Skocz do zawartości

Zalanie 4T mieszanką.


Sante
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zalałem w końcu tą mieszanką i generalnie żałuję. Zalało mi prawy garnek a po 3 kilometrach przestał jechać i resztę musiałem dojechać na ssaniu. Raczej nie polecam, mam nadzieję że nie będę musiał czyścić gaźników.

To nie wina mieszanki z olejem tylko syfu jaki był w paliwie :biggrin:

Jak będziesz lał beleco to będziesz jechał belejak :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fachowcem , ale nie kapuję co ma się obojętnie jakiemu silnikowi z powodu wlania mieszanki do dwusówa ? To że katalizator szlag może trafić to zrozumiałe , ale do GPZa lałem nie raz z motorowera i nie było problemów . Myślę że silnik na wtrysku w moto nie różni się od silnika na wtrysku w aucie , a mój pontiack spala mieszankę z motorowera bez problemu i nic się że wtryskami nie dzieje ... Fakt , pucha ma silnik wolnoobrotowy ale wtryskiwacze i pompa chyba wiele się nie różnią ...

 

Różnią się srednicą otworów. W moim przypadku wtryskiwacze mają 8 otworów, mogę tylko zgadywać jak małe są ale zatkanie tego na pewno nie jest trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wina mieszanki z olejem tylko syfu jaki był w paliwie :biggrin:

Jak będziesz lał beleco to będziesz jechał belejak :biggrin:

 

Ano. O tym samym pomyślałem. Wlał jakieś stare szczochy z Komara i teraz tragedia. Trzeba było najpierw napisać z jakiego sprzętu pochodzi to paliwo.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wcześniej że sprawdziłem to paliwo pod kątem widocznych zanieczyszczeń. Ściągałem wężykiem z Simsona z samej góry baku więc raczej nie powinno nabrać zanieczyszczeń. Olej to był czerwony z Orlenu z litrowych buteleczek. No nic, najważniejsze że już wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uwazam ze najlepiej sprawdzic organoleptycznie na wlasnym przykladzie niektore rzeczy i wiekszosc moich doswiadczen tak sie tworzylo.

Sprawdziles i teraz wiesz ze lepiej lac czyste paliwo, a gdzybys nie sprawdzil to dalej nie bylbys pewny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniejsza o mieszankę, chodzi o to, że jak skończyło mu się paliwo to zassał syf z baku ;) Czego by później nie zalał i tak by kulał.

Ogarnij się chłopie. ZAWSZE ciągniesz paliwo z dna baku. Nie ma znaczenia, ile masz zupy w kotle. Po to masz filtr w baku - tzw. sitko....

A czy ta mieszanka nie stala przypadkiem w szopie przez 2 lata? ;-)

Kiedyś zalałem 3letnie paliwo i mi cebula zdechła..

Ostatnio zalałem 10 letnie i tylko kaprysiła przy odpalaniu na mrozie po nocy. Sam już nie wiem, co o tym sądzić...

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...