Skocz do zawartości

Auto do 5 tys zl


przypadkowelitery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gdyby japońce jeszcze się postarali i zrobili lepszą blachę to by wyszedł naprawdę dobry samochód.

 

W mojej Almerze N15 jak miała 14 lat były do wymiany progi bo już dziury się robiły a tylne zawieszenie mało co do środka nie wpadło, dobrze, że w porę zauważyłem co się dzieje w bagażniku pod boczną wykładzinką. Blacharz ładnie tam musiał kombinować i spawać żeby wszystko solidnie się trzymało. Co prawda miała wtedy najechane około 460 000 km ale u konkurencji 14 letnie auta mają trochę lepszą blachę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak - jest jakiś chętny na mondzia mk2?

2,0l ghia '98r hatchback, zielony metalic

co go boli:

- wytłuczone gumy stabilizatora przód (kupione nowe ale nie wymienione)

- wyciek z układu kierowniczego (najprawdopodobniej typowa usterka mondzia- wyciek gdzieś na chłodniczce)

- nie otwiera się bagażnik (coś z zamkiem)

- aku dętka totalna - do wymiany

- przegląd wyszedł - chyba jakiś miesiąc temu

- klima jest ale raczej do nabicia :) - ja nie używałem

plusy:

- w miarę kupy się trzyma

- heble żyleta

- wstawione reparatury na błotnikach tylnych (nie poszpachlowane i nie polakierowane - tylko zabezpieczone po wstawieniu reparatur)

- aktualne (jeszcze) OC

- salon polska (kupiony w auto watin w poznaniu - jest jakaś dokumentacja z przeglądów od nowości do jakiegoś przebiegu)

- kupiłem auto chyba od drugiego czy trzeciego właściciela

- pewne papiery

 

auto przez ostatni rok jeździ na prawdę niewiele, mam jeszcze dwa inne więc to chcę pchnąć - szkoda aby się marnowało

oddam ostatecznie za 1390zł :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Masz złe wrażenie. Szwagier na rajdzie zaliczył dachowanie z sześcioma obrotami. Moszna? :)

 

Jakby co, to mam do sprzedania Civica 2002, 5 drzwi 1.4 LPG sekwencja. Zjeżdżona i poobijana, ale cena adekwatna do tego tematu.

Ewentualnego nabywcę poinformuję uczciwie i szczegółowo o stanie technicznym.

Handlarz daje 4200, ale wolałbym sprzedać za tyle lub deczko więcej bezpośrednio, bez marży handlarza.

Moszna.

 

Dachowanie to stosunkowo "prosta" sprawa. Wynosi Cię na zakręcie bo masz niedopompowane opony, które się zawijają i nie stykają w pełni z asfaltem , wpadasz na pobocze gdzie taka niedopompowana opona w przeciwieństwie asfaltu gdzie się ślizgałeś trzyma jak po**bana.... i pójście w kotły gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moszna.

 

Dachowanie to stosunkowo "prosta" sprawa. Wynosi Cię na zakręcie bo masz niedopompowane opony, które się zawijają i nie stykają w pełni z asfaltem , wpadasz na pobocze gdzie taka niedopompowana opona w przeciwieństwie asfaltu gdzie się ślizgałeś trzyma jak po**bana.... i pójście w kotły gotowe.

Szwagier zgubił koło. Najpierw zgubili śluby i lewe tylne koło stanęło im w poprzek chyba na jednej ostatniej śrubie. Kontrowali w prawo bo zaczęło ich ściągać, no a jak koło ujebało się całkiem, to dupa straciła opór z lewej strony i próbowała ich wyprzedzić. Dobrze że to było w takim wąwozie, to nie było drzew ani kibiców. Szwagier i tak sobie gębę obił...

 

A tak to maślana buda.

Chyba trzy razy widziałem Tico na dachu i w każdym przypadku przednie słupki razem z połową dachu były wgniecione do wnętrza kabiny. Coś tam musi być mocno niedorobione.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Coś tam musi być mocno niedorobione.

 

tam jest nadwozie samonośne - samo się nosi bez progów itp

skoro on spód ma taki że jak go podniesiesz lewarkiem za deskę przez próg to jak drzwi otworzysz to ich nie zamkniesz tak buda pracuje i nawet niezgnite tak mają to jakim cudem ma mieć słupki wytrzymałe ?

W maluchu nic nie ma i waży 600kg , tico jest większe ma sporo cięższy silnik i waży 640kg więc nie ma budy :D

 

 

Błąd gracza. Tico to tanie jeździdełko a nie rajdówka.

 

ciekawe czemu nie ma ich w kjs , jak latają sracienka , kaszloki i inne gówna , kiedyś sobie tłumaczyłem że to przez zawieszenie tylnie zapożyczone z bryczki konnej z 16 wieku , ale malan ze swoimi kołami składanymi jak nogi ci*ki niewydymki lepszy nie jest a latają........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczka na masce i podejrzewam, że już raz blachy wymieniał.

Pamiętam do dziś jak trzymałem w takim 353 tylny kufer a ojciec go do podłogi przyspawowywał. Po prostu kupił oryginalną karoserię i składał jak dziś meble z ikei.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby wrzuca różne chrupki to ja pokażę o czym pisałem wcześniej. 105 tysi udokumentowanego przebiegu, od 50 letniej kobieciny, 2001r, żadnej ryski, oryginał 100%. Mankamentem jest wytarta kiera ale to przypadłość tych kierownic.

Kupiłem jako z uszkodzonym silnikiem. Wymiana wałka z hydraulicznymi popychaczami i dźwigienkami rozwiązała problem (to też przypadłość tego modelu).

Koszt auta 550 jurków, koszty naprawy, lawety i wymiany wszelkich płynów ustrojowych z filtrami 440 jurków.

69587B65-B56D-423B-9BC1-427D5FE6B539_zps

8E735EB7-D2B5-45FB-BB5E-DA9F3AA04B9B_zps

B6FBCF57-4DE6-48E7-8C38-34E119ACFD76_zps

09DDC20C-AB9C-4FF8-9AC8-E78B6ED17D30_zps

334F7B6B-7206-41F8-A204-E7F2340C16E3_zps

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to gówno straszne , matiz za 1500 zł z gazem daje zbliżoną bezawaryjność , tańsze części i wygląda tak samo :D

 

no sory monter ale taka prawda :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to gówno straszne , matiz za 1500 zł z gazem daje zbliżoną bezawaryjność , tańsze części i wygląda tak samo :D

 

no sory monter ale taka prawda :D

ok, następne co szukam to matiz z gazem.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...