Jump to content

Staszek_s

Midnight Visitor
 • Content Count

  10,459
 • Joined

 • Days Won

  19

Everything posted by Staszek_s

 1. Ok Michoa, taki prysznic rozwiązuje problem. Namiot jakiś miałem w piwnicy, ale ostatnio używałem go kilkanaście lat temu więc hgw co z niego zostało. Wyglada na to ze najważniejsza pogoda ale tego dowiemy się na dwa dni przed pewnie. Ty z przygotowaniami i nakładami nie szalej, wszystko się ogarnie na bieżąco improwizując.
 2. Ja po prostu chciałbym usiąść przy ognisku i pogadać - nie oczekuję atrakcji w rodzaju zawodów czy terenówki na czas lub orientację. Ale: mam do Ciebie ok. 400km, jeżeli trafie na ciulową pogodę to będę po jeździe skuterem czy motocyklem mokry/spocony/wkurwiony bo zabłocony itp - więc całkiem poważnie chciałbym mieć opcję umycia się w ciepłej wodzie i nie jest to fanaberia, tylko po prostu przyzwyczajenie. Więc to akurat chciałbym wiedzieć - czy jest ta opcja ciepłej wody czy nie, sorry, ma to dla mnie znaczenie. Hotel ok, rozważam, ale z ostateczną decyzją wstrzymuję się do listy uczestników i prognoz pogody (to wtórna sprawa, najwyżej przyjadę samochodem - mam w klimacie opcję golfa IV lub nawet omegi - tu nie wiem czy ma ważne niemieckie papiery), ale najbardziej kusi mnie "wyprawa" skuterem.
 3. ... i kasa, prawdopodobnie w tym jest pies pogrzebany. Niestety dla nas i niestety dla Planety.
 4. Ok, nie kwestionuję, pytałem bo mi czasami udaje się przyłapać takiego "doradcę" na konfabulacji, niby doradza ale jednak przede wszystkim liczy się jego interes.
 5. Tą polemiką mnie przekonaliście. Jak OBYDWAJ pojawicie się tam - będę bez względu na warunki. Czuję że będzie warto... Chemia aż buzuje
 6. Tommo, a a skąd ta wiedza? Od tego lekarza czy zweryfikowałeś osobiście jego zalecenia. A jak zweryfikowałeś, to w jaki sposób? Pytam, bo np. jak mi mechanik mówi, że ten zamiennik warto zastosować a ten drugi nie, to są to jego słowa, które albo przyjmuję za pewnik, albo nie, bo trudno mi to zweryfikować. Być może jest tak samo z Twoim lekarzem...
 7. Ok ale podaj mi przykład mojego prostackiego żartu, będzie mi łatwiej o poprawę. I pamiętaj o kontekście tego ewentualnego żartu. Ja ze swej strony obiecuje ze opisze intencje takiego mojego wpisu.
 8. Odpowiedź: wygląda że wszyscy którzy tu piszą.
 9. Będziemy ale używając wykropkowania.
 10. Faktem jest, że od czasu MGSu trochę się priorytety tematów forumowych i poprzestawiały... oraz przyzwolenia na frywolne wypowiedzi. Ale w końcu wszystko płynie, forma forum też.
 11. Tu się zgodzę z Tommo, zbyt obcesowe to było. A ze temat ma już niewiele wspólnego z tytułem, w zasadzie dla mnie się chyba skończył.
 12. Kompletnie tak tego nie odbieram i nie mam ochoty na polemikę w tym zakresie. dobrej nocy.
 13. Mama b y mnie skarciła za taki żart... znałeś Michoa za gówniarza? Pytam w imieniu Limo jakby co.
 14. Bozoo, ale jaki, duży? to chyba przechodzi wraz z wiekiem od jednego do drugiego...
 15. Kolejny consensus na forum. Mam dzisiaj zdecydowanie dobry dzień!
 16. No to mamy pierwszy kaganek oświaty w temacie. Czekamy na więcej. ...a jak zamienimy właściwy na całkowity to co wtedy się stanie?
 17. Aproksymacja wizualizacji marzeń.
 18. Ok, powiedzmy że założymy iż 3 kg to już wartość niezłego biustu, chyba - bo nadal żaden inżynier się nie wypowiedział i nie wyprowadził wzoru na zależność ciężaru właściwego biustu w stosunku do jego objętości. Statki to co drugi projektuje a prostego wzoru nie potrafi podać.
 19. Ok, może być różnie bo zupełnie nie znam go ani on mnie, ale to nie temat na ogólne forum i nie miejsce na sąd nad Michałem.
 20. Ok, to nie zrozumiałem podwójnej wymowy. Luz, blues i cycki wobec tego. Wy z Michałem macie słowną kosę, ja podchodzę do niego zupełnie inaczej, z dużym dystansem i coraz bardziej doceniam jego słowotoki.
 21. Dlaczego? Miała dystans do mnie i wiedziała kiedy żartuję. Tobie za to coś nagle i nieoczekiwanie na umoralnianie się zebrało? W dziwnym kierunku idą Twoje wpisy.
 22. Niestety nadal nie. Spytam mamy co o tym sądzi.
 23. Nie widzę specjalnej różnicy pomiędzy „ładne masz cycki”a”ile waży taki cycek”, jedno i drugie „po jednych pieniądzach” dla mnie. Ale mój kumpel michoa na pewno potrafi stopniować takie komplementy, ja jeszcze się uczę niestety
 24. Było od razu napisać, że chodziło o to, aby ktoś pogłaskał Cię po głowie.
×
×
 • Create New...