Jump to content

Incelariusz

Forumowicze
 • Posts

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Incelariusz last won the day on September 1 2021

Incelariusz had the most liked content!

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Cracovia urbs celeberrima

Osobiste

 • Motocykl
  gpz500
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

622 profile views

Incelariusz's Achievements

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy

NOWICJUSZ - niuchacz wydechowy (11/46)

4

Reputation

 1. Wyobrażam sobie, że mogło być gorzej, ale nie zmienia to faktu, że @konrad1f obraził mnie i przynajmniej jego komentarz powinien zostać usunięty. Punkt 31 Regulaminu wyraźnie wskazuje, że nie ma na Forum miejsca na tego typu wypowiedzi. Wiadomo, że nie ma sensu przesadzać z rangami itd., ale tu mamy do czynienia z ważną sprawą. Szczepienie się powinno być jak najbardziej promowane, a danie jakiejś nakładki na awatar nie kosztuje nic, a może przynieść rezultaty. Ale jeżeli administracja ma lepszy pomysł jak zachęcić forumowiczów do szczepienia się to jak najbardziej warto przemyśleć też inne rozwiązania.
 2. Zgłosiłem twój komentarz. Mam nadzieję, że moderacja traktuje na tym forum użytkowników w równy sposób i dostaniesz bana za obrażanie innych. Albo przynajmniej skasują te twoje wypociny.
 3. Hej, co sądzicie o moim pomyśle, żeby administracja forum odznaczała jakoś specjalnie użytkowników, którzy w pełni zaszczepili się przeciwko covid? Moim zdaniem byłaby to jakaś zachęta dla wielu motocyklistów, a jeżeli chcemy wyjść w końcu z tego stanu epidemii to nie ma innej drogi jak tylko szczepienia. Proponuję jakąś nakładkę na awatar w stylu: "odpowiedzialny obywatel", "zdrowy motocyklista" czy "pogromca covida". Taka nakładka pozwoliłaby również szybko zorientować się z kim mamy do czynienia na forum - czy jest to człowiek wierzący autorytetom naukowym czy człowiek wierzący "autorytetom" pseudonaukowym i wyznający wiarę w pastylki autyzmu w szczepionkach. Najlepsza opcja to byłoby oczywiście banowanie niezaszczepionych, ale to chyba niestety nie przejdzie...
 4. Obejrzałem. Poziom filmu poniżej dna. Aż jestem zszokowany, że taką obsadę zrobili w takim "filmie". Gajos, Więckiewicz... szkoda takich aktorów Po pierwsze akurat wstawiennictwo Boga w przypadku poczęcia Jezusa to nie był jakiś odosobniony przypadek. Za jego sprawą poczęła też np. Sara czy Elżbieta (matka Jana Chrzciciela). I co na to powiesz? Poza tym to nie było "samopoczęcie", bo Jezus nie został poczęty przez samą Maryję - był też synem Boga. Naprawdę nie rozumiesz podstaw naszej wiary. Po drugie, jakie masz lepsze wytłumaczenie powstania świata niż opis stworzenia go przez Stwórcę? I bardzo dobrze, że nie wspomnisz, bo to by już było nudne i oklepane, a przede wszystkim niezgodne z prawdą. Od kilku dni. Przerzuciłem się z innego, bo tam były prawie same niedorozwoje. A na jeszcze innym mnie jakiś porąbany moderatór zbanował.
 5. Jakbyś był inteligentnym człowiekiem to nie ulegałbyś takim głupim stereotypom. Poza tym trochę szacunku! Klecha to obraźliwe słowo, więc nie powinieneś go używać. Przykro mi, że nie widzisz, ile dobra Kościół katolicki robi w Polsce i na świecie. Pomódl się dzisiaj wieczorem to może Bóg się nad tobą zlituje i otworzy ci oczy. Mam wiele cech uznawanych za wady, ale nie rozumiem dlaczego piszesz o jakimś zadufaniu. Wyjaśnisz?
 6. Pytanie jest na serio. Siedzę zawodowo w podatkach i trochę się tym interesuję. I naprawdę są tam pewne kwestie niekorzystne z punktu widzenia Kościoła, a moim zdaniem w trudnych chwilach - np. podczas pandemii - państwo powinno szczególnie wspierać Kościół, bo jest on potrzebny społeczeństwu - jak to mówią: Jak trwoga to do Boga. Jak teraz jesteś Niemcem z Polski to może tego nie rozumiesz, ale dla większości Polaków Kościół i religia stanowią jedne z najważniejszych rzeczy w życiu.
 7. Incelariusz

  Oferty pracy

  Czy większość mechaników motocyklowych ma jakieś formalne wykształcenie w tym kierunku? Chciałbym zmienić branżę z moich podatków na motocykle, bo od dziecka naprawiałem samemu swoje maszyny i się jako tako na tym znam, ale nie na studiach nie miałem nic z naprawy moto (co dziwne nie jest) i nie mam też doświadczenia zawodowego w tym zakresie. Przyjmą mnie czy raczej nie?
 8. Co sądzicie o wpływie Polskiego Ładu na Kościół katolicki w Polsce? Wybitny polski prawnik ks. Stanisz skomentował propozycje zmian i napisał - słusznie w dodatku - że uderzą one w duchownych. Oby to dopracowali, bo szczególnie teraz w obliczu pandemii Kościół należy wspierać, gdyż stanowi on wsparcie psychiczne dla zestresowanych i zaniepokojonych ludzi.
 9. Hahaha tego jeszcze nie było... Nabija się ze mnie jakiś pomożanin z trujmiasta, który w dodatku skuterkiem jeździ xD Jak tam Stasiu? Dobijasz chociaż do czterdziestki tym swoim skutereczkiem?
 10. Znacie jakichś celebrytów, polityków, aktorów itd. (współczesnych i historycznych), którzy byli/są miłośnikami motocykli mimo, że raczej nikt by się tego nie spodziewał? Mi przychodzi do głowy dla przykładu Korwin-Mikke, o którym oglądałem kiedyś nawet program z jego pierdziawką125.
 11. Nie chodzi mi o zapierdzielanie 200 km/h po autostradzie tylko o spokojną przejażdżkę pięćdziesiątką po wiejskich drogach. No i w sumie pytam ogólnie o papugi czy nawet ogólnie ptaki, bo falista to akurat chyba kiepski wybór jeżeli chodzi o takie zabawy, bo jest mala.
 12. Zadałem pytanie, ale ktoś mi usunął bez powodu. Chciałbym kupić papużkę falistą i oglądałem filmiki na youtubie jak motocykliści jeżdżą na motocyklach a obok leci ich papuga. Robił ktoś z was tak? To musi być fajne przeżycie podróżować w ten sposób z pupilem a chyba jedynie ptaki do tego się nadają, bo pies raczej 50-60 km/h biegł nie będzie a ptak jak najbardziej może tyle polecieć.
×
×
 • Create New...