Jump to content

_Monter_

Super-Moderatorzy
 • Posts

  15197
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Everything posted by _Monter_

 1. Dodaj cenę bo wywalę to ogłoszenie...zapomniałeś najistotniejszej informacji.
 2. Cos tu nie gra. 125 to motocykl i podlega normalnie rejestracji a dowodów nie wydaje się 50 ccm i faktycznie wystarcza dowód homologacji. Na ten sprzęt musisz mieć fahrzeugschein i brief. Chyba, że został zdławiony do mocy 50 ccm i wtedy wszystko by się zgadzało (wtedy kupuje się OC i dostaje tablicę od ubezpieczalni i nie ma zadnych dokumentów poza swiadectwem homologacji, trzeba mieć dowód ubezpieczenia i właśnie homologację zawsze ze sobą) tyle, że Ty nie otrzymałeś kwitu ze zdławienia. Jakbyś teraz potwierdził zdławienie to może i w PL by to zarejestrował jako 50ccm ale tego to nie wiem. Inna droga to zarejestrować go w DE na 125 i wtedy nazad do PL. Mieszkam w DE.
 3. Ty się nabijasz a ja poważnie…spróbuj na waniliowym odpalić silnik [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 4. Jest to ciekawostka choć nie wiem z czego to wiem, że na waniliowym nie odpala za to wiśnia i truskawka jest ok do odpalania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 5. Coś, czego Ty byś nie zrobił nie od razu staje się fetyszem...przeceniasz się
 6. 2 metry bieszące z zapasem. Zależy ile i jakie te Twoje plastiki bo może i z metra dałoby radę. Od razu Ci mówię, że jak nie masz doświdczenia to i 5 Ci nie starczy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 7. Folia do przyciemniania lamp lub folia tonująca. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 8. _Monter_

  Uwaga wirus!

  Mam odmienne zdanie patrząc na jakiekolwiek informacje na FB o szczepieniach. Pod każdym takim postem jest festiwał wypowiedzi nieszczepionych i wypełnienie 99-100%. Jak szczepiony tam się odezwie to jak kopnąć byka w jaja.
 9. Po pierwsze to tylko to okopciłeś a nie nagrzałeś, po drugie idziesz po najmniejszej liniii oporu a tu wypada zdemontować kolektor aby być bardziej operatywnym. Dobra żaba i porządny palnik albo naspawać nakrętkę (bo jest do czego) a wtedy i się nagrzeje i odkręcić.
 10. Takie patenty były w ciężarówkach, w DE dość popularne. Widziałem kilka takich instalacji. Samostart w kabinie przy fotelu i rurka do dolotu.
 11. Wyodrębniłem bo hardo offtopem tam pojechaliście Panowie. Miłego gaworzenia
 12. Chyba im się to przyczepiło przypadkiem do transportu,,,albow akcie desperacji to zabrali. Czajna szit.
 13. _Monter_

  Uwaga wirus!

  Wczoraj wraz z żoną przyjęliśmy trzecią dawkę. Zaszczepiony kolega w średnim wieku, zdrowy jak koń, załapał omicrona na basenie, kilka dni gorączki i złego samopoczucia w domu dochodzi do siebie. Piszę o tym aby był argument w dyskusji za kilka, kilkanaście lat…za lub przeciw mojej filozofii. A teraz możecie kopać się dalej [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 14. _Monter_

  Pytanie

  Nie mam nic na andku.
 15. Nienawidzę tego zjawiska w motongach i nie wiem kto wpada na pomysły taiego kształtu siedziska. Ten sam problem dotyczy versysa, musiałem przerobić siedzenie bo oprócz klejnotów na zbiorniku cierpnie mi dupa po 5 minutach jazdy w takim siodle a gdzie tu liczyć na niespinanie się podczas podróży.
 16. Przeczytaj jeszcze raz jego post ze zrozumieniem bo dokładnie to wyjaśnił. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 17. _Monter_

  Uwaga wirus!

  Rozmawiałem dziś z kuzynem...on i jego żona to laboranci w wawie. Jakieś dwa tygodnie temu na 60 próbek pozytywnych było 5-10, teraz sa 2...negatywne. Wujek z kolei, ratownik medyczny, kierowca karetki mówi, że coraz częściej nie mają gdzie zostawić covidovego pacjenta lub muszą czekać kilka godzin na przyjęcie. Tak tylko wtrącam. Do niczego nie przekonuje, niczyjego zdania nie chcę zmieniać.
 18. Handlarz wie, ze ludzie kupują oczami i wygląda znakomicie aczkolwiek wymaga dokładnego obejrzenia przez kogoś obeznanego i nie napalonego na zakup. Na pewno warto go obejrzeć.
 19. ...kontynuując co napisali poprzednicy taki moduł można spróbować reanimować i jest wielce prawdopodobne, że ożyje. Chyba, że zalany żywicą.
 20. _Monter_

  Uwaga wirus!

  To tylko Twoje wrażenia...bo tylko Tobie denaturat polewałem
 21. _Monter_

  Uwaga wirus!

  Na grupach Polaków w Niemczech kolesie sprzedają naklejki do książeczek szczepień. Jest znany i popularny temat ponieważ zapadł już też wyrok w sprawie fałszowania książeczek szczepień w DE…nomen omen prawnie nie ma podstaw do ukarania osoby fałszującej dowód szczepienia aby przedstawić to poza urzędem. Użyjcie trnslatora. https://www.om-online.de/om/nicht-geimpft-sondern-gefalscht-immer-mehr-unechte-passe-sind-im-umlauf-90360?fbclid=IwAR36RkCsp-B1eaS31HsiGrjZdB4FPpavvxm9lSsqQw9nFjEauUqrkqy8FZk. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 22. Choć nie do HD ale midland (dawniej quaker state) to moja najlepsza marka a drugi olej, który cenię to ravenol, potem mobil, liqui molly, meguin.
×
×
 • Create New...