 14. Ale piękna aktorka w tym filmie na dwójce. https://www.facebook.com/pages/category/Artist/Jessey-Meng-616354075161797/
 15. Z tym że te bardziej inteligentne preferują mało urozmaicony seks i tylko po Bożemu kompletnie się nie zgadzam, mam zgoła inne, a nawet przeciwstawne przemyślenia.
 16. Grizzli, a to tak z autopsji?
 17. Jezu, ile możesz jeszcze marudzić o tym, jaki z Ciebie nieudacznik. Ty to wiesz, my to wiemy. Zamęczysz
 18. Staszek_s

  imigranci

  A bo tematy o emigracji, polityce/gospodarce i - o zgrozo! laskach się przemieszały. W która stronę się nie obejrzysz, albo dupa z tyłu, albo polityk się czai.
 19. Staszek_s

  Gra o Tron

  Jest serial? Film był ok a książka genialna.
 20. Bo to chyba wycieczka w jedną stronę i chyba komercyjna? Jeżeli tak to może warto zareklamować się w dziale reklama?
 21. Jak już wyruszysz Piotrze na swoją wymarzoną podróż wkoło Europy to nie zapomnij odwiedzić Prowansji na przełomie czerwca-lipca. Wówczas będziesz doskonale rozpoznawał lawendowy kolor.
 22. Nie, on ze strefy angielskojęzycznej, to ja uprościłem do rzeczowników bo nie znam języka angielskiego, tam chyba wybrane rzeczowniki jak np. nazwy własne pisze się dużą literą.
 23. Nie, luz, to tylko Klod ma czasami tak, że rzeczowniki pisze dużą literą. On były emigrant, ma wybaczone w związku z tym.
 24. Jestem żeńską prostytutką, odróżniam te dwa kolory
 25. Staszek_s

  imigranci

  A i kaczka to nie w kij dmuchał!
×
×
 • Create New...