Jump to content

spiwor

Forumowicze
 • Content Count

  2,338
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

spiwor last won the day on October 12 2011

spiwor had the most liked content!

Community Reputation

21 Neutralny

1 Follower

About spiwor

 • Rank
  ADEPT MOTOCYKLIZMU - szlifujący podnóżkami
 • Birthday 03/31/1977

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław

Osobiste

 • Motocykl
  Szadołka
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

432 profile views
 1. spiwor

  Zmiany klimatyczne

  Morza i oceany są słone a co jak te wody się podniosą i zarażą wszystkie, i rzeczne, gruntowe, źródlane, głębinowe będą słone? To co będziemy pić?
 2. No sorry - jak piszesz w na piwie to żeby pojechać\bluznąć sobie a takie teksty piszesz. A też se pojadę: Michoa- burak ze wsi w gumofilcach, ale kibicuję. Po budżetowym maluchu poprzez limuzynę poloneza, to wierzę, że w końcu zanabędzie markę premium e36. JanuszM - panisko z wielkiego miasta Ks-rider - ciekawe dlaczego dożywotnio nie zbanowany, może z litości by z depresji na obczyźnie nie popełnił samobójstwa, tak niedoceniany. Jeszua - kibicuję. W końcu jakaś szycha z PO to przeczyta i wezmą do partii i będzie mógł wrócić z emigracji z etatem naprawiać Polskę. Bert- z każdymi wyborami drżę, że obleje się benzyną, z krzykiem "precz z PiS" się podpali w ramach protestu. Visus- wbrew przekonaniom urwie konia. Limo- dzieciom przykład co pieniądz robi z ludźmi. I po co pisać yeouop - człowiek zero to po co pisać. A wszyscy od tego forum jesteśmy uzależnieni ;) No i brakuje Yubego, jak nie pił na forum to ciekawie było ;)
 3. Na lewe powietrze wróciłbym do egr. Może jest już zasyfiony i nie zamyka się do końca.
 4. JA jedzie na końcu, przecież świat w lusterkach nie istnieje.
 5. No dobrze ale jak rozumiem benzyna jest to przetworzony on i z racji tego powinna być droższa a we Wrocławiu wczoraj na stacjach ropa była w cenie benzyny(Orlen) a na Lukoil ropa była droższa o 15 groszy.
 6. Kto zarabia na nagonce na diesle i podniesienie ceny ON by był droższy od benzyny?
 7. spiwor

  Alkoholizm

  https://i1.wp.com/www.opiniodajnia.pl/wp-content/uploads/2017/12/02/001184-19.jpg Plus lód I biedronkowa cola. Całkiem niezłe, głowa nie boli. A pił ktoś coś takiego jak Starka? Dobre to?
 8. Może być odpicowana, tego też nie możesz być pewny bez jazdy próbnej.
 9. Próbuję pomóc rozwiązać pierwszy kryzys w nowym forumowym związku a Ty się naśmiewasz. Nieładnie. No i tak - w moim związku ja jestem mężczyzną a moja żona jest kobietą. A ciekawe jak u gejuchów umawiają się, że jedno jest kobietą czy zmieniają się? Jest teoria, że ten co wtyka to nie gej tylko zboczeniec więc wskazywało by to na pierwszą opcję...
 10. Nie znam się na związkach gejowskich ale to nie jest tak, że jeden z nich jest kobietą? Jak tak, to nie wszystko stracone...
 11. spiwor

  Zmiany klimatyczne

  No właśnie - niby minimum aktywności a tu taki wyrzut, następnie upały. Co będzie jak będzie we własnym maksimum?
 12. spiwor

  Zmiany klimatyczne

  Przyczyny może pośrednio trzeba szukać tu : https://www.crazynauka.pl/najsilniejszy-rozblysk-na-sloncu-od-11-lat-spodziewane-zorze-polarne-w-polsce/ I coś ze słońcem się dzieje, lub te ciepełko jest skutkiem tego. Tak jak przed powodzią w 1997 roku przelatywała kometa. Przypadek? Nie sądzę.
×
×
 • Create New...