Jump to content

Natalia Cattiva

Forumowicze
 • Content Count

  1,836
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Natalia Cattiva last won the day on September 17

Natalia Cattiva had the most liked content!

Community Reputation

21 Neutralny

3 Followers

About Natalia Cattiva

 • Rank
  MOTONITA - płonąca guma

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  Napoli

Osobiste

 • Motocykl
  KTM LC4
 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

4,493 profile views
 1. Obserwuję sobie to wszystko z boku i jakoś mi się to kupy nie trzyma. Nie chcę przywoływać konkretnych % ani statystyk, preferuje inne zajęcia. Troszkę wychowałam się w tej pięknej Italii, mam tez garstkę znajomych rozniesionych po kilku kontynentach. Część z nich to lekarze, część zaszczepieni, część nie, część media i część szara jak ja. Wiele informacji dot.innego kraju, nijak ma się do rzeczywistości. Zaszczepiony nie zawsze zniesie C19 lżej. Dbający o siebie podobnie. Choroba jaka jest, każdy widzi po swoim otoczeniu. Wrażenia z pewnością różne. Panika jedna. Green Pass działa jak działa. kto się przemieszcza bez kontroli w jednym regionie, w innym może już nie wcisnąć się do knajpy, no ale są furtki i furteczki. Szczepionki. Szczepionki? Ale na co my sie właściwie mamy szczepić.. Czy w Polsce też podpisujecie te wszystkie zgody i akceptujecie warunki, konsekwencje ? Ciekawe jak różne są te karty. Ilu z zaszczepionych czyta ten dokument, a ilu ze zrozumieniem? Miały być 2 dawki, będzie trzecia? Ktoś słyszał o leczeniu na C19, no mam nadzieje że tak. Trochę to C19 przypomina mi C4 w rękach piromana. Niezła zabawka, a może maszynka? Jeszcze kilka lat temu tyle było chorób, dziś już tylko jedna. Najbardziej wygodna, ujednolicona. PS. I żeby było jasne, ja nie mówię, że nic nie ma..
 2. Włosi zawsze jadą na ostro, ale dalekie jest to od tego co media krzyczą. To nie Szwajcaria. Poza tym zanim coś klepną w rządzie, naniosą sobie kilka poprawek tzw. 'furtek'.
 3. Jeżeli nie planujesz robić tego na hurra, to zmienia postać rzeczy. Tak jak kolega wyżej napisał. H-D ma dobry dostęp do leciwych części, nie tylko WLA. To ogromny plus. Rynek tutaj jest na prawdę spory zarówno nowe części jak i te z rynku wtórnego, aczkolwiek i tu znajdą się jakieś smaczki, których upolowanie wymaga większej cierpliwości..
 4. Natalia Cattiva

  Jaki Ktm

  Grzebiąc w motocyklach typu OFF, polecam poszukać czegoś co nie będzie sponiewierane właścicielem i serwisem. Przechodziłam przez to wielokrotnie i zawsze był to lepszy wybór. Z tego co się orientuje chyba w obu modelach był jeszcze(niezawodny?) silnik RFS.
 5. Cześć, Renowacja jest bardzo wymagającym kawałkiem chleba i tutaj słowo 'tani' które zawarłeś w pierwszym punkcie , może Cię rozczarować.. Potrzeba dużo czasu, cierpliwości i determinacji by zrobić to dobrze. A żeby było dobrze - tanio nie będzie. I żeby było jasne - ja Cię nie zniechęcam Musisz sobie ułożyć w głowie czego oczekujesz, bardziej przyziemnymi kryteriami, lub sprecyzować na czym najbardziej Ci zależy. Pewne rzeczy ciężko ze sobą pogodzić lub.. wzajemnie się wykluczają. Co ważniejsze, tanio? Nauka? Upodobania? Części? Z dostępnością części jest tak, że do jednych motocykli dostaniesz część produkowaną od 65'r od ręki i bez żadnej łaski ( mówię tu oczywiście o OEMie,) w innym przypadku mija 10 lat i jest 'No Longer Available'...
 6. Najważniejszy jest 'kierownik' .Maszyna rzecz drugorzędna, to 'tylko' dodatek Dobry kierowca to i z dziesięcioletnich slicków wyciśnie ostatnie cytryny, a i w samym deszczu. Wiem, widziałam co poniektórzy wyprawiają, niekoniecznie w Poznaniu..
 7. Niestety nie ma uniwersalnego momentu dokręcania zębatki rozrządu w motocyklach.. Trzeba określić model i zanurkować w serwisówkę.
 8. Inwestycja w nowy kask będzie zdecydowanie tańszą opcją, niż ewentualne koszty służby zdrowia. Poza tym homologacja. Często zapominamy, że to ważniejszy parametr niż 'wygląd'.
 9. Leciwe katalogi oraz pisma z tamtych lat mają duszę.. Jest w nich wiedza a i czym oko nacieszyć, współczesne natomiast to już zwykle sztampa (prasa).
 10. Poważnie..? Idz do banku i pytaj u zródła.. Każdy bank ma własna politykę lub jej brak i wtedy każdy na każdego dostaje kredyt.., a nawet dwa..
 11. A może się komuś 'przypadkiem' prywatna kolekcja powiększy.
 12. Zalatuje dokładnie tym, o czym Fis wspominał, pisząc o naszym znajomym artyście - indywidualiście - buntowniku z wyboru Italia.. Bella Italia.. sempre Italia.....
×
×
 • Create New...