Jump to content

_Monter_

Super-Moderatorzy
 • Posts

  15,185
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Everything posted by _Monter_

 1. Chyba im się to przyczepiło przypadkiem do transportu,,,albow akcie desperacji to zabrali. Czajna szit.
 2. _Monter_

  Uwaga wirus!

  Wczoraj wraz z żoną przyjęliśmy trzecią dawkę. Zaszczepiony kolega w średnim wieku, zdrowy jak koń, załapał omicrona na basenie, kilka dni gorączki i złego samopoczucia w domu dochodzi do siebie. Piszę o tym aby był argument w dyskusji za kilka, kilkanaście lat…za lub przeciw mojej filozofii. A teraz możecie kopać się dalej [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 3. _Monter_

  Pytanie

  Nie mam nic na andku.
 4. Nienawidzę tego zjawiska w motongach i nie wiem kto wpada na pomysły taiego kształtu siedziska. Ten sam problem dotyczy versysa, musiałem przerobić siedzenie bo oprócz klejnotów na zbiorniku cierpnie mi dupa po 5 minutach jazdy w takim siodle a gdzie tu liczyć na niespinanie się podczas podróży.
 5. Przeczytaj jeszcze raz jego post ze zrozumieniem bo dokładnie to wyjaśnił. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 6. _Monter_

  Uwaga wirus!

  Rozmawiałem dziś z kuzynem...on i jego żona to laboranci w wawie. Jakieś dwa tygodnie temu na 60 próbek pozytywnych było 5-10, teraz sa 2...negatywne. Wujek z kolei, ratownik medyczny, kierowca karetki mówi, że coraz częściej nie mają gdzie zostawić covidovego pacjenta lub muszą czekać kilka godzin na przyjęcie. Tak tylko wtrącam. Do niczego nie przekonuje, niczyjego zdania nie chcę zmieniać.
 7. Handlarz wie, ze ludzie kupują oczami i wygląda znakomicie aczkolwiek wymaga dokładnego obejrzenia przez kogoś obeznanego i nie napalonego na zakup. Na pewno warto go obejrzeć.
 8. ...kontynuując co napisali poprzednicy taki moduł można spróbować reanimować i jest wielce prawdopodobne, że ożyje. Chyba, że zalany żywicą.
 9. _Monter_

  Uwaga wirus!

  To tylko Twoje wrażenia...bo tylko Tobie denaturat polewałem
 10. _Monter_

  Uwaga wirus!

  Na grupach Polaków w Niemczech kolesie sprzedają naklejki do książeczek szczepień. Jest znany i popularny temat ponieważ zapadł już też wyrok w sprawie fałszowania książeczek szczepień w DE…nomen omen prawnie nie ma podstaw do ukarania osoby fałszującej dowód szczepienia aby przedstawić to poza urzędem. Użyjcie trnslatora. https://www.om-online.de/om/nicht-geimpft-sondern-gefalscht-immer-mehr-unechte-passe-sind-im-umlauf-90360?fbclid=IwAR36RkCsp-B1eaS31HsiGrjZdB4FPpavvxm9lSsqQw9nFjEauUqrkqy8FZk. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 11. Choć nie do HD ale midland (dawniej quaker state) to moja najlepsza marka a drugi olej, który cenię to ravenol, potem mobil, liqui molly, meguin.
 12. Jak Misiek napisał. Kup sprawne. Jest jednak jeden aspekt...amortyzatory nie odpowiadają za wysokość tylko sprężyna, amortyzator jest elementem tłumiącym więc jeśli "siedzi" Ci przód to sprężyny są temu winne.
 13. Zakładam się o skrzynkę browca, że PIS wygra następne wybory w cuglach.
 14. Ja myślę, że loteryjnie podchodzisz do diagnostyki tego problemu. Ubawiłbym się po pachy jak po zrobieniu tego co napisałeś nadal byłyby te objawy. Ja najpierw bym sprawdził filtr powietrza, kupił nową świecę. A gdyby to nie pomogło, serwis gaźnika, zmierzyłbym zawory, ustawienie rozrządu nie zaszkodzi sprawdzić jeśli kupiłeś jako uszkodzony.
 15. Syty głodnego nie zrozumie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 16. Jednak uważam, że coś jest nie na swoim miejscu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 17. _Monter_

  Uwaga wirus!

  Ja dwie dawki biontech, żadnych anomalii, Ewa po drugiej dawce moderny lekki ból głowy przez dwa dni całkowicie usuwalny tabletką. Maks w tej chwili jest po pierwszej dawce biontecha i też zupełnie bez anomalii...no dobra, obaj mieliśmy "tylko nie w szczepionkę" Do czego zmierzam? Co ciało to zachowania i nie zbudujecie tu żadnej reguły. Nie rozmawiam z nikim o szczepieniach bo każdy robi co uważa i z powodów, które dla niego są ważne.
 18. Zdecyduj się czy ktoś jedzie się odkuć sezonowo czy żyć w DE bo zmieniasz narrację nieco. Poza tym fajki można kupić taniej niż 5 euro, nie sądzę aby ktoś wyjeżdżając na sezonową robotę będzie chodził po knajpach a pupczenie to indywidualna sprawa.
 19. Złego montażu linki. Jak odkręciłeś to linka wyszła z gniazda a teraz wepchnąłeś ją na siłę i nie trafiła w gniazdo w liczniku. Linka jest ściśnięta i co kilka obrotów przeskakuje w kołnierzu.
 20. Jeśli komuś nie opłaca się wyjechać na 4 miesiące aby mieć 75-80 euro dniówki to czapka z głowy i świadczy to o tym, że w PL ma lepiej. Jednak nie próbuj mnie przekonywać, że to beznadziejne pieniądze...pokaż mi ile osób w PL zarabia 7500 netto miesięcznie a które wcześniej jeździło na sezonowe zbieractwo.
 21. Przez cały czas komuś się opłaca wyjeżdżać a komuś nie...normalne.
×
×
 • Create New...