Jump to content

_Monter_

Super-Moderatorzy
 • Content Count

  14,636
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by _Monter_

 1. W zeszłym roku widziałem firmę co organizuje gtakie wypady to kosztowało 12 wraz noclegami, motórem i nawet kieszonkowym...
 2. No wlaśnie...po pierwsze przestań to robić bo zabijasz świece a po drugie znajdź temat o zimowaniu motocykla i po wymianie świeć daj mu odpocząć w zimę.
 3. Nie nie, spokojnie z tą uszczelka pod głowicą. Ja mówię zdjęciu pokrywy zaworów aby zobaczyć manianę z dekompresatorem a wtedy i zobaczysz którędy leci olej do świecy.
 4. Tu wygląda na spust z otworu świecy. Jak zdejmiesz pokrywę to i zrobisz porządek z tym. NIe wiadomo jak wygląda uszczelka skoro ktoś takie manianki odstawił. Co do uszczelki pod głowicą to ogólnie dobrze piszesz ale czasem i na zewnątrz sączy się olej i to wszystko.
 5. Nie wrzuciłeś foty tego miejsca. A co do pokrywy to zostaw jak jeździ i działa...chyba, ze chcesz się bawić to voila.
 6. Bo widać, że to jakaś rzeźba Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 7. Służy uchyleniu zaworu wydechowego aby zmniejszyć kompresję w cylindrze gdy używasz kopki...coby Ci nogi nie połamało.
 8. Łańcuch przez koło wystarczy..a jak mają Ci zajumać to i policjant obok nie pomoże. Faktycznie fazer to juz mało atrakcyjne moto...ciężko złodziejowi byłoby zarobić na tym.
 9. Na zdrowie...zawsze ale to zawsze jeśli coś nie działa to sprawdzić prawidłowe zasilanie od aku do urządzenia przez wszystkie peryferia po drodze.
 10. Jeśli nie jest to związane ze znakami diaktrycznymi to wątpię, ze popchniesz sprawę bez nowego v5c...w końcu nazwiska są różne. Finalnie to pytaj w urzędzie bo my tutaj możemy sobie pogadać.
 11. Za chwilę podrąże bo ten temat to sprytny spam i nowo zalogowany z 18 tysiami co natychmiast kupił moto poprzez temat na forum gdy googel istnieje odleci w niepamięć. Dałem się na chwilę nabrać...ale na chwilę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 12. Na wtryskach tak wyglądać potrafią i ich wygląd nie świadczy wtedy o złej mieszance. Już kilka razy miałem zagwostkę ale wtrysk to wtrysk. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 13. Jak szklanka jest ok to zgadzam się z Grizzlim, taki wałek i widać gdzie ma styczną a poza tym gładko, bez wyszczerbień więc używać i zapomnieć. Szczerze to wiele takich wałków widziałem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 14. Na wiosnę Monter zmontuje [emoji6] a i numery do rezerwistów posiada a i nawet do nowo powoływanych. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 15. To pedałuj przez kostkę do bezpiecznika....z miernikiem albo próbnikiem i zagadka się rozwiąże.
 16. To właśnie sobie pomyślałem.
 17. Nie byłem ale na szczęście Nietoperka nie rozbierają.
 18. Wyglądają na całkiem świeże. Jednak jeśli masz wątpliwości to zmień a jak wszystko jest ok to zakładaj i jeździj...w końcu to irydówki...nawet te 47 to nie jest dla nich koszmar.
 19. Jeśli to górka w lesie to nie jest to rzecz, którą promujemy tutaj. Wpisz w YT EXC, enduro, cross i oglądaj do woli.
 20. Tak. Po tym wszystkim co zrobiłeś nie sprawdziłeś czy dochodzi zasilanie (+12 do klaksonu i masa z przełącznika bo zapewne sterowany klakson jest masą ale nie jestem pewien)? bo został Ci włącznik klaksonu ponieważ ten układ nie wymaga przekaźnika i dlatego nic o nim nie ma w instrukcji...poddałeś się na krok od mety.
 21. Bez zdjęcia to obstawiam odprężnik vel dekompresator a ta dziurka to spust z otworu świecy i pewnie uszczelka nie trzyma...albo uszczelka pod głowicą klęczy... Niby..jak sam nie zrobisz albo nie ma zdjęć i rachunków to czcze gadanie
 22. Nie naraziłeś się. Kazdy by tak chciał. W Twoim przypadku ważne jest abyś poprosił kogoś mocno obeznanego z motocyklami bo taki zieleniak jak Ty to łatwy kasek dla handlarza aby sprzedać śmietnik. Jest kilka tematów o kupowaniu motocykla przez nowicjusza lub nietechnicznego, poczytaj i wtedy pytaj.
×
×
 • Create New...