Skocz do zawartości

Auto do 5 tys zl


przypadkowelitery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://olx.pl/oferta/daewoo-damas-7osobowy-b-lpg-oplaty-do-maja-2017-cena-1499-do-negocjacj-CID5-IDhpcUw.html#ba2125c592

 

 

silnik od tico wzdłużnie( krótki wał i mały most na piórach jak w poldocie -czyli RWD w wersji offroad nie ma jogurtów i elementów roweru ) , 4 biegi ( inna skrzynia niż w tico ) buda zespawana z ramą ( mocniejsze jak nadwozie samonośne ) , jest gaz i hak , aż się boję że go kupię :D :D

 

sporo gratów nie ma i trza kombinować ale od czego są spawarki tokarki , frezarki , piec na szrocie 150 zł więc najważniejsze jest :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to seryjnie zajebiście pali laka bo to jest wolny most nie trzeba wsadzać silnika od najbardziej homoseksualnego motocykla świata

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Michoa, nie wiem, nie znam się, bo to nie moje klimaty- te GL 1800 :icon_mrgreen:

\

 

no twój podpis mnie optymistycznie nastraja , trochę się boję że i ja jak będe miał 40 to będe jeździł jakąś armaturą tymbardziej że brzuszek już mam , raz w roku na zlot na przyczepce ale tu widzę chłop 49 i szlifiera i enduro także jest nadzieja że i ze mną nie będzie tak źle

 

no a do 5 tys

http://olx.pl/oferta/skoda-120l-89r-i-skoda-105-84r-okazja-2000zl-2szt-CID5-IDhvGfp.html#e2d37e16a8

 

jest RWD , jest gaz można latać , graty do tego jeszcze są i niedrogo ,

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michoa, bo ja chłop ze wsi jestem, dlatego się trzymie, no i nie piję piwa( no czasami, ale rzadko hehehehhe)...

 

a poważnie, z racji tego, że w ramach odreagowania stresów wyniesionych z pracy, od czasu do czasu jeżdżę do chłopaków z Jedwabnego i coś tam przy motocyklach dłubię, oraz testuję, wiem, jak armatury się prowadzą, jak hamują, no i stwierdzam kategorycznie, że jestem za młody na takie cuda na kiju...dla mnie szybka jazda krążownikiem może skończyć się w rowie, a jak wolno- zgodnie z przeznaczeniem, zasypiam z nudy i .....znowu rów hehehhee...

Dzisiaj polatane rucholami z koszamy :icon_mrgreen: ...

 

...a w ramach tematu... dzisiaj widziałem nad rzeką Biebrzą naszego starego mechanika samochodowego ( on młody jest, ale od dziecka dłubał przy autach)... i stwierdzam, normalny niekombinator, ludzki mechanik jeździ - Audi 80 - B3 - 1,6 zwykła benzyna :icon_razz: ( już parę lat nim się kula, a miał i takie z salonu auta...powiedział przy rzece, nigdy więcej....nówek, ta staroć przeżyje jeszcze i jego heheheh )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Astra w kombi tania jak barszcz, fajna. Gdyby tylko miała klimę, to byłby z niej idealny dupowóz.



...pod warunkiem że podłoga cała a nie tylko zalepiona 3centymetrową warstwą bitexu :)

Ja swoją, nowszą o generację ale ten sam rocznik (i cena też do 5k) zrobiłem dziś 40 000 kilometr. Świetnie się do niej mieści 350kg kafelek

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym przebiegiem to już pewnie "dwusuw". Praktycznie wszystkie wpieprzają olej i zostawiają smugę jak odrzutowiec na bezchmurnym niebie.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Apropo takich starych złomów :

 

Wczoraj wieczorem wystawiłem na sprzedaż Daewoo Nexia, teścia. Od nowości w jego rękach, sam kupił w salonie Daewoo, 19 lat temu.

Auto wystawione o 21. Pięć minut po wystawieniu dzwoni telefon, goścu przyjechał o 22 i wziął od razu. W międzyczasie z 5 telefonów. Ogłoszenie zdjąłem o 22:20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tym Sejem to kogoś fantazja poniosła. Handlarze z Gostynina to już zaczynają przeginać i dorabiać idee do auta. Przecież handlarz kupił tego Sejacza od jakiegoś dziadka za ~3000 zł a teraz liczy na szczęście i sprzedaż 2x drożej. Bądźmy szczerzy, 17 letnie Seicento nie jest autem wartym tych pieniędzy. 3k zł to jeszcze bym dał ale nie 6k. Przecież to nie ma nawet wspomagania czy obrotomierza a w środku jest dość spartańskie.

 

Co innego Sejacz w wersji Sporting i do tego Abarth. Tam szło uświadczyć wspomaganie, obrotomierz, klimę, czasami też ABS i poduszkę. Za takiego jeszcze bym dał te 6000 zł aczkolwiek jest sporo wg mnie lepszych alternatyw (choćby Polo czy Punto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...