Jump to content

Staszek_s

Midnight Visitor
 • Content Count

  10,459
 • Joined

 • Days Won

  19

Staszek_s last won the day on May 17

Staszek_s had the most liked content!

Community Reputation

195 Dobry

About Staszek_s

 • Rank
  MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • I like
  XX wiek
 • Skąd
  Trójmiasto

Osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,766 profile views
 1. Ok Michoa, taki prysznic rozwiązuje problem. Namiot jakiś miałem w piwnicy, ale ostatnio używałem go kilkanaście lat temu więc hgw co z niego zostało. Wyglada na to ze najważniejsza pogoda ale tego dowiemy się na dwa dni przed pewnie. Ty z przygotowaniami i nakładami nie szalej, wszystko się ogarnie na bieżąco improwizując.
 2. Ja po prostu chciałbym usiąść przy ognisku i pogadać - nie oczekuję atrakcji w rodzaju zawodów czy terenówki na czas lub orientację. Ale: mam do Ciebie ok. 400km, jeżeli trafie na ciulową pogodę to będę po jeździe skuterem czy motocyklem mokry/spocony/wkurwiony bo zabłocony itp - więc całkiem poważnie chciałbym mieć opcję umycia się w ciepłej wodzie i nie jest to fanaberia, tylko po prostu przyzwyczajenie. Więc to akurat chciałbym wiedzieć - czy jest ta opcja ciepłej wody czy nie, sorry, ma to dla mnie znaczenie. Hotel ok, rozważam, ale z ostateczną decyzją wstrzymuję się do listy uczestników i prognoz pogody (to wtórna sprawa, najwyżej przyjadę samochodem - mam w klimacie opcję golfa IV lub nawet omegi - tu nie wiem czy ma ważne niemieckie papiery), ale najbardziej kusi mnie "wyprawa" skuterem.
 3. ... i kasa, prawdopodobnie w tym jest pies pogrzebany. Niestety dla nas i niestety dla Planety.
 4. Ok, nie kwestionuję, pytałem bo mi czasami udaje się przyłapać takiego "doradcę" na konfabulacji, niby doradza ale jednak przede wszystkim liczy się jego interes.
 5. Tą polemiką mnie przekonaliście. Jak OBYDWAJ pojawicie się tam - będę bez względu na warunki. Czuję że będzie warto... Chemia aż buzuje
 6. Tommo, a a skąd ta wiedza? Od tego lekarza czy zweryfikowałeś osobiście jego zalecenia. A jak zweryfikowałeś, to w jaki sposób? Pytam, bo np. jak mi mechanik mówi, że ten zamiennik warto zastosować a ten drugi nie, to są to jego słowa, które albo przyjmuję za pewnik, albo nie, bo trudno mi to zweryfikować. Być może jest tak samo z Twoim lekarzem...
 7. Ok ale podaj mi przykład mojego prostackiego żartu, będzie mi łatwiej o poprawę. I pamiętaj o kontekście tego ewentualnego żartu. Ja ze swej strony obiecuje ze opisze intencje takiego mojego wpisu.
 8. Odpowiedź: wygląda że wszyscy którzy tu piszą.
 9. Będziemy ale używając wykropkowania.
 10. Faktem jest, że od czasu MGSu trochę się priorytety tematów forumowych i poprzestawiały... oraz przyzwolenia na frywolne wypowiedzi. Ale w końcu wszystko płynie, forma forum też.
 11. Tu się zgodzę z Tommo, zbyt obcesowe to było. A ze temat ma już niewiele wspólnego z tytułem, w zasadzie dla mnie się chyba skończył.
 12. Kompletnie tak tego nie odbieram i nie mam ochoty na polemikę w tym zakresie. dobrej nocy.
 13. Mama b y mnie skarciła za taki żart... znałeś Michoa za gówniarza? Pytam w imieniu Limo jakby co.
 14. Bozoo, ale jaki, duży? to chyba przechodzi wraz z wiekiem od jednego do drugiego...
×
×
 • Create New...