Jump to content

Staszek_s

Midnight Visitor
 • Content Count

  10,595
 • Joined

 • Days Won

  23

Staszek_s last won the day on September 28

Staszek_s had the most liked content!

Community Reputation

217 Dobry

About Staszek_s

 • Rank
  MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • I like
  XX wiek
 • Skąd
  Trójmiasto

Osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,930 profile views
 1. ...bo może przyleci jak na skrzydłach?
 2. Staszek_s

  Uwaga wirus!

  Fuj, zaraz Ci dam minusa, a już parę masz! A w temacie, jednak naprawdę zaczynam się bać skutków ekonomicznych wirusa, trochę za długo to trwa już, a końca chyba nie widać?
 3. Jakoś ten jeden jedyny raz mi się wydaje, że w tym momencie dziejowym grizzli miałby ochotę zaparkować tego ogara na Twojej głowie. Ale może się mylę...
 4. Ye***y Tommo, nawet na koniec awanturę wywołał na forum swoim odejściem. Ma chłop talent.
 5. Co to kurwa jest? Jakieś „wybacz mi”?
 6. Staszek_s

  Uwaga wirus!

  Religia np. Azteków nie była niczym złym?
 7. Kakmar, oczywiście ze żart. BTW: nie rozważałeś zmiany nicka na Kalmar, bo ciagle muszę słownik z tego kalmara poprawiać na kakmara i mnie to męczy niczym michoa po wymianie kolejnej danego dnia opony w kamazie.
 8. Skoro na poważnie tu rozmawiamy, to chyba dużo zależy od tego, jakim motocyklistą będzie Twój bohater, w sensie z jakiego środowiska się wywodzi. Inaczej rozmawiają bywalcy zlotów, co innego kręci amatorów taplania się w błocie, jeszcze o czymś innym rozmawiają przy piwie zwolennicy armatury. Naprawdę przyda się garść informacji na temat konkretnych...informacji, jakie chcesz tu uzyskać.
 9. Nawet tu mu musiałeś dojebac!
 10. Katarzyna Kłosińska / Co w mowie piszczy - tak nazywała się ta audycja - tytułem uzupełnienia.
 11. Wg mnie to temat do „przy piwie”, wrzucaj tam w swoim wątku pytania, trochę się pośmiejemy, trochę powkręcamy, trochę na końcu nakierujemy. Kwestia motor czy motocykl jest poruszana co jakiś czas, najczęściej przez „młodych gniewnych” motocyklizmu. Tymczasem jeden z autorytetów językowych, Pani która prowadziła poradnięjęzykową w radiowej „Trójce” już dawno temu uznała, ze obie formy są poprawne i słowo „motor” jak najbardziej może być używane potocznie do określenia motocykla.
 12. Witaj Pisarko. Czy "około podobnego" to nie jest trochę masło maślane? Taki dziwny przymiotnik? Ci wyszedł, dwuczłonowy...
 13. Nie wiem czy taki, jakaś standardowa hybryda auris.
 14. Hmmm, mój znajomy zakupił (używkę) hybrydę auris i jest rozczarowany przyspieszeniem, ogólnie elastycznością, czyli moment obrotowy go rozczarowuje. Ma coś zwalone czy ten typ tak ma, bo stoi to trochę w sprzeczności do opinii Tommo? P.S. W dawnych latach w firmie jeździł polonez na gaz, nie pamietam by się rozpadło coś.
 15. Czepiasz się kiler teraz bez potrzeby.
×
×
 • Create New...