Skocz do zawartości

Zalanie 4T mieszanką.


Sante
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ER-5 miałem 2 przewody paliwowe (przeważnie tak jest), jeden podłączony był wyżej o ok 5 cm od drugiego, przez co po wypaleniu benzyny na ON, w baku zostawało 4 litry i wtedy trzeba było przejść na RES, ciągnąc wszelkie brudy.

qxl7.png

Serwis, sprzedaż motocykli i samochodów osobowych

Ostrów Mazowiecka

793736001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas.... ZAWSZE benzynę ciągniesz z dołu kotła. Wysokość wystawania rurki od kranika z dna baku nie zmienia się w funkcji ilości paliwa w kotle....

Sugerujecie, że przełączając na rezerwę ciągnę syfy z dna... A gdzie one są, jeśli beny jest np. pół kotła?

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupilem moja RS 125 to stala jakies 7-8 lat bo byla po wypadku z pelnym zbiornikiem paliwa... wymienialem paliwo a ze starym zrobic cos trzeba... to wlalem do banki i postawilem, stala tak nastepne 1.5 roku :D jakos tydzien temu zabraklo mi paliwa w aucie (lancer 1.6 95 rok) wlalem te 7 litrow i zrobilem 100 km az sie zatrzymal z braku paliwa. Chodzil normalnie i wgl... potem zalalem nowego paliwa i pojechalem dalej :D

Moze dlatego zew Norwegi maja lepsze paliwo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij się chłopie. ZAWSZE ciągniesz paliwo z dna baku. Nie ma znaczenia, ile masz zupy w kotle. Po to masz filtr w baku - tzw. sitko....

chłop to Cię w kapuście znalazł ;) Pisałem o całkowitym opróżnieniu baku, gdzie resztki zupy wleciały razem z odpryskami farby itp. syfami leżącymi na dnie zbiornika. Weź też pod uwagę, że nie każdy motór ma sitko w kraniku.

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupilem moja RS 125 to stala jakies 7-8 lat bo byla po wypadku z pelnym zbiornikiem paliwa... wymienialem paliwo a ze starym zrobic cos trzeba... to wlalem do banki i postawilem, stala tak nastepne 1.5 roku :D jakos tydzien temu zabraklo mi paliwa w aucie (lancer 1.6 95 rok) wlalem te 7 litrow i zrobilem 100 km az sie zatrzymal z braku paliwa. Chodzil normalnie i wgl... potem zalalem nowego paliwa i pojechalem dalej :D

Moze dlatego zew Norwegi maja lepsze paliwo ?

Potwierdzam miałem paliwo kupione w Polsce stało krócej lecz minimum 2,5 roku w zatęchłej wilgotnej piwnicy po czym motór łyknął wszystko bez jęknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...